Saç Uzatma Yöntemleri Sadece sarımsaklı şampuan kullanıyorum ve saçlarım çok gürleşti diyenler buyrunnn

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
evet arkadaşlar sarımsaklı şampuan kullanıp saçları çok gürleşenler var mı ?
hemen başlıcam ama duymak istiyorum uzama önemli değil çok gürleşsin istiyorum cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

evet arkadaşlar sarımsaklı şampuan kullanıp saçları çok gürleşenler var mı ?
hemen başlıcam ama duymak istiyorum uzama önemli değil çok gürleşsin istiyorum cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Ben bi süredir kullaniyorum sarimsakli sampuani.. evet sac cikarmada etkisi cok buyuk, sac diblerim minik minik saclarla doldu cok kisa bir sure olmasina ragmen. uzatmada da cok etkili hemen fark edilir derecede uzadi, piril piril yumusacikta yapiyor saclari.. cok canlandiriyor. neden sormak istedin ki baslamadan, sarimsagin saclara faydasini bilmeyen yoktur sanirim.. hemen basla derim. keller bile basina sürdürüyor ve yeni saclari cikiyorsa sende niye cikmasin ki kaydirigubbakcemile3

içine birazda badem yağı koyabilirsiniz

ben 2 hafta denedim ama dayanamadım kokusuna.........bidahada denemem..

Ben bi süredir kullaniyorum sarimsakli sampuani.. evet sac cikarmada etkisi cok buyuk, sac diblerim minik minik saclarla doldu cok kisa bir sure olmasina ragmen. uzatmada da cok etkili hemen fark edilir derecede uzadi, piril piril yumusacikta yapiyor saclari.. cok canlandiriyor. neden sormak istedin ki baslamadan, sarimsagin saclara faydasini bilmeyen yoktur sanirim.. hemen basla derim. keller bile basina sürdürüyor ve yeni saclari cikiyorsa sende niye cikmasin ki kaydirigubbakcemile3

canim hangi marka kullaniyosun?

ben gürleşip gürleşmediğini sordum merakımdan aliyecim de o bakımdannnboshayallersmile
ben bir ara kendi şampuanıma 4 diş rendeledim ama sanki saçımı daha fazla döktü diye bırakmak zorunda kaldım sizde böyle bir sorun oldu mu ???

Ben dün ilk defa yaptım bugün hiç saçım dökülmedi sonrasında ne olur bilemem ama devam edicem sonuçlarını yazarım daha sonra..

canim hangi marka kullaniyosun?

Sampuan mi canim ? ayh reklam gibi olmasin Elseve kullaniyorum ben yerimseniben
Ama sampuan markasi degismiyor herzamanki ve en önemlisi sacina en iyi gelen sampuanin icine katiyorsun.. 100 ml sampuanin icine 5 kücük dis sarimsak rendeliyorum ben ve cok iyi sonuc aldim insallah sizlerde benim gibi memnun kalirsiniz..

ben gürleşip gürleşmediğini sordum merakımdan aliyecim de o bakımdannnboshayallersmile
ben bir ara kendi şampuanıma 4 diş rendeledim ama sanki saçımı daha fazla döktü diye bırakmak zorunda kaldım sizde böyle bir sorun oldu mu ???

Aynen canim bende de oldu aynisi.. ilk basladigimda cok saclarim dökülmüstü ama bi süre sonra saclar alisinca o sorunda kalkiyor.. hic denecek kadar az doküluyor bi sure sonra.. Tabi saclar icinde kolay degil, herzaman normal sampuan degerken sac diplerimize birdne bire sarimsak degince diplerimizde anlamakta zorlaniyor ne oldugunu.. bide malum sarimsak cok kesinkindir.. seninde alisacagina eminim canim, devam et derim ama düzenli ve her banyoda kullanmalisin ki sac dipleri alissin..

bende önce şampuanımı değiştirmekle başladım tv de bir uzman bebek şampuanı kullanılmasını tavsiye etti.bende hemen başladım kullanmaya saçlarımı yumşacık yaptı sarımsakta rendeledim ama sarımsağa yeni başladım.

ben sac bakım yagıma sarımsak yagı da eklıyorum bırde sampuana gerek var mı bılmıyorum aslında merak ta etmıor degılım ben bıtkısel organık sampuan kullanıyorum onun ıcıne de olur mu acaba

insallah bende cok memnun kalırım ama cok memnun kalmak ıstıyorum coookk yazarım sonuclarını sıze daha baslamadım ama

organik şampuana da olur canım niye olmasın..
bende panetneimin içine değilde direk ,başka bir kaba 50 ml kadar alıp içine 3 diş sarımsak rendelerim..öyle başlarım gürleşsin çok gür olsun diyet yapmadan önceki saçlarım gibi olsun ya uzamada gönlüm yok güpgür olsun

peki arkadaşlar içine rendeleyipmi atıyosunuz yoksa sarmsaklı şampuanı aktardan mı temin ediyosunzz ? benimde saçlarımın gürleşmesine ihtiyacm var :KK43:(

peki arkadaşlar içine rendeleyipmi atıyosunuz yoksa sarmsaklı şampuanı aktardan mı temin ediyosunzz ? benimde saçlarımın gürleşmesine ihtiyacm var :KK43:(

kendin herzamanki kullanmis oldugun sampuanin icine 5 dis sarimsak rendeleyip kullaniyorsun.. ama bende yaramadi felaket saclarimi döktü, kullanmayi birakmama ragmen halende dökülme devam ediyor. yagmur gibi yagiyor resmen saclarim :KK43:
normalde de saclarim hic dökülmezdi, banyodan banyoya o kadar.. oda 4-5 teldi her yikamada ama sarimsakli sampuani 3 defa kullandiktan sonra felaket sac dökülme sorunu yasiyorum. kisacasi bana yaramadi :KK43:

kendin herzamanki kullanmis oldugun sampuanin icine 5 dis sarimsak rendeleyip kullaniyorsun.. ama bende yaramadi felaket saclarimi döktü, kullanmayi birakmama ragmen halende dökülme devam ediyor. yagmur gibi yagiyor resmen saclarim :KK43:
normalde de saclarim hic dökülmezdi, banyodan banyoya o kadar.. oda 4-5 teldi her yikamada ama sarimsakli sampuani 3 defa kullandiktan sonra felaket sac dökülme sorunu yasiyorum. kisacasi bana yaramadi :KK43:

anladm cnm bnde kullandm 2 defa 200 ml şampuanımın içine 5 diş rendeledm herzamanki dökülmem gibi yaptı artma farketmedim bn ama içine çamterebentinde katıcam kokusuna dayanıcam sarımsağın artk saçlarım gür olsun kalınlaşsında çok az duruyor uzuyunca :KK43:(

Arkadaşlar ben saçımı çok kısa aralıklarla boyadım sanırım son zamanlarda çok fazla dökülmesi bu yüzden. Ayrıca kepek de oldu. Saçımın dökülmesini azaltmak için sarımsaklı şampuan kullanmayı düşünüyorum ama sertleştirir diye korkuyorum çünkü her ne kadar yağlı da olsa saçım yıprandığı için sert son zamanlarda. Şampuana başlasam saçım keçe gibi mi olur ? bi de sarımsaklı şampuanla beraber saç çıkartması için yılan yağı kullanmayı düşünüyorum. deneyen birileri var mı ?

X