Sadece istiyorum

Senin önceki konularını da biliyorum, ve inan çok üzülüyorum hala bunu sorun etmene. Ne zaman forumda açtıgın bi konuyu görsem artık bunu yendim eskisi gibi düşünmüyorum atlattım demeni umarak okuyorum. Umarım biran evvel atlatırsın bu stresli ruh halinden kurtulursun. Senin için zaten dua ediyordum, yine ederim. Allah yardımcın olsun sen iyi bi insansın vicdanlı bi insansın bu psikolojiyle yaşamayı hiç haketmiyorsun. Biran önce atlatırsın inşallah arkadaşım..
Allah binlerce kez razi olsun binlerce kez Rabbimin izniyle yarın atlaticam inşallah gerçekten o kadar heyecanliyim bir o kadar da korkuyorum hersey beynimin oyunu olsun istiyorum sadece bu benim aklımın hastalığı olsun istiyorum annemle o hastaneden çıkıp içim rahat rahat şükür ede ede evime gitmek istiyorum. nolur dualarinizi eksik etmeyin.

Allah binlerce kez razi olsun binlerce kez Rabbimin izniyle yarın atlaticam inşallah gerçekten o kadar heyecanliyim bir o kadar da korkuyorum hersey beynimin oyunu olsun istiyorum sadece bu benim aklımın hastalığı olsun istiyorum annemle o hastaneden çıkıp içim rahat rahat şükür ede ede evime gitmek istiyorum. nolur dualarinizi eksik etmeyin.
Hiç korkma içini ferah tut herşey güzel olacak ve sen bu sıkıntılardan kurtulacaksın.. Dualarım seninle

Derdini bilmiyorum ama iyi olmana niyet edip Nas,Felak ve Ayetel Kürsi okudum senin için. Allah kabul etsin inşallah..umarım herşey iyi olur hayatinda

X