Sadece istiyorum

sadece sizden benim için bir dua etmenizi istiyorum sadece buna ihtiyacım var şimdiden Allah razı olsun

Doktora git doktora sadece dua ile olmaz bu işler. o zaman her türlü hastalık için oturup dua edelim Allah da bilim denen şeyi süs olsun diye vermiş insanoğluna zaten

Allah sana akil fikir ihsan eylesin:KK14: rabbim de ne verirse hayırlısini versin
Tamam bakın mantıklı düşünmüyorum haklısınız bunu bende kabul ediyorum mantık açısından bakmıyorum sadece dua istedim kendim için o kadar. belki yarın gelip hepiniz hakliydiniz diye konu atıcam ama sadece benim için dua edin lütfen çünkü ben yine de korkuyorum ve yarın annemle doktora gittikten sonra ancak kurtulacam

yapıyorum yapıcam da canım burda da söylüyorum en zor anlarımda burda sizine konuşarak iyi olmaya çalıştım ama yarın annemle o doktora gidip sağ salim çıktıktan sonra bu kabus bitecek yeter ki Rabbim bunu bana nasip etsin. Allah hepinizden razi olsun
Bir daha aynı hataya düşme, birincisi hata olur ama ikincisi artık hayat tarzı olur bunu sakın unutma, gençliğini mahvetme, şimdi okulunu okuyor olmak varken şu uğraştığın işlere bak, değer mi, değmez, silkelen kendine gel, aş artık bunu. Kendini affetmek için de derslerine çok çalış aileni gururlandır.

Doktora git doktora sadece dua ile olmaz bu işler. o zaman her türlü hastalık için oturup dua edelim Allah da bilim denen şeyi süs olsun diye vermiş insanoğluna zaten
haklısın. gidicem. gidicem. ama su an ihtiyacım olan sey dua. sonrasında Allahın izniyle gidicem. yeter ki korktuğum seu olmasin

Bir daha aynı hataya düşme, birincisi hata olur ama ikincisi artık hayat tarzı olur bunu sakın unutma, gençliğini mahvetme, şimdi okulunu okuyor olmak varken şu uğraştığın işlere bak, değer mi, değmez, silkelen kendine gel, aş artık bunu. Kendini affetmek için de derslerine çok çalış aileni gururlandır.
bir daha asla aynı hataya düşmem. çok tövbe ettim çok pişman oldum. Allahım beni cezalandırır mi böyle bişeyler diye düşündüm. Ama yarın annemle gidersem doktora ve görürsem hersey geçiçek dediklerinizi yapıcam. ve bu kadar test ultrason sonunda bişey çıkmaz inşallah Yarabbim inşallah

bir daha asla aynı hataya düşmem. çok tövbe ettim çok pişman oldum. Allahım beni cezalandırır mi böyle bişeyler diye düşündüm. Ama yarın annemle gidersem doktora ve görürsem hersey geçiçek dediklerinizi yapıcam. ve bu kadar test ultrason sonunda bişey çıkmaz inşallah Yarabbim inşallah
Gizmo Allaha sığın o affedicidir, bağışlayandır, senin şu yaşadıkların hep ders. Hayat sana ders verdi dersini aldın, artık hata yapmayacaksın belki de Allahın en sevdiği kullarından olacaksın kim bilir.. Sen tövbeni içten gelerek yap o sana kapılarını sonuna kadar açacaktır. Kaç aydır neler yaşadın hala da yaşıyorsun rabbim içine ferahlık versin at şu sıkıntıyı üzerinden, doktordan sonra bize de haber ver :KK66:

Senin artık ciddi şekilde bizimle dalga gectiğini düşünüyorum gizmo
Sencede artık b.knu cıkarmadınmı
Haftalardır aynı konu üstünden büsürü farklı konu.
Yeter yahu

Gizmo Allaha sığın o affedicidir, bağışlayandır, senin şu yaşadıkların hep ders. Hayat sana ders verdi dersini aldın, artık hata yapmayacaksın belki de Allahın en sevdiği kullarından olacaksın kim bilir.. Sen tövbeni içten gelerek yap o sana kapılarını sonuna kadar açacaktır. Kaç aydır neler yaşadın hala da yaşıyorsun rabbim içine ferahlık versin at şu sıkıntıyı üzerinden, doktordan sonra bize de haber ver :KK66:
vericem Allahın izniyle. bişey çıkmayacak değil mi buna inanmıyorsunuz değil mi

vericem Allahın izniyle. bişey çıkmayacak değil mi buna inanmıyorsunuz değil mi
Çıkmayacak inşallah. Yarın o doktora gidiiş senin için dönüm noktası olsun.. Hayata yeniden başlayış, başlangıç olsun dediklerimi asla unutma:KK66:

yemin ederim dalga gecmiyorum yemin ederim.

İyide güzel insan sana yapılan yorumlar burdan ekvatora yol olur
Ya sen bizim duygumuzu sömürmeye başladın yada hiç ekvatorla uğraşma gel bakırköye
Daha önce defalarca olumlu ılımlı yazdık olmuyo demekki buraya yazarak

İyide güzel insan sana yapılan yorumlar burdan ekvatora yol olur
Ya sen bizim duygumuzu sömürmeye başladın yada hiç ekvatorla uğraşma gel bakırköye
Daha önce defalarca olumlu ılımlı yazdık olmuyo demekki buraya yazarak
inan oluyor bana iyi geliyosunuz gerçekten senin bu yazdığın bile iyi geliyor. sadece duaniza ihtiyacım var

Çıkmayacak inşallah. Yarın o doktora gidiiş senin için dönüm noktası olsun.. Hayata yeniden başlayış, başlangıç olsun dediklerimi asla unutma:KK66:
inan bana yarın ordan iyi bi şekilde çıkmak komple hayatımı değiştirecek bi yandan heyecanlıyım kurtulmak istiyorum bir yandan korkuyorum. ama Rabbim merhametlidir.

inan bana yarın ordan iyi bi şekilde çıkmak komple hayatımı değiştirecek bi yandan heyecanlıyım kurtulmak istiyorum bir yandan korkuyorum. ama Rabbim merhametlidir.
Sen rabbini unutup hata yaparsın ama o seni asla unutmaz gizmo bundan sonra rabbine layık olmaya çalış anne babanın rızasını al, oku ülkeye faydalı bir birey olmaya çalış, allah yardımcın olsun.

Sen rabbini unutup hata yaparsın ama o seni asla unutmaz gizmo bundan sonra rabbine layık olmaya çalış anne babanın rızasını al, oku ülkeye faydalı bir birey olmaya çalış, allah yardımcın olsun.
inşallah Rabbim izin verirse bunların hepsi olucak inşallah yeter ki o istesin

Senin için hakkında ne hayırlıysa rabbim onu nasip etsin :KK200:

Senin önceki konularını da biliyorum, ve inan çok üzülüyorum hala bunu sorun etmene. Ne zaman forumda açtıgın bi konuyu görsem artık bunu yendim eskisi gibi düşünmüyorum atlattım demeni umarak okuyorum. Umarım biran evvel atlatırsın bu stresli ruh halinden kurtulursun. Senin için zaten dua ediyordum, yine ederim. Allah yardımcın olsun sen iyi bi insansın vicdanlı bi insansın bu psikolojiyle yaşamayı hiç haketmiyorsun. Biran önce atlatırsın inşallah arkadaşım..

X