sadece istedigim sensin miniğim,bende misin?

çıldırıcam artık tek düşündüğüm hamile miyim değil miyim?sabahtan akşama kadar hiç durmadan kendimi dinleyip belirti buluyorum...sanırım artık başka şeylerle ilğilenmem gerek ruhsal olarak sıkıntıya girdiğimi hissediyorum üzülüyorum...

kasıkta ağrı var
idrarda renk ve koku degişikliği
hafif bi bel ağrısı
su gibi akıntı
bacaklarımda hasta olucakmışım gibi sızlama
daha önce gögsüm hiç agrımamıstı hafif zonklama sızlama gibi bi agrı oldu yarımsaat felan sürdü adetimin 22.günüydü

sat 9 nisan genelde 30 günde bir adet olurum dün fortel erken gebelik testi yaptım negatif
bugün nemo diye bi test yaptım negatif mayıs 9 a ne kaldı azcık bekle diyorsanız eğer haklısınız...

Canım bende senin gibiydim hamile kalmadan önce . Şu an 5 aylık hamileyim .Adetim bi gün gecikse , acaba diyordum hep . Testler alıyordum ama sonuç hep hüsran . Hamilelik belirtileri de vardı ama bebek yoktu :sinifsinif: Hatta bi keresinde doktora gittim kan testi yaptırdım , sonuç negatif . Ne kadar ağladım sana anlatamam . :1no2: Doktorlara bile gittim bir problem gözükmüyordu gebe kalmak için . Dualar ettim inanmayacaksın ama fal bile baktırdım . boshayallersmile O günden sonra karar verdim artık bebek olacak mı olmayacak mı diye düşünmeyecektim . Çünkü düşündükçe hep acı çekiyordum , yolda , televizyonda bebek görsem ağlıyordum . senağlama İnan 2 ay hiç aklıma getirmedim ve ikinci ayın sonunda hamile olduğumu öğrendim . sositososito Yani sonuç şu : Sakın düşünme . Düşündükçe içindeki spermlere zarar veriyosun ve bebek olma şansını düşürüyosun . Bir de sakın ilişkiyi bebek düşüncesiyle yapmayın ne eşin ne de sen . :eek:lmaz: İnşallah en yakın zamanda seninde güzel haberlerini alırız . :Saruboceq: Sürçü lisan ettiysem affola .buyrunnnnnnnnn

çok teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek çok güzel insallah sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına.
dün çok düşündüm ve bir karar verdim işe başlıycam en kısa zamanda böylece kafamı meşgul edicem sonra belki banada bi süpriz yapar hayat hiç beklemediğim bir anda:)
vahşi güzel gerçekten teşekkür ederim kimseyle konuşamıyordum bu konuyu içimi döktüm ve msjını görünce çok mutlu oldum

çok teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek çok güzel insallah sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına.
dün çok düşündüm ve bir karar verdim işe başlıycam en kısa zamanda böylece kafamı meşgul edicem sonra belki banada bi süpriz yapar hayat hiç beklemediğim bir anda:)
vahşi güzel gerçekten teşekkür ederim kimseyle konuşamıyordum bu konuyu içimi döktüm ve msjını görünce çok mutlu oldum

Sağol canım .
Bence de eğer çalışmıyorsan hemen bir iş bul ve kafanı dağıt biraz belki o zaman aklından çıkarır ve en yakın zamanda bebiş haberini alırsın :Saruboceq: . Bana da haber ver ama yoksa küserim :umursamaz:

çıldırıcam artık tek düşündüğüm hamile miyim değil miyim?sabahtan akşama kadar hiç durmadan kendimi dinleyip belirti buluyorum...sanırım artık başka şeylerle ilğilenmem gerek ruhsal olarak sıkıntıya girdiğimi hissediyorum üzülüyorum...

kasıkta ağrı var
hafif bi bel ağrısı
su gibi akıntı
daha önce gögsüm hiç agrımamıstı hafif zonklama sızlama gibi bi agrı oldu yarımsaat felan sürdü adetimin 22.günüydü

sat 9 nisan genelde 30 günde bir adet olurum dün fortel erken gebelik testi yaptım negatif
bugün nemo diye bi test yaptım negatif mayıs 9 a ne kaldı azcık bekle diyorsanız eğer haklısınız...

arkadasım bende aynı senin gibiyin son adet tarihim 9 nisan benimde ama bende düzensizlik var farlutalla adet oldum 2 ay 55-60 günü buluyor arası yumurtlama problemi var bu ay adaçayı ve bal çörek otu denedim hamile değilsem umarım adetim bari düzenli gelir sendeki belirtiler bendede var ama umarım psikolojik değildir kafaya çok taktıgımızdan sanırım inşallah güzel haber alırız hayırlısı

2.5 yıl oldu tatlım

Canım eminim daha yeni başladınız denemeye . :kedi: O zaman hiç üzülme çünkü spermin vücuduna alışması lazım . Doktorlar bu konuda 6 ay veriyo . Altı ay sonra olmazsa küçük bir ilaç tedavisi . 2 yıl olmazsa zaten sorun var demektir . Yeni başladıysanız korkmayın . Allah'ım isteyen herkese nasip etsin . Anne olmak her kadının hakkı .opuyorumnanaktan

canım bende adet tarihimden 3 gün önce yapmıştım tek çizgiydi.
bir gün gecince de tekrar yaptım önce tek çizgi çıktı sonra yavaşca silik bi ikinci çizgiohaoldumsmile
şimdi o silik çizgi kocaman oldu doğacağı günü bekliyoruz heyecanla:emir_bebek:
darısı tüm isteyenlerin başına inşallahboshayallersmile

bence kafana takma ne kadar desemde evet takılır mutlaka ama çalışman sana terapi gibi gelecektir benim 17 aylık oğlum var inan her emzirmemde herkese dua ediyorum Allah isteyen herkese nasip etsin diye umarım seninde bebişini kucağına alacağın zaman çok yakındır.ve şuna inanıyorum vede 2 kez şahit oldum yengem 11 yıllık evliydi her yolu denedi ve bebeği olmadı sonun da tamam artık deyip tamamen bu düşünceyi silmişti aklından çünkü umutları 11 senede bitmişti ve inan bu karardan hemen sonra hamile kaldı ,aynı şekilde kuzenimde 13 senenin sonunda tüp bebek denemeleride boşa çıkınca bebek beklentiside bitmişti ve oda hamile kaldı şimdi 3.ye hamile yani biraz beyinde bitiyor sanırım böyle şeyler daha 2,5 yıllık evlisin canım benim sakın aklına kötü şeyler getirme hiç sebep yokken de bazen gecikebiliyor bebişlerimiz emin olki bizamanı vardır rabbim sana ve tim isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

kasıkta ağrı var
hafif bi bel ağrısı
su gibi akıntı

Aynı belirtiler bende de var.Sat:12 nisan.
Kan testi yaptırdım az önce. Sonuçlar öğleden sonra çıkacakmış.Hayırlısı olsun hepimiz için...

Bu kadar takarsanız, psikolojik belirtiler yaşıyor olabilirsiniz.
Rahat olmak önemli, stres gebeliğide engelliyor olabilir.
ınş en kısa zamanda Rabbim nasip eder.

Aynı belirtiler bende de var.Sat:12 nisan.
Kan testi yaptırdım az önce. Sonuçlar öğleden sonra çıkacakmış.Hayırlısı olsun hepimiz için...

ne çıktı sonucun seker...ama adetıne daha var canım ya..çıkarmı..neden erken davrandın..

ne çıktı sonucun seker...ama adetıne daha var canım ya..çıkarmı..neden erken davrandın..

Sonuç negatif canım :çok üzgünüm:
Kanda daha erken belli oluyor diye, doktorumun da önerisiyle gitmiştim.
İyi ki yaptırdım kan testini. Yoksa stres yapıp adet tarihimi geciktirirdim, idrar tahlili yapardım yine negatif çıkardı... Sonra da berbat sancılarla adet olurdum.

Perşembe gününe ait beta hcg değerim 0,92 çıktı -tatlicadiarzu- Hiç sanmıyorum adet gününe kadar değişeceğini.
Kısmet...Gelecek ay tekrar deneyeceğiz şansımızı boshayallersmile

X