Çatlatma iğnesi Ovitrelle

Bir kez bunu denedik, olmadı. Regl olursan gel demişti doktor. Gittim. Yumurtalarımdan biri foliküler kiste dönüşmüş, tedaviye ara vereceğiz dedi. Çok üzüldüm, çok ağladım. Herhangi bir hormon ilacı kullanmayacağım için doğal kürleri denemeye karar verdim. Saraçoğlunun soğan ve incir kürlerini denedim. Bu arada bütün değerlerim normaldi benim. Ve o ay hamile kaldım 🥹 şu an 11 haftalık gebeyim. Rabbim nasip edecekse bir şeyi sebep gösteriyor muhakkak.İsteyen herkese versin inşallah Allah, bekleyişlerinizi güzel sonlandırsın 🤍
Bebegini saglikla kucagina alirsin inşallah..Adina cok sevindim polikistik over hastaliginiz varmiydi?

Benim de ikinci denemem 1. Denemede esim gitmemisti onda ileri hareketsizlik cikti sonradan ameliyat oldu simdi duzeldi sonuclari o yuzden tekrar basladim bende tedaviye ileri derece pco var bende inşallah ikimizde guzel sonuclar aliriz sen ovitrella vuruldun mu
Evet ovitreelle oldum bir kere bu ay ama tutmadı sanırım dün evde test yaptım negatif

Bir kez bunu denedik, olmadı. Regl olursan gel demişti doktor. Gittim. Yumurtalarımdan biri foliküler kiste dönüşmüş, tedaviye ara vereceğiz dedi. Çok üzüldüm, çok ağladım. Herhangi bir hormon ilacı kullanmayacağım için doğal kürleri denemeye karar verdim. Saraçoğlunun soğan ve incir kürlerini denedim. Bu arada bütün değerlerim normaldi benim. Ve o ay hamile kaldım 🥹 şu an 11 haftalık gebeyim. Rabbim nasip edecekse bir şeyi sebep gösteriyor muhakkak.İsteyen herkese versin inşallah Allah, bekleyişlerinizi güzel sonlandırsın 🤍
iki kürü aynı anda mı yaptınız yoksa farklı zamanlarda mı

iki kürü aynı anda mı yaptınız yoksa farklı zamanlarda mı
Adetim bittikten hemen sonra soğan kürüne başladım. 6 gün yapabildim midem bulandı sonlara doğru. Sonra incir kürüne başladım. Ovülasyon testi ile de takip ediyordum yumurtlamamı. Yumurtlamayı gördüğüm gün ve ertesi gün de incir kürünü içtim sonra bıraktım.

X