Sadece erkekler mi aldatır

E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba;

Kafamda şöyle bir soru takıldı

Eşler neden birbirini aldatma ihtiyacı duyar ve kadınında aldatma isteği:uhm:

Öncelikle aldatmanın herhangi bir sebebi olamaz ahlak anlayışın odur onursuzdursun ve yaparsın.Ve aldatmanın vicdani tarafıda vardır bence. İnsanlar bunu yaparken karşısındaki insanı düşünmedikleri için bencil kişilerin bunu yaptığını düşünüyorum.Mutsuzsan medeni birsekilde bunun açıklamasını yaparsın ve medeni bir şekilde ayrılıp ne halin varsa görürsün.

bunu bende hiç anlamadım zaten neden aldatırlar

Öncelikle aldatmanın herhangi bir sebebi olamaz ahlak anlayışın odur onursuzdursun ve yaparsın.Ve aldatmanın vicdani tarafıda vardır bence. İnsanlar bunu yaparken karşısındaki insanı düşünmedikleri için bencil kişilerin bunu yaptığını düşünüyorum.Mutsuzsan medeni birsekilde bunun açıklamasını yaparsın ve medeni bir şekilde ayrılıp ne halin varsa görürsün.

duygularimiz ayni bende senin gibi dusunuyorum canim cok haklisin aldatacagina birak ama arkeklerdeki yanliz kalma korkusu var birakinca sanki baska bulamiyacaklar evlenecek kadin buna ragmende aldatmayida ihmal etmezler
cunku evlendigin kisi senin her isini goruyor hizmetci gibi deri donup islerini tutduracagi biri olmali evde

Bir erkek için aldatmada duygu olmasada olur.Yeterki onu cezbetsin.Ama bir kadın sanırım güzel vücudu var diye hiç bir zaman aldatmaz.Eğer aldatıyorsa eşini bence daha önemli bir şeyler vardır.Belki eşinden intikam almak istiyordur belki gerçekten aşık olmuştur ama yuvasını yıkamıyordur belkide cinsel yönden mutlu değildir eşi tarafından kadın olduğu hissetirilmiyordur.Tabiki tam sebeplerini bilemiyorum ama kadın için bence aldatmak zordur bunu yapıyorsa eğer mutlaka onu yaralayan ve kıran çok kötü bir şey vardır.

Ama sonuçta sebep ne olursa olsun kadın yada erkek aldatmak hoş bişi değildir.Sonuçta karşıdakini aldattığını sanırken kendinide aldatıyor insan bence.

off offf...:KK43: kadınlar da aldatıyor..söylediklerinize aynen katılıyorum..ama kim yaparsa yapsın kesinlikle tasvip etmediğim bir konu bu aldatma işi..

X