Sadece dua..

Aynı durumdayım. Öncelikle hakkınızda hayırlısı ise Rabbim yuvanıza huzur ve mutluluk nasip etsin INŞAALLAH. Sıkıntılarınızı tez zamanda bitirsin. Ayrilmak hayırlisiysa tez zamanda ferahlikla kolaylıkla ayrılmayi nasip etsin INSAALLAH
Sizinde dualarınız kabul olsun inşallah hayırlısıyla..çoook teşekkür ederim🙏🏻

Allah'ım Humeyra kardeşin sıkıntılarını en kısa zamanda ferahlığa çıkar.
Bu dünya imtihan dünyası.
Bunu düşünün lütfen ve sadece Rabb'ime siginin.İnanin ki zorluğu veren Rabb'im kolaylığını da arkasından verecektir inşallah.ve bol bol Esmaul Hüsnalarda çekin inanin çok tesirli.🙏
Allah razı olsun çok teşekkür ederim sizinde kalbinizden geçen iyi dilekleriniz kabul olsun hayırlısıyla inşallah

Allah yar ve yardımcınız olsun.
Evliliğiniz insallah şükür sebebi olsun, bu sıkıntıların ardına:)

Aynı durumdayım canım benim. 2 bucuk yıllık evliliğim girdap gibiydi yaşadığımı anlamıyorum. Sadece işe git gel, yemek ye, banyo yap, uyu bide eş kişisiyle kavga et. Ailemin olmadıgı Bi sehirde tek basımaydım evliydim ama tek basıma işte. Memurum öle valizimi toplayıp da ailemin yanına da gelemiyorum. Gecelerce günlerce dua ettim. Allahım beynim de aklım da çalışmıyor, bişiy yapacak adım atacak güç te bulamıyorum, am abu gşrdapta dibe batıyorum, sen hayırlı yola beebi ulaştır diye. Evden ayrıldım ve nerseyse imkansız gibi zor olan tayinim oldu ve ailemin yanına geldim. Zorluğun sonu kolaylık sen dua et Allah bak nasıl güzel kapılar avıcak. Rabbim bütün carseizlere careler göndersin inşallah

X