Sadece dua..

Allah yardimciniz olsun gonlunuzu feraha cikarsin islerinizi yoluna koysun
fazla uzulmeden isin icinden cikiverirsiniz insallah :dua:
inşallah çok teşekkür ederim sizinde diledğiniz bütün iyi dilekleriniz kabul olur inşallah🙏🏻
Rabbim hakkinızda en hayırlısını versin. Duamdasınız. Tez elden feraha çıkın inşallah.
çok teşekkür ederim sizinde kalbinizden geçen iyi dilekleriniz kabul olsun inşallah🙏🏻
Rabbim yardımcınız olsun tez zamanda inşallah. Hayatındaki her şey gönlünce olsun. Benim de duaya ihtiyacım var belli mi olur belki senin duan da bana yardımcı olur.
sizinde dileğiniz kabul olsun tez zamanda hayırlısıyla inşallah🙏🏻
Hakkinizda en iyisi, en guzeli, sizi mutlu ve huzurlu kilacak netice olsun insAllah.
Hayirlisi imtihan denir onun icin siz de kendinize en iyisini isteyin derim.
amiin inşallah sizinde kalbinizden geçen iyi niyetli dualarınız kabul olsun inşallah hayırlısıyla🙏🏻

İnşallah en kısa zamanda karanlıklarınız aydınlığa çıkar🙏🏻 Tez zamanda feraha erersiniz Allah yardımcınız olsun..

Sizden bir ricam var...evliliğim ile ilgili..allah başka dert vermesin ne dertleri olanlar var kayıplar yaşayanlar maddi manevi sorunlar aile meseleleri vs...Allah herkesin yardımcısı olsun...Herkes yaşadığını bilir...Benimkide bana çok ağır...Allah başka dert vermesin..kendimi çok çaresiz hissediyorum sıkışmış gibi..ben enerjiye çok inanıyorum.Sizden tek istediğim gerçekten içten bir dua...Benim için en hayırlısı olması için..Benim için yürekten dua edenlerinde kalbinden geçen iyi dilekleri olsun inşallah...bende tek tek size dua edicem söz...Benim için evliliğim ile ilgili en hayırlısı olması için dua edermisiniz bu kararsızlıktan ve şüpheden en hayırlı şekilde kurtulmam için feraha çıkmam için? Şimdiden çok teşekkür ederim...
Aynı durumdayım.. Rabbim feraha çıkarsın inşallah tüm darda kalmışları..hakkınızda hayırlısı olsun..

Aynı durumdayım.. Rabbim feraha çıkarsın inşallah tüm darda kalmışları..hakkınızda hayırlısı olsun..
Amiin çok teşekkür ederim sizinde hakkınızda hayırlısı olsun inşallah..gönlünüzden geçen iyi niyetli dualarınız kabul olsun hayırlısıyla🙏🏻

Rabbim yardimciniz olsun. Hakkinizda hayirlisini versin. Tez vakitte feraha cikarsiniz insallah 🙏

Sizden bir ricam var...evliliğim ile ilgili..allah başka dert vermesin ne dertleri olanlar var kayıplar yaşayanlar maddi manevi sorunlar aile meseleleri vs...Allah herkesin yardımcısı olsun...Herkes yaşadığını bilir...Benimkide bana çok ağır...Allah başka dert vermesin..kendimi çok çaresiz hissediyorum sıkışmış gibi..ben enerjiye çok inanıyorum.Sizden tek istediğim gerçekten içten bir dua...Benim için en hayırlısı olması için..Benim için yürekten dua edenlerinde kalbinden geçen iyi dilekleri olsun inşallah...bende tek tek size dua edicem söz...Benim için evliliğim ile ilgili en hayırlısı olması için dua edermisiniz bu kararsızlıktan ve şüpheden en hayırlı şekilde kurtulmam için feraha çıkmam için? Şimdiden çok teşekkür ederim...
Allah'ım Humeyra kardeşin sıkıntılarını en kısa zamanda ferahlığa çıkar.
Bu dünya imtihan dünyası.
Bunu düşünün lütfen ve sadece Rabb'ime siginin.İnanin ki zorluğu veren Rabb'im kolaylığını da arkasından verecektir inşallah.ve bol bol Esmaul Hüsnalarda çekin inanin çok tesirli.🙏

Aynı durumdayım. Öncelikle hakkınızda hayırlısı ise Rabbim yuvanıza huzur ve mutluluk nasip etsin INŞAALLAH. Sıkıntılarınızı tez zamanda bitirsin. Ayrilmak hayırlisiysa tez zamanda ferahlikla kolaylıkla ayrılmayi nasip etsin INSAALLAH

X