sadece desteğinize ihtiyacım var kızlar Allah rızası için biseyler soyleyin

isimsiz965

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2014
5.077
10.602
Selamun aleykum kızlar evliyim 2 yılın bitecek yani bitecekti ama nasip olmayacak heralde evlendiğinden beri eşimin ailesi yüzünden bir çok kavganız oldu konuştum nolur kocamın yaninda kotu biseyler demeyin çok kafaya takıyor sonra bana çatıyor diye ama aldırmadılar yeni evliyken hamileyken çocuğum doğduğunda bile o kadar çok kavga ettik ki kocam tek sorunumuz bu beni seviyordu ben de onu seviyorum ama ailesi söz konusu olunca öyle bi degisiyorki onu taniyamiyorum dun yine aile mevzusundan kavga çıktı o an sinirler seni bosuyorum dedi bosol dedi 3 kere ..1 yaşında bir oğlum var şuan kucağımda herseyden habersiz ben agliyorum o gülerek bana bakiyo yuvam yikiliyor aileme söyleyemedim şuan o kadar yalnızım ki konuşacak birine çok ihtiyacım var kızlar nolur bir iki kelime edin kafayı yicem yoksa Rabbim kimsenin başına vermesin çok zor hele bide bebeginiz varsa dusmanim dahi yasamasin :"(

Selamun aleykum kızlar evliyim 2 yılın bitecek yani bitecekti ama nasip olmayacak heralde evlendiğinden beri eşimin ailesi yüzünden bir çok kavganız oldu konuştum nolur kocamın yaninda kotu biseyler demeyin çok kafaya takıyor sonra bana çatıyor diye ama aldırmadılar yeni evliyken hamileyken çocuğum doğduğunda bile o kadar çok kavga ettik ki kocam tek sorunumuz bu beni seviyordu ben de onu seviyorum ama ailesi söz konusu olunca öyle bi degisiyorki onu taniyamiyorum dun yine aile mevzusundan kavga çıktı o an sinirler seni bosuyorum dedi bosol dedi 3 kere ..1 yaşında bir oğlum var şuan kucağımda herseyden habersiz ben agliyorum o gülerek bana bakiyo yuvam yikiliyor aileme söyleyemedim şuan o kadar yalnızım ki konuşacak birine çok ihtiyacım var kızlar nolur bir iki kelime edin kafayı yicem yoksa Rabbim kimsenin başına vermesin çok zor hele bide bebeginiz varsa dusmanim dahi yasamasin :"(

İnançlar gereği zaten boşanmış oluyorsunuz, bunun geri dönüşü zor oluyor.
Erkeğe verilmiş en önemli hak bu.

Diğer türlü de eşin ne diyor şu anda bu duruma?

İnançlar gereği zaten boşanmış oluyorsunuz, bunun geri dönüşü zor oluyor.
Erkeğe verilmiş en önemli hak bu.

Diğer türlü de eşin ne diyor şu anda bu duruma?

Hala sinirli konuşmuyor bilmiyorum bende çocuğum la oturuyorum öyle aileme de daha bisey diyemedim nasıl diyeceğim onuda bilmiyorum

C
Ağlama güçlü ol
Artık eşim değilsin madem kalk git de
Dindar biri değilim ama olsaydım bu şekilde yapması çok ağırıma giderdi
Farkında değil ana büyük söz etmiş
Çocuğum var o anlamadan gözüme gülerek bakarken ilerde anne babam niye bizimle diye soracak diye düşünürken ağlamadan tutamıyorum kendimi

Duzelir canim sinir aninda bazen cikiyo insanin agzindan böyle seyler

Şeriatla yönetilmiyoruz dolayısıyla evlisiniz. Burası hukuk devleti boşol demekle hiç bir şey olmaz.

O kadar erken evlenmeyin önce işiniz olsun paranızı kazanın güçlü olun diyoruz. 19 yaşında evlenince sonuç bu. Kucakta çocuk iş yok güç yok.

Ailen arkanda mı bari?

Aleykum selam, eşiniz sizi boşamış dini anlamda. Resmi olarak da boşanacaksınız sanırım. Ailenizin yanına gitmekten başka çareniz yok.

Zaten böyle ailesi için sizi boşayacak adamı siz istemeyin önce, ne hali varsa görsün.

Herşeyimiz o kadar güzel gidiyor ki ama aile kavramı isin içine girince herşey tersine donuyor bilmiyorum dua edin nolur hayırlısı olsun sadece bunu istiyorum

X