...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...4...

Arkadaşlar uzun zamandır ekonomik krizden muzdariptim ve kendime bir ek iş arıyordum. ancak çalışan bir insan olarak bunun sadece bilgisayar başında yapabileceğim bir iş olması gerekiyordu, ayrıca da sermayesiz!
uzun araştırmalarım sonunda muhteşem bir fırsatla karşılaştım.hihoyyyt
aşağıdaki linkten detaylarını inceleyebileceğiniz bu iş sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısıyla yapabileceğiniz bir iş. Çalışanlar, ev hanımları herkes herkes yapabilir. :lepi:

işte link: Ek İş, Ek Gelir, Ek Kazanç Sisteminiz, 7ekitapmerkezi.com

buradan üye olarak güven içinde işe koyulabilirsiniz. alacğınız e-kitaplar size işinizi geliştirmek için inanılmaz faydalı olacak.

Ben yapıyorum ve çok mutluyum. ister asıl işiniz olarak isterseniz de ek iş olarak ilgileniyorsanız kesinlikle kaçırmayın. birkaç dakikanızı ayırıp inceleyin ve hemen üye olarak başlayın derim. benim bu şekilde hayatıma yepyeni bir yol açıldı. :hooray:
Başarılar...

gebelik ile ilgili sorularınız varsa siz sorum ben cevaplayayım.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

canim ustume alinmadim, kendimden ornek verdim. aynen sen nasil fikrini belirtti isen ben de belirttim. ama cevap veristeki tarzin...-tatlicadiarzu-

bagnazliktan ileri seyler yazmak isterdim ama seviyene inmeyecegim.

bu arada yuksek lisans demissin ama dahi anlamindaki "de" ayri yazilir canim. ogretememisler bu yasina kadar. bir cok seyi nezaketi DE ogretemisler o DA ayri konu. (lesson 1: dahi anlamindaki ' de' )

ayrica herkeZ degil herkeS denir.

hizli yazmandan kaynaklanan diger hatalari ben dahil herkeS yapiyor. ona deginmeyecegim. ama git once biraz dilbilgisi, nezaket ve hitap ogren oyle yaz. tamam mi canim?

Son düzenleme:
sanamı sorucam nası yazıcağımı gerizekalı sen bnm seviyeme kurban ol sen kimsinki bana öğretiyosun istediğimi istedim gibi yazarım hadi işine bak yürüüü basit insan...dil bilgisi öğretmeni olsaydın çok biliyosan milletin msjlarıyla uğraşıcağna git ilk okul arkadaşını bul sen hadi uzaa..senin gibilerle böyle konuşurum kalitene göre..bidahada bnm msjıma karşılık verme!!!!ilerle şimdi

birde istanbul/pendik civarında oturan ve avon satmayı düşünen varsa bana ulaşsın.satış temsilcisi olanlara hem avon hemde benden hediye var :sm_cool:

merhabalar,
kaç haftalık gebesiniz*ayrıca sizi takip eden doktor kim* doktorunuz bu sorularınızın hepsini cevap vermeli. dövme olayı bebeğinize birşey yapmaz.saçınızı da 12 haftalık gebelikten sonra röfle yaptırabilirsiniz,bir sakıncası olmaz; bebeğiniz anne karnında 10-12 hafta içinde organ gelişimini tamamladığı için...eşiniz verem hastası olması bebeğinizi nasıl etkiler,en güzel cevabı kadın-doğum doktorunuz ve eşinizizn doktoru cevap verebilir. psikolojinizi rahatlatmak için size tavsiyem de Gonca ŞENSÖZEN ~ Klinik Psikolog adlı siye bakın. oradaki psikolog gonca hanıma telefon da edebilirsiniz...gerçekten çok iyidir.
ben tüp bebek bölümünde çalışmaktayım. oradaki anne olmak isteyenleri görseniz,durumunuza gerçekten çok sevinirsiniz. içinizi ferah tutun...iyi şanslar,hayırlı hamilelikler..

:teytey:bana mail atın sizide bulduğum iş hakkında bilgilendireyim.
be çok güzel yapıyorum 3 ayda 500tl gelire ulaştım.
lato1975@hotmail.com:lepi:

oriflamede büyük kampanya güzellik danışmanı olmak isteyen arkadaşlar bu fırsatı kaçırmayın 1 ytl ye üyelik devam ediyor sizde ekibinizi kurun sizde kazanın üye olmak isteyenler eklesin htc_dikmen@hotmail.com

Merhaba, bu konuda size yardımcı olmak isterim. ısterseniz buradan irtibat bilginizi bana özel mesaj olarak gönderebilirsinz.

Sevgiler.

kusura bkamayın ama hepiniz kendinizi bişey sanıyorsunuz ki eminim sizler eşlerinizin yüzüne karşı çoğu kere hakaret etmiş yada hakaretalmış insanlarsınızki hepiniz bu kadar gocundunuz:) ben eşmini yüzüne karşı hiç bizaman ne hakaret ne saygısız bi kelime kulanmadım burda ilkdefa içim döküyim dedim konu dağıldı bazı abzürd arkadşalr yüzünden kendini bişey zaneden asalakalr iğrençsiniz hadi kınanızı yakın bul afın üstüne üyeliğimalınr

Orta yaşın üstünde bir italyan,genç ve güzel bir hanıma aşık olmuş. Kadın da bu aşka aşkla karşılık vermiş. Birbirlerini çok sevmişler ve evlenmişler.
Kocası eşini hep mutlu etmek endişesi taşıyormuş. ancak yatakta mutlu edemediğini görüp karısına problemini açmış. "ne yapalım?papaza soralım..." kararını almışlar. olayı papaza açmışlar. papaz derhal bir tavsiyede bulunmuş: "genç bir kişi sizin üzerinizden bir havlu ile, havluyu sağa sola sallayarak esinti yapsın! "havluyu sallayacak genci bulmuşlar genç adam onlar sevişirken havluyu sallamış, sallamış. ancak sevgililer yine mutlu olamamışlar.
Tekrar papaza gitmişler: "ne yapalım" demişler. papaz bir süre düşünmüş kocaya: "birde havluyu sen salla öyle deneyin" demiş. iki sevgili evlerine dönmüşler ve papazın tavsiyesine uymuşlar, havluyu koca sallamış, kocanın yerine genç adam geçmiş...
tabii sonuç müthiş olmuş ,yer gök inlemiş ve koca, karısını memnuniyetini ve mutluluğunu görerek,genç adama dönmüş... birazda küçümseyici bir tavirla
"gördün mü koçum...havlu böyle sallanır..."
Adamın biri cebinde para olmadığı halde taksi durağına gider ve gözüne kestirdiği bir taksiciye:
- Beni Eminönüne götürürmüsünüz der.
Taksici kabul eder.
Yanlız parası olmadığını söyleyince terslenir.
Adam bu duruma çok içerler ve içinden seni s*kmek boynumun borcu olsun der.
Aradan 3-5 gün geçer ve adamın cebi parayla doludur. Tekrar aynı durağa gider ve bakarki kendini tersleyen şöför en son sırada müşteri beklemektedir.
İlk sıradaki taksi şöförüne kendisini Eminönüne götürmesini yol ücreti olarak 200 milyon vereceğini ve ücret karşılığıda eminönünde şöförü s*keceğini söyleyince şöför adamı hemen kovalar.
Bir sonraki taksicide aynen adamın teklifi karşısında adamı kovar.
Sıradaki bütün taksiciler adamı tersleyip kovar nihayet kendi adamına sıra gelir ve şöföre:
-Beni tanıdın mı?, der. Adam geçen gelen parasız adam olduğunu söyler.
Adam taksiciye;
-Beni Eminönüne götürürsen sana 200 milyon veririm der. Şöför sevinçle kabul eder. Yanlız adam bir şartının olduğunu duraktan çıkarken bütün arkadaşlarına korna çalmasını ister ve adam bütün arkadaşlarına korna çala çala duraktan ayrılır
İki arkadaş bara gidip içmek isterler. Üstlerinden saadece 500.000 TL çıkar. Biri ötekine;
- ''Ben şu markete girip birazdan gelicem''.
Geldiğinde elinde bir adet sosis vardır.
- ''Bak bununla hemen bara gideceğiz''.
Ötekinin şaşkın bakışları arasında bara girerler ve iki kadeh viski söyler. İçtikten sonra, şaşkın olan bunu nasıl ödeyeceklerini sorar. Diğeri;
- ''Bak şimdi, sen önümde diz çökeceksin, fermuarı açacaksın ve başlayacaksın saks çalmaya, ondan sonra olanları göreceksin''.
Şaşkın olan aynen denilenleri yapar ve birden bir azar işitir bar sahibinden. Bar sahibi ıvır zıvırlarını toplayıp derhal bardan çıkmasını söyler. Bu numara oniki barda böyle devam eder. Artık iyice sarhoş olarak onüçüncü bara geldiklerinde, şaşkın olan artık arkadaşının önüne çömelmekten dizlerinin ağırdığını, ve dermanın kalmadığını söyler.
Diğeri derki;
- ''Ya, seninkide dert'mi? Ben 6 bar önce sosisi kaybettim''

Bir kadının üç tane kız çocuğu vardır.

Tesadüfen üçüne de ayni zamanda talip çıkar.Tek bir
düğünle üçü de evlenir ve yuvadan uçup giderler.Kızların hepsi de
farklı şehirlere gitmişlerdir. Anneleri, el bebek gül bebek
büyüttüğü kızlarının evlilik yaşamlarını; ancak özellikle aşk
hayatlarını merak etmektedir. Ancak kızları yatak olaylarını acık açık
anlatmaktan çekindikleri için bir yöntem geliştirirler.
Kızlar annelerine, o günkü Hürriyet gazetesinde çıkan gazete ilanlarına
atıfta bulunarak, aşk hayatları hakkında, e-mail yoluyla bilgi vereceklerdir.
Evliliğin birinci haftasında büyük kızdan mesaj gelir.
Mesajda ?ruffles? yazmaktadır. Kadın merakla Hürriyet gazetesini alır
ve ilana bakar:
"Ruffles. Hem eğlenceli hem de doyurucu "
Kadın çok mutlu olur ve yeniden mesaj beklemeye baslar. Bir sure
sonra
ortanca kızından bir e-mail mesajı gelir.
Mesajda ?Maxwell coffee" yazmaktadır.
Hemen gazeteyi eline alır ve ilanı bulur:
" Maxwell...Her damlada büyük zevk. "
Kadın yine çok mutlu olur ve bu kez küçük kızından mesaj
beklemeye baslar.
Uzun sure mesaj gelmez.kadın tedirgin olur, ama beklemeye
devam eder. En sonunda küçük kızından da beklediği mesaj gelir:
"Turkish Airlines"
Kadın merak ve heyecanla Hürriyet gazetesini eline alır ve
ilanı okuduktan sonra düşüp bayılır:
? Turkish Airlines, Haftada 7gün, günde 3 sefer...
Üstelik hertarafa."

Adamaın biri geneleve gitmiş. Bir tane karı beğenmiş 4. kattaki odaya çıkmak üzere anlaşmışlar. Çıkarken ilk katta iri yarı bir zencinin kucağında oturan ufak tefek sarışını görmüş. Zenci sarışını belinden tutup indirip kaldırarak *ikiyor. Kadıncağız avaz avaz. Adam işini halletmiş dönüşte bakmış zenci hala kadını bağırta bağırta *ikiyor. Yanındaki kadına sormuş;
- ''Ne iş'' diye.
Kadın cevaplamış;
- ''Yeni düştü kızcağız, kalıba oturttular''...
Doğuda bir köy , 6 ayı karlar altında yollar kapalı dünya ile bağlantısı tamamen kesiliyor. Bu köy gazetecilerin dikkatini çekmiş. Bir muhabir gönderip köyle ilgili bilgi toplamaya karar vermişler.
Uzunca ve zor bir yolculuktan geçen muhabir köye varır. Köy meydanında bir gence sorar.
Muhabir: Kardeş bu köyle ilgili bilgiyi en iyi kimden alırım.
Genç: Muhtar dan alısın onu kahvede bulursun.
Muhabir kahveye gider. Muhtarı bulur ve kısaca olayı anlatır. Röportaja başlarlar.
Muhabir : Muhtar emmi bu kış aylarında neler yapasınız ??
Muhtar : Valla yeğenim kış çetin olur hastalık, su sorunu, ulaşım hep dert ..
Muhabir : Peki ne tip sosyal faaliyetleriniz olur. Biraz anlatır mısın. Eğlence falan yapar mısınız aranızda ?
Muhtar : Bundan 2 sene evvel Hasan ağanın eşeği kaybolmuştu. 15 kişi 3 gün, 3 gece eşeği aradık taradık sonunda ılıca pınarın orada bulduk. Ama çok yorulduk ve sinirlendik yatırdık eşeği bir güzel s*tik. Pek eğlendik.
Muhabir : Ama muhtar emmi ben bunu gazetede yazamam başka eğlendiğiniz bir olay yok mu ?
Muhtar : He var. Geçen sene bir karı kayboldu. 20 kişi 3 gün 3 gece aradık taradık. Sonunda kırca tepenin orada karıyı bulduk. Eee yorulmuşuz bir sinirliyiz. Karıyı yatırdık bir güzel s*.tik. Pek eğlendik.
Muhabir bakmış muhtarın eğlence anlayışı yenilir yutulur değil soruyu değiştirmiş.
Muhabir : Peki muhtar emmi üzüldüğünüz olaylar nelerdir. Bi anlat hele.
Muhtar : Haa. MESELA BU SENE BEN KAYBOLDUM !!!

Keyifli bir akşamdan sonra, karı koca yataga girmişler. Adamın
geceyi henüz bitirmeye niyeti yok.. hafif hafif yanaşmış eşine.
- ''Tatlım''.
- ''Bu gece şöyle bir sevişelim ister misin''.
- ''Olmaz. Bu gece olmaz''.
- ''Emin misin?'' demiş kocası.
- ''Eminim'' demiş kadın.
- ''Bu son kararın mı?'' diye ısrar etmiş adam.
- ''Son kararım'' demiş kadın.
- ''O zaman bir arkadaşa telefon etme hakkımı kullanabilir miyim?''.

*Simitçinin biri bir gün mahalle mahalle dolaşırken balkondan bakan oldukça yaşlı bir kadın onu evine davet eder. Kadın çok zenğin fakat yalnızmış ihtiyacını gidermesi için simitçiye bir teklifte bulunmuş.
- "hergün gelir beni *ikirsen seni krallar gibi yaşatırım" demiş. simitçiye bu teklif oldukça cazip gelmiş. Hergün kadına gelip *ikiyormuş kadında tabii simitçiye bol paralar verip güzel güzel giydiriyomuş. Simitçi bu işe iyi alışmış. Bir gün yine kadının yanına gelmiş simit tezğahını kadının evindeki merdivenin altına bırakıp yukarıya çıkmış. Karıyı yine bir güzel halletmiş. Kadın para verip adamı yollamiş. Tezgahını almaya eğildiğinde adamın aklına güzel bir fikir gelmiş. Tezğaha bir tekme atıp elini cebine koyarak dışarıya çıkmış ve
- "*ikici *ikici" diye bağırmış...

Merhaba,
Transparan fondöten süper bişey, ben şu anda müşterilerime numunesini hediye veriyorum...ikinci olarak şu anki katalog yani K4 Nisan kataloğunda cilt tipi testi var
online katalog : e-Brochure
burada 28-29 sayfalarda solutions ın cilt tiplerine göre ürünleri mevcut...eğer cildin pul pul dökülüyorsa kuru ciltler için olanı ancak cildin alın burun ve çene yağlı yanaklar kuru ise normal yada karma cilt , tümüyle yağlı ise yağlı cilt olanları seçmelisin...sevgiler

zaten sizin şu basit sohbetlerinizden dolayı bidaha asla girmeyeceğim buraya hele üyelik iptal varsa kesin iptal edeceğim ne giydin evin nasıl ayakkabını çek alyansını çek yatarken bugün ne giyecen pijamanı çek ne kadar boş şeyler valla benim burda asla işim yok.bunların yerine bikaç sayfa fazla kitap okurum ıyyyyyyyyyy yani

hiciv zaten bu mesajından saçma sapan fikirlere sahip bi insan olduğunu anlamıştım:enbuyukkk: başımdan 2 tane ameliyat geçti, her ameliyatta bi risk vardır, en basitinden anestezi alıyosun kimse allah değil bunlar hepsi ciddi ameliyatlar. ama sen bunu anlayamayacak kadar düşüncesiz bi insansın. senin seviyesiz üslubun yüzünden gayet iyi niyetli bi arkadaşımız forumu bıraktı ve biz de bilgi alma hakkından mahrum kaldık. ben minirenin yerinde olsaydım ben de bırakırdım, ona hak veriyorum, ilk başta ona kimse inanmadı, ardından da senin gibi bi insan çıktı saçma sapan şeyler söyledi. senin gibi insanlar yüzünden bu forum çok üyesinden olur. ben bile bana karşı yazılmamış olduğu halde kendimi minirenin yerine koydum ve nefret doldum yazılarını okuyunca. safi kıskançlıksın başka bişey değil:enbuyukkk:

mirenin şahidi ŞIRACI! minire bir yalancı..diğerleri de kopyaları....buraya girip kıt aklıyla reklam yapmaya çalıştı ama hiçte AHLAKLI olmayan tarzıyla... Zaten bir daha hiç kimse minire diye birini bu forumda görmiyecekti..şimdi bu mazeret iyi oldu! aynen, edaeda rumuzu için de durum aynı...fakat rumuzlar tükenmez! onlarca rumuz daha var yedekte..DEĞıL Mı minire???
Bilgisayarın ardına saklanan insanların, TEKNıĞıNDEN de haberleri olmalı!
.

eğer evde nasıl iş kurulur ve süper paralar kazanılır.Diyorsanız ben canlı örneğim.
sizinde ilginizi çekiyorsa boşta vaktiniz varsa mutlaka bana ulaşın size nasıl kazandığımı
anlatayım.İllaki bursa olması şart değil bilgisayar ve internet yeter.kaydirigubbakcemile5

guzelbursa2009@hotmail.com

seviyesiz seviyesiz konuşma benimde canımı sıkma asıl ahlaksız sensin burda bence senin için durum aynı birkere dr. reklamını ben neden yapayım ya banene ben yapsam önce kendiminkini yaptırırdım bana verdiği fiyat yüksek olduğu için yaptırmadım ozaman fiyat yüksek ama kredi çeker yine yaptırırdım derdim burda reklem yapacak olsam neyse senin seviyene inmek istemiyorum hicivmısın nesin ne olduğun belli değil bence sen o dediklerindensin nerden bilelim başka dr. elemanı sen değilsin:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…