Saçma tartışma konusu (anket içerir)

evet sizce aynı yerde yıkanır mı ayakkabı ile çamaşırlar :d ?

• bi sorun göremiyorum :\

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    13

olympian

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2015
947
1.816
Arkadaşlar merhaba, arkadaşımla hararetli bir tartışma yaşadık. Tartışmamız oldukça saçma bir şeyden çıktı. Sizlerin de fikrini alıp ona burayı okutmayı düşünüyorum :d lütfen yardımcı olun çünkü ben çıldırıcam.

Konumuz ayakkabılar ben spor ayakkabısını yıkayabileceğini söyledim o da olur yıkayayım dedi. bi şekilde konu çamaşırla ayakkabının aynı anda yıkanması olayına geldi. Ben bunu duyunca başta benimle dalga geçtiğini düşündüm. Tüm gün pis yollarda yürüdüğü ayakkabıyla çamaşırlarını aynı suyla yıkar mı bi insan ya?
Bana çamaşırların da pis olduğunu sonuçta yıkama işlevinin aynı olduğunu v.s söyledi.:temizlik: Bu tartışmanın üzerinde hatta bi çok arkadaşından ve annesinden fikir almış bi sorun görmemişler :d

Bu arada bu arkadaş çok titiz geçinir, her daim ellerini yıkar, hatta beni de uyarmaya kalkışır. Sizler ne düşünüyorsunuz lütfen derdini seveyim yazmayın aylardır her bu konu açıldığında sinir krizine giriyorum :)

olympian olympian
Evde temizlik yaptıktan sonra camları ve yerleri sildiğiniz bezleri kıyafetleriyle birlikte yıkıyor mu arkadaşınız? Eğer cevabı evetse söyleyecek söz yok :)

O ayakkabılarla dışarıda tuvalete giriyor, kaldırımlarda yürüyor ve kıyafetlerle aynı yıkıyor. Bence olacak iş değil.

Tabiki de yıkanmaz

O pis kaldırımda yürüdüğü ayakkabiyi kendi kiyafetnin üzerine sursun nasıl tepki verecek çok merak ediyorum.

yer sildiğimiz bezlerle yıkarım

çamaşırlara o pislik değiyor
mesela kurban bayramında kurban kesimi olduğumuzda sinen o kokulu kıyaferleri ya da çok kirlendiğini düşündüğünüz kıyafetleri uzun programda atılıyor niye temizlik arınsın diye

Dışarda tuvalete vs gidiyoruz o ayakkabılar ile çamaşırlarla birlikte atılması gibi bişey söz konusu olamaz bence. Çamaşırın kiri ile ayakkabı aynı olur mu hiç. Ama arkadasiniz bunu yapıyorsa laf anlatmak zor olur.

Tabii ki yıkanmaz!
Bebeği var mıydı arkadaşınızın,merak ettim.

birlikte yıkanmayı bırak çamaşır makinesine ayakkabı atıp yıkayanlara da anlam veremiyorum ben... orada sonuçta kıyafet yıkanıyorrr. o zaman mutfak lavabosuna kafanı daya saçlarını da yıka mesela:KK57:

cevaplar için teşekkür ederim. kendisi erkekti bebeği yok. ona burada yazılanları gösterdim forumda tabii ki öyle yazacaklar, mantıksal olarak temiz mi çıkıyor temiz çıkıyor diyor hala. ben bıraktım tartışmayı :rolleyes:

X