Saçma ama Geçen aydan hamile kalmış olabilir miyim ?

Etaa

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
491
381
34
Kızlar bi şey soracağım belki saçma gelecek ama. Ben 30 haziran da regl oldum ve son adet tarihim buydu. Şimdi salı günü beta değerim 93.50 çıktı. O reglim kısa sürdü 2 3 gün falan. Normalde hep 6 7 gün sürer. Şimdi bu 93.50 beta değeri önceki aydan olma ihtimali var mıdır?

Yani ben haziran ayında hamile kalmış olamam değil mi? O regl kısa sürünce acaba regl değil miydi diye düşündüm bir an. Ama öyle olsa beta değeri bu kadar düşük olur muydu ?

30 Haziranla uyumlu betanız bence, diğer sorunuzda da anlamamıştım neden bunu düşündüğünüzü

30 Haziranla uyumlu betanız bence, diğer sorunuzda da anlamamıştım neden bunu düşündüğünüzü
Regl çok kısa sürdü 2 3 gün falan. Eşimde allahallah neden böyle oldu falan dedi. Normalde asla böyle olmaz. Bende haziran ayında alkol vs almıştım temmuz ayında demeye başlamıştık. Yani temmuz ayında komple temizdim o yüzden denemiştik. Şimdi aklıma bi şüphe düştü o zamandan kalma bir gebelik olabilir mi diye.

düşününce saçma geliyor ama yine de fikir almak istedim. 2 güne bir ilişki yaşadık tam zamanı kestiremiyorum o yüzden 14 temmuz ile 19 temmuz arası bi gün olması lazım yumurtlama. Ona göre bakınca 93.5 tutuyor sanki

Son adet tarihi baz alındığı için zaten henüz 4 haftalık hamile bile değilsiniz erken öğrenmişsiniz epey. Hayırlı olsun

Son adet tarihi baz alındığı için zaten henüz 4 haftalık hamile bile değilsiniz erken öğrenmişsiniz epey. Hayırlı olsun
Çok teşekkürler boşuna kuruntu yapıyorum demek ki bebek için alkol vs sıkıntı yapmasın diye korktum açıkçası

Yerleşme kanaması olabilir kanamanız nasıl dı
Yani böyle bi iki damla falan değildi. 3 gün sürdü. İlk başta kırmızı başladı normal regl gibi son günlere doğru kahverengi gibi bi hal aldı.

Ama şöyle de bi durum var ben 19 temmuzda gidip kan verdim beta 3.5 çıktı. Bu gebelik haziran ayındaki ilişkimde olmuş olsa o zaman 19 temmuz da 3.5 çıkar miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…