Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
gece yatmadan saçlarımı yıkayıp toplayarak üzerine yatıyorum...
sabah kalkınca öyle oluyo...
eğer kurutursam da düz oluyo...
çok avantajlı saçım var benim
....

Ah bide benim böyle olsa saçlarım süper olacak ama :)
bide ben senin 2.resimdeki saçlarının ön kesimine bittim tek kelimeyle :) ne diyip kestirdin ?

tatlım sen bu rengi nasıl elde ettin?

cnm önce komple bal köpüğüne boyatmıştım zamanla biraz açıldı onun üzerine sarı röfle attırdım ama röfleden çok balyaj diyebiliriz kalın ve daha seyrek röfle yaşı büyük gösteriyor çünkü sonra ortaya bu renk çktı cnm :)

saçlarında sende çok hoşsun canım güle güle kullan saçlarını

Benim doğal rengim buna benziyordu. Tabii güneşte görünen hali. :)) Ama artık boyattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kestirmekten saç kalmadıki. Eklemek isterdim.:)))

Son düzenleme:
İkinci fotoğraftaki saçlarını çok beğendim. Çok güzel.

sac rengin güzel ama bence ondan daha güzel saçların... çok özendim saçlarına umarım bir gün benimki de seninkiler gibi uzar

Son düzenleme:

Kendin Güzelsin ve saç renginde çok Güzel canım.Sayfa sayfa buraya geldim en beğendiğim saç rengi oldu.
benim şuan saçlarım koyu kahve mi desem ne desem bilmiyorum.Öncesi bakır karameldi.Açtırma değilde Sİlme işlemi Daha az yıpranma yaptığı için ben de açık tonlara dönüşeceğim.
Senin Saç rengine bayıldım.Nasıl Bİr işlemden geçtin Anlatırmısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…