Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
gayet güzel olmuş yüzüne de görebildiğim kadarıyla cukk diye oturmuş ancak bir eleştiri ense kısmın bence daha iddaa lı olabilirdi bana göre sıradan olmuş ense kesimin. Güle güle sağlıklı uzat artık diyelim :)))

tesekkur ederım fikirin ıcın canım daha sonrası ıcın deneyebılırım belkıde dahada kısaltmayı...:KK34:

$IMG_5550.jpg

bunlarda benim saclarimm, dogal sac rengim :)

Eklentiler

• $DSC02973.jpg
    $DSC02973.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
ya ben anlamıyorum,nasılda güzel tutmuş saçlarının rengi...benim kuaförüm bunu beceremiyor işte...yapan yapıyor,benimkine sorsanız yok bu tutmaz der

Son düzenleyen: Moderatör:
şöyle güzel saçları olanlara bayılıyorumm....sanırım çok boya işlemi gördüğü için saçlarım,iyice seyreldi,uçları kırık ve kuru....napcam bilmiyorum,uzunda saçlarım var,kestirmeyede cesaret edemiyorum:KK43:((offf

öncelikle herkeze mrb !
ben saçlarıma 6 ay once rofle yaptırmıştım,röfleler sımdı nerdeyse yarıya geldı platın rengı cok acık,dıplerım cıkıncada koyu kestane rahatsız oldum küllü açık sarıya boyadım dıplerde cok hafıf turunculuk var ve ben saclarımı cok sık boyatmak tan cooook ama coook sıkıldım ve saclarım yıpranıyor :2: sizce bu durumda sacın uzerıne ne renk yaparsam daha dogal durur ve sacımdakı renk farklılıklarını kapatır.röflelı yerler akar dıyorlar bılmıyorum işte yardım edın bana kuforede gıtmek ıstemıyorum artık :KK43::KK43:

Eki Görüntüle 176615 Eki Görüntüle 176615
arkadaşlar bu benim röfle merakım yüzünden yakmadan önceki saçlarım şuan kısa omuzlarımda

Cok güzel. :KK69: Aralarda kizil var sanirim.

5 ay önce benim de saçlar böyleydi. Bu renkten sarıya döndüm, kuaförümden azar işite işite. :))

Eki Görüntüle 187724

Bu renk harikaymis keske dönmeseydin. Bu visne cürügü mü sarap kizili mi? Kuaförde mi yaptirdin kendin mi yaptin?

Hepinize diyorum; güzelim koyu renk saclarinizi sariyla mahvetmeyin!

bunlarda benim saçlarım su dalgası perma ve mavi siyah a boyalıdır

Eklentiler

• $100_2325adad.jpg
    $100_2325adad.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 77
:nazar: saclarimi seviyorum
kahveyle duygusal baglamda aramizda bi yakinlasma olmustu
unuttum seni artik istemiyorum:KK64:

Eklentiler

• $052611_184828.jpg
    $052611_184828.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 54