Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

bu benim doğal rengim canım boya yok yani bende.. doğal rengim derken bir ton koyusuydu sonra denize gittim açıldı bu hale geldi . ben koyu saç sevmyrmmmm sende artık doğumdan snra değiştirirsinnnn şekerim

bu benim doğal rengim canım boya yok yani bende.. doğal rengim derken bir ton koyusuydu sonra denize gittim açıldı bu hale geldi . ben koyu saç sevmyrmmmm sende artık doğumdan snra değiştirirsinnnn şekerim
harika görünüyorlar nazar değmesin

Bunlar da benim saclarim :87: Siyah boya var. Flastan ötürü dipler koyu cikmis normalde acik kumral özellikle yazin baya aciliyorlar. Örülüp salinmis hali bu. Sinamekiyle uzatmaya calisiyorum. Hele bi bele degsinler o zaman da bol bol resim cekip koyacagim buraya. Ortaligin daginikligina bakmayin.

Son düzenleyen: Moderatör:

ne kadar güzell ,keşke benm de böyle doğal rengi olsa da boyatmasam

ben senin saç rengini ne kadararadım biliyor musun ne renk hangi marka kuafördemi boyattın orjinal saçların ne renkti söyler misin?

ben de bu tonlarda bir renge boyatmak istiyorum saçlarımı ne renk söyler misin ya da hangi kategori de bal köpüğü mü kumral mı ne nene

çok güzeller şekerim.dogal saç gibisi yok aslında.allah herkese bir yakışan bir renk vermiş.ama biz bayanlar memnun degiliz.birde degişiklik seviyoruz.saçlardan baska neyle ugrascaz ki bu kadar kendimizde.

uzun saçlarınızı kıskanıyorum çok maşşallah hepsine nazar değmesinAllahımm benim ne zaman belime doğru salınan saçlarım olcak başaramadıım bunu hiç bi zaman

Dilannnn cok hos saclarin ne güzel uzatmissin öyle Bir sene icinde ben de öyle uzatabilir miyim ki acaba? Sinameki kullaniyorum bi ara birakmistim tekrar basladim bu sefer daha düzenli kullanacagim umarim 2012ye istedigim uzunluktaki saclarla girerim. :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…