Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Benim değil ama çok sevdiğim birisinin saçları..

Tanıyan tanır..

Son düzenleyen: Moderatör:
mine seninde saçların çok güzel uzamış canlıda duruyor. 2 ay da bu boya geldi demişsin yaklaşık olarak kaç cm uzadı. Benmde saçlarımda boya yok kullandıklarını kullansam böyle uzar mı acaba

mine seninde saçların çok güzel uzamış canlıda duruyor. 2 ay da bu boya geldi demişsin yaklaşık olarak kaç cm uzadı. Benmde saçlarımda boya yok kullandıklarını kullansam böyle uzar mı acaba

çok teşekkür ediyorum cnm albümümde önceden ne kadar olduğuna albümümde bakabilirsin.bence seninkilerde uzar neden uzamasınlar benmde hiç umudum yoktu hatta böyle imrenerek bakıyodum ama bnmkilerde uzadı şimdide bak sen imreniyosun sende öyle olucaksın

bunlarda benim uzamasını istediğim saçlarım..

Eklentiler

• $Görüntü0060.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 47
  • $Görüntü0058.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 53
  • $Görüntü0054.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 47
  • $Görüntü0059.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
inşallah canım. o dediğiniz kürü yapıcam hemen sonuç almak istiyorumm gece yatsam kalksam belime gelmiş olsa keşkee:109:

maşallah maşallah ! benim saçlar kalçaya gelene kadar kaç senemi alır acaba?şuan belde ama uzunken uzama yavaşlıyo sanki yaa

fönlü ve en düzgün hali, normalde beni bu şekilde görmeniz çok zoor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…