Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
aygirl canım haklısın evet benimde bir arkadasım var oda tr ye geldiğinde boyatıyor kestiriyor vs .

bu yönden çok kötü oda senin gibi hep şikayetçi almanlardan yani sarı renk bırak rofle bile yapamıyorlarmıs ... kötü cidden yaa sagolsun bizim kuaforlerimiz çok iyiler işlerinde ..

sen kendine yakıştırıyorsan yap şekerim acabalarda kalma yap begenmessen değiştir ne olcak ama işte almanyada olman sarıyı yada rofleyi kolay kullanmaman anlamına gelir cunku sarı yada roflede kendi sacın ne kadar açık olursa olsun dipler gelince çok koyu gorunuyor ... sarıdan dolayı ... dip boyatmak zor olur senin için ... yani sana söyleyebilceklerim bu kadar çünkü tr de olsan çareler tukenmez ama almanya dedin butun dusunceler silindi şimdi :) olsun saglık olsun cnm ...

saç rengin hoş gercekten kumral altın rengine benziyor ama emin degilim.. cnm hangi rengi kullandın?? boyatmayı düşünüyorum bu sıralar cvbını bekliyrm

Son düzenleyen: Moderatör:

hayir beceremiyorlar bide pahali ki. her 2 gidisimden birinde pisman dönüyorum eve.
evet kiy*****i bilin türkiyedeki kuaförlerin :)

dipleri falan yaparlar, ilk acmakta üseniyorlar sanirim. hem buradada türkiyeden gelen kuaförler var. ama iyisini bulmak mesele, kac yildir bulamiyorum.. ama dip gelirse onlar yapar diye zannediyorum..
simdilik düsünmüyorum da, hani tatilde belki eserse olabilir. bakalim artik :)

dikkat ettim de çoğu kişi 'saçlarım çok beğenilir' vb tarzda cümlelerle paylaşım yapmış.
çok garibime gitti bu durum.
paylaşım yapmak bize,beğenilip beğenilmeme durumu topikteki diğer insanlara düşmüyor muydu?
böyle yürümüyor muydu bu işler? yoksa ben mi yanlış anlamışım bu sitedeki paylaşımların amacını?
hoş,beğenilmese ne olacak o da ayrı mesele.
ben de buraya saçlarımı koydum,yorum yapan kişi sayısı 3'ü geçmedi
ama saçla ilgili topiğimde herkes ayılıp bayılıyor saçlarıma.
ağlamalı mıyım? :26:
çok acayip hareketler bunlar.

bu arada; sürmeli saçlarının dalgası çok hoş maşallah
bir de rapunzel bir arkadaşımız vardı ebru sanırsam niki, peşinden geliyorum canım saç boyun idealim

evt benim de çok garibime gidiyor bu durum "bakın benim saçlarım çok beğenilir siz de ona göre yorum yapın ve beğenin" mesajı içeriyor bana göre ve çok komik...

Bunlar da benim saçlarım.
1. resim orjinali düz normalde. ama haziranda kalıcı dalga yaptırmıştım. artık geçmek üzere. o yüzden bazı yerleri düz düz kalmış, bazı yerleri dalgalı.
ama düzelene kadar bekliycem...
neredeyse 1 sene olmuş, kestirmedim ama uzama çok az farkettiyseniz

önerilerinizi beklerim

gel cnm bekliyorum ama sen bana yetişene kadar benim kafamda saç kalırsa arkadaşlar bir dökülmeye başlamış kel kalabilirim :)

senin saclarin da bayagi uzun dimi canim ?

Te$ekkürlerr

benim saçlarımıda çok beğenirler kuaförler bile çok beğeniyor ama nedense burda kimse beğenmedi bende yazsaydım başta keşke bakın benim saçlarımı çok beğenirler ona göre yorum yapın bak hee diye demekki haklıymış yazan arkadaşlar

cnm ben çok begendim senin saçlarını çok iddaalı duruyor ama valla kızımdanpek yorum yapamıyorum ama dikkatimi hemen çekti yani maşallah sarıda yakışmış.

surmeli saçlarını çooook beğendim maşallah.doğal rengi sanırım...

Te$ekkür ederim.
Evet canim dogal rengi
kizlar babylissin 19 mmlik masasini almak istiyorum
sizce benim saçimda dalgalar kalici olurmu:97:
kalici olmasi icin ozel birsey uygulaniyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…