Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
eğer aynı kişiden bahsediyorsak başka fotolarını da koymuştu kendi saçları :)
kızıl saçlı çok sağlıklı duruyordu maşallah diyelim

hıı tmm o zaman kendi saçıysa gerçi bana hala inandırıcı gelmedi ama neyse saçları mükemmeldi ya evet maşallah kıza tam istediğim saçlar

selam kızlar bende yarın saçımı kestirmeye gidicem
modeline karar veremedim hala
tek bildiğim bir an önce kestirmek
acayip derecede dökülmeye başladılar tarayıp kurutması iyice sorun oldu
o kadar hevesle uzattım nerdeyse belime geliyo şu an kat kat ama kütmü kestirsem diyorum acaba bilmiyorumkismile
ama kapalı olduğum içinde toplanması gerekiyo en azından üfff çok kararsızım yaaa mafoldumben

canım peroksit çok zararlı saç için
üni döneminde bende yapmıştım
lavanoya döküldü bi kaç damla saçıma sürerken lavobadan cızzzzzzzzzz diye bir ses taşı delecek nerdeyse bende saçıma sürdüm bunu dedim ve bir daha yapmadım yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:

canım ben birkaç yıldır yapıyorum ama saç diplerime sürmeden. saçlarımın uçlarının incelmesi dışında pek bir zararını görmedim. koleston un açıcılarını kullanıyorum. senede 2 kere falan yapıyorum. zaten boyanın içine de katıyorlar diye kullanıyorum işte. kaydirigubbakcemile5

bunlarda benimmm saçlarım kızlar

Son düzenleyen: Moderatör:
efulicim maşallah cok güzel bir kızsın ama saçlarının özellikle uçları çok yıpranmıs.bol bol bakım yap da sonra uzun saclarından olma hayatım

teşekkür ederim kızlar saçlarımın doğal rengi eşim boyatmama naptıysam izin vermedi. gözlerde doğal canım sağolasın...

boyatma zaten şekercim herkes bu rengi tutturmak için boyatıyor sen doğuştan şanslılardansın:))

efulicim maşallah cok güzel bir kızsın ama saçlarının özellikle uçları çok yıpranmıs.bol bol bakım yap da sonra uzun saclarından olma hayatım

teşekkür ederim canım gerçekten yıprandı saçlarım elimden geldiğinde bakım yapmaya çalışıyrmbayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…