Doğuma Hazırlık Saçın Döndüğü Yer Bir Sonraki Bebeğin Cinsiyetini Söylüyormuş...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim kızımın ortada ve de 2.oğlan.Ama ben böyle şeylere inanmıyorum.

şimdiii baktım benim oğlanın tam ortada ikinci bebişimizin cinsiyeti daha belli değil olunca sizinle paylaşcam:))

Evet bende kızlarıma baktım 1. Kızımın yanda 2. Side kız onada baktım yanda 3. Cüye hamileyim oda kız yani bu tez bende de tuttu.

Benim oglanin bariz yanda ikinciside oglan. Tutmadi. Cevrenizde olmasiyla yada birkac kuside olmasiyla genelleme yapilamaz. Zaten yuzde elli yuzde elli. Denk geldbilir tesaduf olmustur.

benim 2. oğlanına da yanda çok istiyorum kızım olsun ama tabi buna güvenip 3. yapmak cesaret istiyor.

Hamileyken gobeginiz sivri öne doğruysa erkek eyer yukarı doğru yuvarlak bir sekildeyse kız bilgi nezann görsem hamile birini aaa bak erkek yada kız derim doğrudan herzamn çıkar beni yaniltmaz:21:

herkese mrb arkadaşımdan bunu öğrendim çocugunuzun saçının döndüğü yer yani kafasındaki saçın başladıgı yer ortadaysa bir sonraki çocuk erkek,yandaysa kız oluyormuş ...yaklaşık 10 kişide falan baktım hepsinde doğru çıktı,gerçekten böyle bişey olabilirmi,sizlerde çocuklarınızda veya çevrenizde bunu gözlemleyip buraya yazarsanız belki doğruluğunu daha iyi anlarız....
Canım cinsiyeti erkeğin spermi belirliyor çok mantıksız bence

Bende onu soyle biliyorum sag tarafdaysa sac dongusu kiz. Ortada ve sol tarafdaysa erkek kiz oluyor. Ben sag tarafda olanlarin hepsine baktim dogru cikti. Tabi denkte gelmis olabilir.

X