Doğuma Hazırlık Saçın Döndüğü Yer Bir Sonraki Bebeğin Cinsiyetini Söylüyormuş...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

seda06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
995
7
41
herkese mrb arkadaşımdan bunu öğrendim çocugunuzun saçının döndüğü yer yani kafasındaki saçın başladıgı yer ortadaysa bir sonraki çocuk erkek,yandaysa kız oluyormuş ...yaklaşık 10 kişide falan baktım hepsinde doğru çıktı,gerçekten böyle bişey olabilirmi,sizlerde çocuklarınızda veya çevrenizde bunu gözlemleyip buraya yazarsanız belki doğruluğunu daha iyi anlarız....

ilginç bu birazda şölemi acaba hani halk arasında yaygındır ilk çocunuz kızsa ve biraz erkeksi görüntüsü varsa arkası erkek derler ya hani ne bilim öle bişe gibi geldi bana benim kızımın tam ortasından çıkıo bakalım az kalı cinsiyet ögrenmeme ögrenince yazarımvereliniortak:eek:

ilginç bu birazda şölemi acaba hani halk arasında yaygındır ilk çocunuz kızsa ve biraz erkeksi görüntüsü varsa arkası erkek derler ya hani ne bilim öle bişe gibi geldi bana benim kızımın tam ortasından çıkıo bakalım az kalı cinsiyet ögrenmeme ögrenince yazarımvereliniortak:eek:
evet öylede derler,bekliyoruz öncelikle sağlıklı sıhhatli olsun inşallah...

benim kızın iki tane yuvarlağı var nası olcek:))))

Bizim bi komşumuzun kızınında iki yuvarlak varmış, ikinci çocuğu erkek oldu... Duyruluraklinialirimsmile

Bu arada benim kızımda erkek siması var ve burun başlangıç yeri ve popo üstü mavi... bu da sanırım arkası erkek demekmiş.

Son düzenleme:
herkese mrb arkadaşımdan bunu öğrendim çocugunuzun saçının döndüğü yer yani kafasındaki saçın başladıgı yer ortadaysa bir sonraki çocuk erkek,yandaysa kız oluyormuş ...yaklaşık 10 kişide falan baktım hepsinde doğru çıktı,gerçekten böyle bişey olabilirmi,sizlerde çocuklarınızda veya çevrenizde bunu gözlemleyip buraya yazarsanız belki doğruluğunu daha iyi anlarız....

evet canım aynı şeyi bende duydum ablam kayılvaldesi söyledi dogru :ecrin_bebek:

:))
ilahi kızlar :))
gülümsettiniz beni.... bende arastırırım artık bunu 2 cocugu olan biirlerini görürsem :)
,malesef benim hiç yok henüz :KK43: yardımcı olemiciiiim
kendi saçlarıma baktım ama anlayamadım saclar uzun olunca...eşimin sacına bakar yazarım ama sonra :)
sac yönü değişmez sonucta dimi.. büyüklerden de anlayabilerez bunu...

:))
ilahi kızlar :))
gülümsettiniz beni.... bende arastırırım artık bunu 2 cocugu olan biirlerini görürsem :)
,malesef benim hiç yok henüz :KK43: yardımcı olemiciiiim
kendi saçlarıma baktım ama anlayamadım saclar uzun olunca...eşimin sacına bakar yazarım ama sonra :)
sac yönü değişmez sonucta dimi.. büyüklerden de anlayabilerez bunu...
evet değişmez,kendinizdede bakabilirsiniz ...

Ayy cok ilginc bence, simdi esime baktim ortada, erkek kardesi var :-) ve buyuk kizima baktim yanda ve 2 ci kizim oldu simdi ona baktim tam ortada... Suanda 7 aylil hamileyim ve buda kiz :-) ya gercekten bir kucuk pipili oglum olacak yada hic bir yontem bana uymuyor, kizim olacak.

ilk defa duydum.benim kızın da burnunda mor çizgi var bakalım arkası ne olcak?bilmiyorumkismile

Büyük kızımın ortada 2 kızım oldu 2 kızımın yanda 3 hamileyim :KK70: Tutmayınca tutmuyor valla arkadaşlar

bence ilk çocuğunuz ilk önce baba derse bebeğiniz erkek anne derse kız olur bence bu doğru.

X