Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı şarap kızılına boyamak istiyorum. Sizden de fikir almak istedim :)

Asil Asel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
22
14
29
Merhabalar, sayfaya yeni üye oldum. Size bir sorum olacaktı. Sizce açık buğday tene şarap kızılı saç rengi olur mu?
Çok istiyorum ama cesaret edemedim. Şuan açık kumral altlarında ombreden daha seyrek sarılar mevcut ve herkes yakıştırıyor. Çok uzun süre kullandım bu rengi değişiklik istiyorum. Kızıl yaparsam ve beğenmezsem dönüşü çok zor olacak onu da biliyorum. Şarap kızılı çok hoşuma gidiyor. Kafam çok karıştı... Yardımcı olursanız sevinirim :)

'ten rengin çok önemli ayrıca kızıl bir başka yıllarca kullandım buğday tenlyim herkes saçımın rengini sorardı kızıl bir başkaBence yao gitsin

Kızıl maceram başladı Denedim biraz önce şimdilik gözüm alışmaya çalışıyor ama çok hoş oldu rengi. Kendim boyadım 3 tüp boya ile. Çok az ombre kalmıştı altlarda oradaki geçiş daha tatlı oldu. Yarın hafif makyajla çok daha güzel görünecek sanırım.

Kızıl çok asıl bir renk güle güle kullan

Yıllar önce kullanmıştım çok da yakıştıran olmuştu; asil güzel renktir fakat kızıl güzel olduğu kdr bi o kdr da zor bir de kızıldan sıkıldıktan sonra kurtulmak baya bi zor oldu, kahveye döndürmeye çalıştım defalarca aktıktan sonra hep gene kızıllaştı... anca kızıllar uçlarda kalmıştı en son onları da kestire kestire arınmıştım kızıldan. Kurtulması zor ama güzel renk:) yıllarca kullanılacaksa yapılabilir

Bnde boyucam esmerım saçlarım bal sarısı yeni boyadım sayılır 6 ay oldu hemen hemen şimdi kızıla boyamak istiyorum evde inşallah güzel olur

Boyadıysanız saçlarınızın resmini atar msknjz bide hangi boya kullandınız size zahmet bna da yardımdı olursanız sevınjrım

Çok araştırdım ben de. Zaten annem de yıllardır kızıl saçlı. Bütün zorluklarına rağmen karar verdim :) Bir sene kullanırım sonra açtırmadan başka renge geçemem malesef. Belki de daha uzun kullanırım. Öncelikle benim hoşuma gitti ve yorumlar güzel moralim yerinde :)) Önceki saçımı da çok yakıştırıyorlardı. Tamamen ten rengiyle ilgili. Açık buğday tene sadece siyah vb. koyu renkler olmuyor onu da anlamış oldum. Bir defa geliyoruz hayata içinizden ne geçiyorsa mantık çerçevesinde yapmakta fayda var gerçekten :) Önemli olan bizim nasıl hissetiğimiz :)

Boyadıysanız saçlarınızın resmini atar msknjz bide hangi boya kullandınız size zahmet bna da yardımdı olursanız sevınjrım

Merhaba yarın eklerim tabi before - after. Öncelikle buğday tenliyim. Saçım orta uzunlukta olduğu için 3 tüp boya kullandım. 1 tüp daha var elimde bu renk için yedek şart :) çabuk akıyor belki 1-2 hafta sonra rengi tam otursun diye kullnırım. Saçımda açık kumral ve altlarında çok az ombreden kalan sarılar vardı. Sea Color markanın açık kumralını da kullanıyordum. Şimdi de şarap kızılını kullandım. Hem fiyatı da gayet makul. Açık konuşmak gerekirse palette vb. boyalar kutudaki görselinin rengini vermezken (daha koyu oluyor genelde) bu markada kutuda gördüğünüz neyse o oluyor saçınız.

Eklentiler

• sea-color-sac-boyasi-sarap-kizili-4.65se-f0dc.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 125
z
Bnde boyucam saçlarım sarı tonlarında önce açık kumral boyayım sonra kızıl boya yapayım daha iyi tutar dıyorm

z

Bnde boyucam saçlarım sarı tonlarında önce açık kumral boyayım sonra kızıl boya yapayım daha iyi tutar dıyorm

Hangi kızıla boyamak istediğine bağlı tabi. Senin yerinde olsam üst üste işlem yaptırmam. Zaten sarı saç kızıla daha çabuk dönüyor. Before- after atıyorum. Birazcık koyu çıkmış ama açık kumral saçım altlarında kalan ombreler ve 3. gün şarap kızılı saçım.

Eklentiler

• IMG_20191225_154247_799.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_20191225_154324_178.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG_20191225_154404_686.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG_20191225_160311_692.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 110
66.44 belirgin istiyorum acaba sarı tonları sürsem bir hafta sonra kızıl yapsam yıpranır mi sacım

66.44 belirgin istiyorum acaba sarı tonları sürsem bir hafta sonra kızıl yapsam yıpranır mi sacım

Hoşuna gitmezse dönüşü için açtırman lazım tüm saçı bunu da düşün. Tüm bu işlemler çok yıpratır. Yine de sen bilirsin. Sea color 66.46 ateş kızılı var o istediğin gibi olur ama 66.44 sanırım kolestonun çok koyu olur. Esmerim dediğin için çok açık kızıl yaptırma derim. Hoş durmayabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…