Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Eki Görüntüle 1032156

İlk resim geçen hafta perşembeye ait ikincisi de bugüne :) Uzama var mı bilmem ama saçlarım canlandı ona eminim:108: :21:

göremedim fotoğrafı hayatım :2: sinameki kürünü yaptın mı hiç canım bende başlamak istiyorum ona :) bu arada turplu suyu dünde yaptım şimdi yine ocakta annem evde yokken koku çıksın diye erken yaptım bu sefer:KK1: sen neler yaptın :KK19:

göremedim fotoğrafı hayatım :2: sinameki kürünü yaptın mı hiç canım bende başlamak istiyorum ona :) bu arada turplu suyu dünde yaptım şimdi yine ocakta annem evde yokken koku çıksın diye erken yaptım bu sefer:KK1: sen neler yaptın :KK19:

Sinamekiyi hiç yapmadım canım şuan sadece turpa devam :)) Veee bugün farkettim saçlarımda uzama var öndeki minik saçlarım çok ufaktı bi baktım uzamışlar ve araya karışıyorlar :21: :KK52: iki haftada gözle görülür seviyede uzama olmuş anlıycağın :KK16:

Sinamekiyi hiç yapmadım canım şuan sadece turpa devam :)) Veee bugün farkettim saçlarımda uzama var öndeki minik saçlarım çok ufaktı bi baktım uzamışlar ve araya karışıyorlar :21: :KK52: iki haftada gözle görülür seviyede uzama olmuş anlıycağın :KK16:

bende de aynı şekilde :21: küre başlamadan önce saçlarımı tepeden toplayınca tel tokayla tutturmam gerekiyordu ama su an gayet toplanabiliyorlar :21: bugün şampuanıma doğum kontrol hapı ezip koydum bakalım bu işe yaraytacak mı :KK76:

bende de aynı şekilde :21: küre başlamadan önce saçlarımı tepeden toplayınca tel tokayla tutturmam gerekiyordu ama su an gayet toplanabiliyorlar :21: bugün şampuanıma doğum kontrol hapı ezip koydum bakalım bu işe yaraytacak mı :KK76:

Doğum kontrol hapının ne faydası varmış ki :44:

Yaaaaaaaaaaa cokkk heyecanlandimm sizi yerim yerim tatli uyeleerr hemen yarin deniyceeem :KK70: ve sonuclari hemen cekip koyun nolurrrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaslar bende sarimsak denemistim u siteden tavsiye etmislerdi amaaaa hic faydasini gormedim sac dokulmesine ama kac ay gesti aradan hala sacimi yikayinca igrenc kokusu gitmedi igrenc kokuyor 2 felan denedim hic bir faydasini gormedim bir care sac dokulmesine arkadaslar

Arkadaşlar aranıza bugün katıldım.Turplu suyla ilgili paylaşım alanı vardı.Takip ediyorum.Sanırım o konu kapanmış.
Şimdi size tecrübelerimi anlatayım turplu suyu iki kere yaptım ve gercekten saclarımda uzama olduğunu gözlemledim üstelik saclarım röfleli ve bu su saclarımı bile yumusattı hihoyyyt herkesin denemesini tavsiye ediyorum uzun saclarla kalın :teytey:

turplu suyumuz:
bir turp rendelenir ben 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyunun ılık olması beklenir.ılık oldugu zaman yumurta sarısıyla karıştırılarak saça bi güzel masajla yedirilir ardından strechlenir ve herhangi bir havlu ya da bezle bas baglanır.1-2 saat beklenilir ve banyoya giderek suyun sıcak olmamasına dikkat edilerek soguk ya da ılık suda saçlar şampuanla bi güzel yıkanır.bir hafta sonunda uzayan 1-2 santim saç sonunda da mutluluktan havaya uçulur =)) simdilik bu kadar yardımcı olabilirim canlarım hiçbirinizin memnun kalmayacagını düşünmüyorum pişman olmamak için deneyin sadece 1 hafta sonunda vazgeçilmeziniz olacak.yerimseniben

(baştan saç dökülmesi yapması sizi endişelendirmesin işe yaramayan saçları atıyo yerine daha gürleri cıkıyo farkedersiniz zaten ve bir hafta sonunda kendi adıma söyleyeyim 5-6 tel dökülmeye baslıyo 50-100 tel dökülen saçlarım bilginize..)
Sevgiler..a.s.

mrb kaç günde bir uygulanabilir

60. sayfaya kadar bir çırpı da okudumm ve çok heyecanlandımmmm. Bu akşam başlayacağımm sonuçlarını resimlerle açtığım konu da paylaşacağımmm:KK52::KK52::KK52:

uzatıp gürleştiriyormuş canım ikinci yıkamam ve saçlarım parlıyor sanki bi de annem baktı saçların bu kadar çok muydu diye sordu :KK9: daha dolgun görünüyor sanki :)

Canım nasıl gidiyor turp :)) Ben bu aralar boşladım ya :26: Haftada bire düşürdüm ama ölçtüm 2 cm uzama olmuş :KK16:

Canım nasıl gidiyor turp :)) Ben bu aralar boşladım ya :26: Haftada bire düşürdüm ama ölçtüm 2 cm uzama olmuş :KK16:

çok çok iyi canıııım :) 4 parmak uzama var ve 1 aydan az süredir yapıyorum turpu :KK9: ve saçlarım gürleşti bebek saçlarım burnuma kadar geliyor ay böyle giderse yaza kadar sırtımı geçeeer :) senden ne haber :KK14:

çok çok iyi canıııım :) 4 parmak uzama var ve 1 aydan az süredir yapıyorum turpu :KK9: ve saçlarım gürleşti bebek saçlarım burnuma kadar geliyor ay böyle giderse yaza kadar sırtımı geçeeer :) senden ne haber :KK14:

4 parmak mıııııı :)):KK52: süpper ya :) Benim de 2 cm uzadı canım :KK16:

X