Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Merhaba ben bu turp kürü formülünü biraz modifiye ederek uygulamaya başladım. Turbu kaynatma ve soğutma işlemi ardından da yumurta sarısı ekleme işlemi aynı. Ancak ben içine ilave olarak bir kaşık bal ve diğer sayfalarda okuduğum "içinde karanfil bekletilmiş" sudan da ekliyorum. Saçlarımda yumurta sarısının kokusu oluyor biraz ama o parlaklık paha biçilemez. Uzatır mı bilemem. Ama beslediği ve canlı bir görünüm verdiği kesin. Yani sonuçta sağlık katıyor saçlara.

bu kürü ikinci yapışım ilkinde çok iyi etki gördüm yumuşacık oldu saçlarım
fakat bu kez dalgınlıkla yumurtanın akınıda katmışım saçıma sürünce farkettim
iki saat beklettim yıkadım saçlarımı
saçlarım kup kuru oldu
sizde dikkat edin arkadaşlar yumurta akı hiç iyi gelmiyor

Merhaba , ben dün turplu su uygulamasina başladim.. 2 günde bir yapacağim.. İlk uygulamadan sonra saçlarim yumusacik oldu, bakalim uzamasini nasil etkileyecek :)

Ben 3 kere yaptım en son perşembe günü yaptım sonra yapamadım araya bir şeyler girdi ama yarın yapacağım.. Sanki saçlarım 1 haftada 1-5 cm uzadı gibi geliyor bana ama emin olamadım :KK1:

Bende dün başladım dip boyam vardı ölçtüm 6cm çıkmışlar 3 ay önce boyatmıştım bakalım 1 ay düzenli kullanım sonucu ne kadar uzayacaklar:)

Bende az önce hazırladım yorumlarınıza güvenerek birasdan uygulıcam arkadaşlar saclarımı yeni boyattım diplerim ne kadar sürede ve ne kadar cıkacak kontrol edicem gelişmeleri bende yazarım deneyimlerinizi paylaştığınız için hepinize teşekkrler

Turplu suyumun sogumasini bekliyoruum :) bi ara kullanmistim 3 hafta falan sonra ne hikmetse biraktim. Saclarimda faydasi olmustu tabi uzama konusunda azda olsa faydasi olmustu ama parlaklik ve canlilik konusunda ilk kullanimda dahi görmüstüm faydasini. Bu sefer kararliyim birakmam bu saclar uzayana kadar :)

2 gün önce bu kürü yapmıştım saclarımı boyayalıda 1 hafta 8 gün oldu boyadan sonra yumurtayla bemiks ampul ve yağ karıştırmıştım cok yıprandı diye ve az önce banyodan cıktımda baktım 8-9 günlük bi sürede sacımda yarım cm bi uzama var dipten kendi sacımı farkedebiliorum truplu sumu işe yaradı yoksa bekmiksmi bilemem ama küre devam edip gelişmeleri yazıcam arkadaşlar pes etmek yok sabırla uygulandıktan sonra bütün kürler işe yarıyo ayrıca bi dolgunluk ve parlaklık hissediorum sacımda + olarak söyleyebilceğim bayodan yada bakımdan ve her akşam yatmadan önce tarakla sacınızı 15 dk falan tarayın kızlar sac derisine masaj etkisi yarattına herhalde onunda etkisi olduğunu düşünüorum ben öle yapıyorum ve yatmadan önce fısfıslı bi şişeye karıştırdığım daha önce alıp kullanmadığm (sacımda yağlı bi his bıraktığı için) Nk nano keratin argan yağlı sac bakım yağını ve miktar suyu calkalayıp sac uclarıma sıkıorum hem kullanmadığım ürünümü değerlendiriorum hemde sac uclarımı yumuşattığı için uyurken kırılmasını önlüyor. sizde kullanamadığınız böle sac bakım ürünleriniz varsa sac uclarınız için kullanmanızı tavsiye ederim kızlar ilerki günlerde yaşadığım deneyim ve gözlemlerimi sizinle paylaşıcam görüşmekkk üzere hepinizi öptüüümmm :)))

herkese mrb nasılsınız hanımlar_? ben uzun süredir sayfadaki yazları okuyorum ama aklıma takılan bişey oldu anlamadığım yani bu kür saçlarımı uzatıyo sadece yoksa yeni saçların çıkmasına mı yardımcı oluyo lütfen bilgi verin yapmak istiyorum ama saçlarmın uzaması konusunda sıkıntı yok sadece gürleşmesini istiyorum ben,eğer böyle bir etkisi warsaaa çok iyi olcak benm için çok sewinicem şimdiden çok tşk ediyorum hepinize sewgiyle kalın:KK16::KK16::KK16:

herkese mrb nasılsınız hanımlar_? ben uzun süredir sayfadaki yazları okuyorum ama aklıma takılan bişey oldu anlamadığım yani bu kür saçlarımı uzatıyo sadece yoksa yeni saçların çıkmasına mı yardımcı oluyo lütfen bilgi verin yapmak istiyorum ama saçlarmın uzaması konusunda sıkıntı yok sadece gürleşmesini istiyorum ben,eğer böyle bir etkisi warsaaa çok iyi olcak benm için çok sewinicem şimdiden çok tşk ediyorum hepinize sewgiyle kalın:KK16::KK16::KK16:

Ben yeni başladım küre canım gürleştirirmi bilemiyorum ama sacını dolgunlaştırıp uzamasını hızlandırmada işe yarıo eğer yeni saclarının cıkmasını dolgunlaşmasını istiyosan bemiks ampül yağ karışımı vs gibi kürleri öneririm sana onlar daha uygun olacaktır tatlım

Merhaba. Benim size uc tane sorum olucak:
1)Birincisi,turplu suyu haftada kac kez uygulamamiz gerekiyor,ki,soylediginiz gibi bir sonuc ala bilelim.
2) Ikincisi, saclarimiz sonra yumurta kokmazmi? Kokarsa buna karsi yapabilecegimiz bir sey onerebilirmisiniz?
3)Ve ucuncu sorum bir tane turp denmis,bir tane ac olmazmi?

Son düzenleme:
X