Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Sürekli sac uzatma konularını takip ediyorum 2 hafta önce sinamekili küre başladım bugün de ek olarak turplu suyu denemek istedim birazdan uygulayacagım umarım işe yarar fakat sinameki 2 haftada baya bi işe yaradı boynumda olan saçlarım omuzlarımda şuan :KK1:

sinamekiyi 2 hafta da kaç kez uyguladınız? ben turba başladım bir haftadır yapıyorum da sinameki 2 haftada uzattı ise bunuda yapıyım:))

sinamekiyi 2 hafta da kaç kez uyguladınız? ben turba başladım bir haftadır yapıyorum da sinameki 2 haftada uzattı ise bunuda yapıyım:))

Aslında haftada 1 uygulanması gerekiyor fakat ben 2 haftada 3 kez uyguladım pek duzenli degildi günleri uzatmanın yanı sıra inanılmaz bi hacim ve dolgunluk kazandı saclarım ki sac yapım normalde dümdüz benim bi hacim gürlük kazandırdı aynı zamanda şampuanımın içine 10 15 damla çam terebentin esansı koydum onunda etkisi vardır tabi ama cok kurutuyo sacı sac kremi kullanmaz şart oluyor..

Aslında haftada 1 uygulanması gerekiyor fakat ben 2 haftada 3 kez uyguladım pek duzenli degildi günleri uzatmanın yanı sıra inanılmaz bi hacim ve dolgunluk kazandı saclarım ki sac yapım normalde dümdüz benim bi hacim gürlük kazandırdı aynı zamanda şampuanımın içine 10 15 damla çam terebentin esansı koydum onunda etkisi vardır tabi ama cok kurutuyo sacı sac kremi kullanmaz şart oluyor..

teşekkür ederim. saça da iyi geliyor demek güzel sinamekini de deneyceğim hemen. turplu su bana çok iyi geldi bir haftada inanılmaz bir yumuşaklık war. saç uzatmaya çalışan herkese bol şans....

teşekkür ederim. saça da iyi geliyor demek güzel sinamekini de deneyceğim hemen. turplu su bana çok iyi geldi bir haftada inanılmaz bir yumuşaklık war. saç uzatmaya çalışan herkese bol şans....

turplu suyu ilk kez yaptım şuan saçımda bekletiyorum içine yumurta sarısıda kattım fakat sacımda kasıntı olusturdu acaba bu normalmi şuan turplu suyu sürdügüm için ıslak ve havluyla sardım kafamı ne kadar bekletsem yeterli olur?

turplu suyu ilk kez yaptım şuan saçımda bekletiyorum içine yumurta sarısıda kattım fakat sacımda kasıntı olusturdu acaba bu normalmi şuan turplu suyu sürdügüm için ıslak ve havluyla sardım kafamı ne kadar bekletsem yeterli olur?

2 saat bekletmen yeterli olur istersen daha fazla bekletebilirsin yan etki yapmaz... kaşıntı oluyor evet ben deli gibi kaşınmıştım:)) ama şunu da söylemeden edemeyeceğim ben yumurta koymadım hem kokusundan dolayı hemde saçımı sertleştirdi..

Kızlar suanda turplu suyum saçlarımda beklemede ben uygulamaya baslayalı 3. haftam bu ama ben hala daha bi uzama göremedim yaa normalmi sizce kızlar uzamaya yenimi baslar ki sizin kaç haftada uzamaya basladı bilgilendirirsenz sevinicem 2 gunde bir dewam ediyorum uygulamaya ama henuz uzama yok :KK43:

kızlar bugün yine yaptım başlayalı yaklaşık 2 hafta falan oldu 2 cm olmuş diplerim buda demek oluyorki 1 cm uzamış benim için çok iyi 1 ayda 1 cm uzardı çünkü böyle devam :)

kızlar ben sinemakiden fayda göremediğim için turplu suyu zahmetli olarak duysam da denemeye karar verdim.
şu an saçlarımı dinlendirme aşamasındayım zaten malum bayramdayız.

bir kaç sorum olacaktı. şimdi bu turbun sadece suyunu koyuyoruz bu su şıpır şıpır akmıyor mu?
yumurta koyunca krem kıvamında mı oluyor?
bir de kaç hafta sonra kürü bitirmiş olacağız yani dinlendirme dönemi var mıdır?

teşekkürler...

kızlar ben sinemakiden fayda göremediğim için turplu suyu zahmetli olarak duysam da denemeye karar verdim.
şu an saçlarımı dinlendirme aşamasındayım zaten malum bayramdayız.

bir kaç sorum olacaktı. şimdi bu turbun sadece suyunu koyuyoruz bu su şıpır şıpır akmıyor mu?
yumurta koyunca krem kıvamında mı oluyor?
bir de kaç hafta sonra kürü bitirmiş olacağız yani dinlendirme dönemi var mıdır?

teşekkürler...

bende sinamekiye başlayacaktım demek fayda göremediniz. kafanızı turp suyuyla ıslattıktan sonra saçını sık, fazla suyu al, ben fazla sıkmıyorum akıyor bende ama belki iyi sıkarsan akmayabilir. yumurtayı koyunca krem kıvamında olmuyor yine sıvı kıvamda oluyor. dinlendirme süresi yok ( bildiğim kadarı ile).

bende sinamekiye başlayacaktım demek fayda göremediniz. kafanızı turp suyuyla ıslattıktan sonra saçını sık, fazla suyu al, ben fazla sıkmıyorum akıyor bende ama belki iyi sıkarsan akmayabilir. yumurtayı koyunca krem kıvamında olmuyor yine sıvı kıvamda oluyor. dinlendirme süresi yok ( bildiğim kadarı ile).

teşekkür ederim.
benim saçlarım boya olduğu için belkide fayda görmedim bilmiyorum ve aşırı derecede döktü saçlarımı. yeni bıraktım.

ya kızlar ben iki haftadır yapıyorum pek bi uzama olmadı gibi geliyor bana ve dün gidip sacımı röfle yaptırdım uclarınıda kestirdim bundan sonra faydası olur inşallah .. uzasın istiyorum bakalım 2 haftadan sonra nasıl bir durum gercekleşecek devam edicem sonucuda burdan yazıcam ...

kızlar ben 3. haftamdaym ama hic bir degisiklik yok bende uzatmıyor sanırım bu kür sinamekiyimi denesem diyorum .s

sinamekiyi iki hafta yapabildim bana faydası olucak gibiydi ama malesef bemiksin kokusu terleyince sac diplerimden resmen fışkırdı erkek arkadasımı rahatsız etti bu yüzden bıraktım .. umudum turp.. en azından kafam kokmuyor :KK43:

Turplu su tabiki...
uzatmıyor yaa bide yılan yağı uzatıo diolar ama bilmyorm kararsızm işe yarıyormu kızlar yılan yağı deneyen war mı? .s

sinamekiyi iki hafta yapabildim bana faydası olucak gibiydi ama malesef bemiksin kokusu terleyince sac diplerimden resmen fışkırdı erkek arkadasımı rahatsız etti bu yüzden bıraktım .. umudum turp.. en azından kafam kokmuyor :KK43:

Ben dha once denemiştim zaten bu sinemakiyi ama yanlızca bemiks ampüllerim bitene kadardı 1 ay ama brzck uzama olmstu sanki 1 ayda 1 yada 2 cm falan uzamıştı yanılmıyorsam ama 1 2 cnm 1 ayda bana göre iyi bi uzama cnku saclarm ayda yarım cm anca uzuyodur .s ya kızlar bide kozmik bakım die bi site war burçlara göre bakım günleri oluyo o günlerde bakım yaptnmı daha etkili oluyormus diolar deniycem ben bakalm sonuç degsicekmi bir de ay hilalken saç kestrdnmi çabuk uzuyoms oyle diolar aslı warmı bilmyrm ama dolunaykende epilasyon yapasan gec cıkıyormus tüyler kuzenim denemiş epilasyonu gercktn dgru işe yarıo dedi denemekle bsey kaybetmeyz die dusunuyrm ben denycem saçlarım cabucak uzasın istyrm cnku denemek isteyen denesin kızlar eger bende işe yararsa yazarım :)

X