Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
Canim sende alip kullanmaya basladiysan bizimle paylas sonuclari olur mu ?
Insan guzel motive oluyo, ayni seyleri yapan arkadaslardan iyi sonuclar duyunca..

tamam tatlım.dün çıkamadım ,evde işler vardı..bir de dolandırıcılık çetesi benim bilgilerimi ele geçirmiş ,hafta başından beri bankaya gidip kartları iptal ettirdim..cep tel numarasını değiştirdim..internet kullanımını kapattırdım..çok sinirlerim bozuldu..

bugün alacağım hapı ve şampuanıma ekleyeceğim tatlım..bir de ben sinameki yapıyorum haftada 1 ,o da işe yarıyor..saçlarım yanık ve ben de kısa kestirdim.şimdi yanıklar gitti ama kısacık..bu yöntem işe yararsa valla çok sevineceğim..

iyiki sen denemişsinde bize de cesaret vermişsin canım..

en kısa sürede sonuçları paylaşacağım tatlım..:90::90::90::90::90:

ay canim benim ya valla cok üzüldüm, ne insanlar var yaa insanllah sana zarar vermeden kurtulmussundur onlardan.. cok gecmis olsun.
Tamam tatlim merakla bekliyorum.. bu arada yaniklarinin düzelmesine cok sevindim. benimde acicidan ve boyadan saclarimin uclari yandi kup kuru ama bebe yagi ve d.k.hapi uyagulayinca baya iyi geldi.

şampuana doğum kontrol hapımkoyunca gürleşiyor ve uzuyormuymuşşş
bu konuyu takipteyim bakalım duruma göre bizde yaparız
denemek lazım nasıl olsa bi zararı olmaz

şampuana doğum kontrol hapımkoyunca gürleşiyor ve uzuyormuymuşşş
bu konuyu takipteyim bakalım duruma göre bizde yaparız
denemek lazım nasıl olsa bi zararı olmaz

Bizde bu beklentilerle basladik bakalim hayirlisi..
Sen nerden duydun uzatip gürlestirdigini.. hani bu topikten mi yoksa arkadas, akrabadan felan mi ?

sağol tatlım ya..sorma yani sinir bozukluğu işte..Allahtan hemen herşeyi iptal ettirdim ve de interneti kapattırdım..çok şükür kazasız atlattım ama insan bir kötü oluyor sana anlatamam..
Allah kimseye vermesin..

evet ya tatlım,saçlar şimdi kısa..ve tüm yanıklar gitti..bayağı kısa ama kuaför artık yanık kalmadı dedi..
bugün aldım canım doğum kontrol hapını ve şampuana ekledim..bakalım akşam yıkayacağım..
inşallah bana da sana etki ettiği gibi eder..

ve hepimiz yaza sağlıklı ve uzun saçlarla gireriz..:90::90::90::90:

Aman iyi, zarar görmemissin ya buna cok sevindim canim.. Bundan sonra daha dikkatli olun, cok oluyor artik böyle dolandiriciliklar, onun bunun $ifresini kirmalar..

Kisa derken pixie bodeli diyorlar ya.. o kadar mi kisa ? yani erkek saci kadar kisa oluyo artik pixie model diyince..
Saglik olsun canim, benimde saclarim bir cok kez yandi. eskiden yandi diye hemen kisacik kestirirdim ama bu sefer yapamadim, düzeltmeye calistim kendim evde..
Sibel Can'in eskilerdeki sac modeli vardi, padisah kilibindeki.. kisacik hatirlarsin belki. öyle kestirirdim, yani her defasinda sifirdan baslardim sac uzatmaya..
suan omuzlarima yeni yeni degmeye basladi ve yeni ensem kapandi.. yine uzun degil
bir cok yöntem denedim yaglarla maskelerle de artik ugrasasim gelmiyor üseniyorum bikmisim iyice
hazirla kafana sür kafanda saatlerce beklet.. ohooo :) artik daha pratik seylere kaciyorum, sampuana bisi koymak gibi.. nasil olsa banyoda o sampuani kullaniyoruz.. icinde de hazir uzatan bisi varsa daha ne isterim ki
insallah d.k.hapi istedigimiz kadar uzatir canim yha, 2 kere yikadim bende sacimi karistirdigim sampuanimla.. daha uzadi mi uzamadi mi demek icin cok erken ama cok istiyorum söyle beni birazcik mutlu edecek kadar normalin disinda uzasin yeter..
dedigin gibi yaza kadar uzarda ins. savura savura yürür havamizi atariz

Son düzenleme:

canım ,
şu anda saçlarım ensede kulak hizasında kazınmış durumda..üstlerde de kat var..bir boy yapmaya çalışıyorum..çok kısa erkek gibiydi,bu uzamış hali..
sorma yani..neyse şimdi birazvık uzadı da bir boyun katlısı gibi duruyor..bir kaç aya toplanacak hale gelir diye umuyorum..ve saçlarımı koyu renge boyadım ve üstüne de kına yaktım ki bana ceza olsun,uzun süre saç boyayamayayım..oh olsun bana yani..kendi cezamı kendim verdim..
bir de mecitefendi ısırganlı şampuan aldım,ona kattım bizim hapları..bu şampuan çok güzel .tavsiye ederim yani..aktarlarda var..

ben de pratik yolları tercih ediyorum senin gibi tatlım..sinamekiye de başladım artık,elimdeki poşet bitene kadar yapayım diyorum,yoksa bende o sabır yok valla..

bak gör yazın ne güzel saçlarımızı savura savura gezeceğiz..:90::90::90::90:

Son düzenleme:

ay insallah canim yhaa
agzindna bal damliyo.. insallah istedigin saclara en yakin zamanda kavusursun tabi bizde.. hep beraber insallahh

nassıl uzatıyosunuz kıslar bana da söyleyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ilk defa böyle bir şey duyuyorum garip

Kizlar sizinle 1. haftam dolarken bisi paylasmak istedim..
1 haftadir d.k.hapi koydugum sampuanimi kullaniyorum, basladigim gün sacimi boyadim belli olsun diye.. dipten hemen uzamis, elime cetvel aldim ölctüm
daha yarin bir hafta olacak 7 mm uzamis, bu da yapar ayda 3 cm.. süper birsey cok mutlu oldum, bir hafta olmadan bu kadar uzadigini görünce benim sacimi kendi haline biraktigim zaman asla ayda 1 cm den fazla uzamaz
diger sac uzatmak icin aldigim vitaminleri felan bir haftadir bi kenara koydum ki sade bunun faydasini görebilmek icin.. evet gercekten ise yariyormus. dogum kontrol hapli sampuana devammm

Kızlar ya bu doğum kontrol hapları deişik deişik.Herhangi biri olurmu yoksa farkı olan varmı?Siz ne ne kullanıyosunuz mesela ?

Kızlar ya bu doğum kontrol hapları deişik deişik.Herhangi biri olurmu yoksa farkı olan varmı?Siz ne ne kullanıyosunuz mesela ?

Herhangi bir dogum kontrol hapi oluyormus, markanin önemi yokmus, burda okudugum kadariyla..
benim kullandigimin markasini yazarim ama ben yurt disinda yasadigim icin TR de aynisini bulacagini sanmiyorum.

Herhangi bir dogum kontrol hapi oluyormus, markanin önemi yokmus, burda okudugum kadariyla..
benim kullandigimin markasini yazarim ama ben yurt disinda yasadigim icin TR de aynisini bulacagini sanmiyorum.
hmm anladım cnm çok teşekkürler.Evet ilaçlar yurtdışında deişiyo.Sanırım bulamam burda.Ve mesela bazı haplar aynı etkiyi gösterdiği halde daha pahalı,dedim acaba kalite farkı mı pahalısı dahamı çabuk uzatır
Olmazsa herangi bitane alayım adem üstünlük farkı yoksa

canım benim ,
çok sevindim valla..
inşallah benim de öyle olur..ben daha ölçmedim..bakalım benimki nasıl olacak ?

çok öptüm seni tatlım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…