Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma günlüğüm:))))( resimli)

Her yıkadığımda yine karıncalanmalar devam ediyor gün içinde:) aşırı parlatıyor ve uçları nemli duruyor kuru değil. Kızlar kesinlikle alın ve deneyin otacı şampıanı.
Sarımsaklı mi canım bu şampuan. Bide ne kadar uzattı saçını. Gerçi sampuanimdan çok memnunum ama ne görsem atlayasim geliyor bu saç olayında. Kafayı yememe az kaldı :confused:

Kızlar gliserini suyla seyreltip saça sürdüğünüz de nemi saça hapsediyomus. Nemli saç da hızlı uzuyomus. Bugün gliserin aldım bakım günlüğüne bunu da eklicem. En güzeli de yıkamak zorunda olmadığınızı için çok pratik. Gün içinde yenileyebiliyorsunuz

Kızlar bu gliserin gerçekten de ise yariyor . Duştan sonra gliserin kullandım saçlarım gerçekten de parladi. Bunu her duştan sonra sivi saç kremi gibi kullanmayi düşünüyorum cidden etkili bişeye benziyor.

Kızlar bu gliserin gerçekten de ise yariyor . Duştan sonra gliserin kullandım saçlarım gerçekten de parladi. Bunu her duştan sonra sivi saç kremi gibi kullanmayi düşünüyorum cidden etkili bişeye benziyor.
Sac diplerine suruluyor mu? Sac kremi gibi demissin ya sac kremini sac dibine surmuyoruz ya ondan sordum. Bu arada Gizem özdilli nin bi tarifi var instagraminda olmasi lazim. Ona bakmani tavsiye ederim. Bir ara kullanmistim. Iyiydi.

Sac diplerine suruluyor mu? Sac kremi gibi demissin ya sac kremini sac dibine surmuyoruz ya ondan sordum. Bu arada Gizem özdilli nin bi tarifi var instagraminda olmasi lazim. Ona bakmani tavsiye ederim. Bir ara kullanmistim. Iyiydi.
Saç diplerime sürmuyorum yağlı bı saç yapim var çünkü. Zaten gliserini fisfisli bı siseye koyup suyla seyrelttim ama genede diplere sürmuyorum. Boy ve uçlara. Dediğin tarife de bı bakiyim. Sende ise yaradı mı canim

Saç diplerime sürmuyorum yağlı bı saç yapim var çünkü. Zaten gliserini fisfisli bı siseye koyup suyla seyrelttim ama genede diplere sürmuyorum. Boy ve uçlara. Dediğin tarife de bı bakiyim. Sende ise yaradı mı canim

Anladim ben de yapayim, tesekkur ederim. Evet etkili bir tarifti,uzatiyor. Gizem ozdilli hep yapiyormus, zaten saclari kaynak degil onun. . Ama ilk yaptigimda sanirim fazla bekletmemden dolayi sacimi cok dökmüştü. Dikkatli olmak gerek. Iceriginde bemix falan var 5 cesit sey eczaneden aliniyor.

Kızlar ilk fotoğraf saçımı ilk kestirdiğim gunku fotoğraf eylülde kestirmistim. İkincisi bakımlara başladığım Kasım ayından sonra fotoğraf da bugün çektim .sizce uzama nasıl bana yavaş gibi geliyor. Çok moralim bozuluyor.

Eklentiler

• IMG_20190228_213959.jpg
    IMG_20190228_213959.jpg
    288,3 KB · Görüntüleme: 228
  • IMG_20190228_214216.jpg
    IMG_20190228_214216.jpg
    244,5 KB · Görüntüleme: 234
  • IMG_20190228_214153.jpg
    IMG_20190228_214153.jpg
    154,1 KB · Görüntüleme: 246
Bugün 7. Soğan kurumu yaptım. 8 den sonra 2 hafta ara vereceğim. Düzleştirici de kullanmıyorum bı süredir. Uçlarında kırık yok ama uçlar incelmiş çok az aldircam bı ara. 6 ay oluyor en son kestireli.

Kızlar saçınızı parlatmak için kesinlikle gliserini deneyin. Her duştan sonra kullanıyorum bugun 3. Defa kullandimm ve gerçekten saçlarım pırıl pırıl parlıyor.

X