Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sac similasyonu(sayrek saca sac dovmesi)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

sentro1386

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2013
96
20
Merhaba arkadaslar bu konuyu cok arastirdim ama yaptiran bi bayana denk gelemedim.ve bu kasimin sonu beni istemeye gelecekler konu bitmek tukenmek bilmeyen sac seyrekligim yapmadigim metod kalmadi dermarollerdan tutun boioxin serumlari priorin tableti yaglar karisimlar ....:KK66:))yok cozum bulamadim.isin kotu yani saclarimin gurlugunden toka tutmuyodu ne olduysa stres dert universite sinavlari basima gelenler ve bi anda saclarimda seyrekler olustu ve kapanmiyolar bu sac similastonunu kesfettim.yaptirip memnun kalanlar veya kalmayanlar cvplarinizi bekliyorum :KK66:

Ya millet sacini kestirir dokulmesi dursun die ben ne zaman kestirsem kemoterapi gormus gibi assagi iniyo aylar boyu kendine gelemiyo nasil bi illettle karkarsiyayim allaaahimmm

Merhaba mesajınız üzerinden uzun zaman geçmiş ama merak ettim yaptırdınız mı ve sonuç nasıl oldu? Bende bu tekniği araştırıyorum ve kalıcı makyaj sanatçıları tarafından uygulandığını gördüm ama kime yaptıracağıma karar veremedim. Konuştuğum bazı yerlere sorduğumda kalıcı makyaj ustalık belgelerinin olmadığını söylediler. Bence önemli çünki belgesi olmadan her önüne gelen ben yapıyorum diye ortaya çıkarsa sonuçlar iyi olmayabilir. Birde hangi boyayı kullandığı önemli yani çin üretimi ucuz boya ile yapılırsa ortaya ne çıkacağını Allah bilir. İstanbul'da konuyla ilgili bilgisi olanlardan tavsiye bekliyorum.

Son düzenleme:
1 allahin kuluuu yok muuu yaaaaa anlasildi ilk ben deeniycem
Merhaba arkadaslar bu konuyu cok arastirdim ama yaptiran bi bayana denk gelemedim.ve bu kasimin sonu beni istemeye gelecekler konu bitmek tukenmek bilmeyen sac seyrekligim yapmadigim metod kalmadi dermarollerdan tutun boioxin serumlari priorin tableti yaglar karisimlar ....:KK66:))yok cozum bulamadim.isin kotu yani saclarimin gurlugunden toka tutmuyodu ne olduysa stres dert universite sinavlari basima gelenler ve bi anda saclarimda seyrekler olustu ve kapanmiyolar bu sac similastonunu kesfettim.yaptirip memnun kalanlar veya kalmayanlar cvplarinizi bekliyorum :KK66:
Merhaba mesajınız üzerinden uzun zaman geçmiş ama merak ettim yaptırdınız mı ve sonuç nasıl oldu? Bende bu tekniği araştırıyorum ve kalıcı makyaj sanatçıları tarafından uygulandığını gördüm ama kime yaptıracağıma karar veremedim. Konuştuğum bazı yerlere sorduğumda kalıcı makyaj ustalık belgelerinin olmadığını söylediler. Bence önemli çünki belgesi olmadan her önüne gelen ben yapıyorum diye ortaya çıkarsa sonuçlar iyi olmayabilir. Birde hangi boyayı kullandığı önemli yani çin üretimi ucuz boya ile yapılırsa ortaya ne çıkacağını Allah bilir. İstanbul'da konuyla ilgili bilgisi olanlardan tavsiye bekliyorum.
merhaba konu üzerinden çok zaman geçmiş ama ben uzun zamandır araştırdığım için yazmak istedim.
yıllarca bence saçalrımı çoğaltmaya çalıştım. tramvaya bağlı açıklıklarım var. topik bir çözüm yolu. tam ortadan ayırmak istedğimde topik sıkıyorum. onun dışında saç similasyonu yaptıranları araştırdım ve okuduğum yorumlar genelde olumsuz. daha önce kaş konturu yaptıranlar bilir. bir süre sonra o kontur rengi atar ve laciverte döner bazen mor hatta pembe olan kontur kaş bile gördüm. güneş ışığı da etken bu konuda. ve kaşın silinmesigerekiyor böyle zmanlarda. similasyon boyaları da kaş boyları ile aynı olduğu için yaptıran birinn saç derileri lacivert olmuş.. çok pişmanmış ve sildiremiyormuş. zaten nasıl sildirebilir ki kaş olsa neyse... diğer olumlu yorum yapanların ise kendi kendilere fake hesaptan yorum yaptıklarını okudum. yani similasyonu yapan kişiler reklam amaçlı kendilerini övmek için başka hesaplardan çok memnun kaldık yazmışlar.... bir yorumda şöyle diyordu: kafama ayakkabı boyası sürmüş gibi oldum yüz metreden dikkat çekiyor... bütün bunları okuduktan sonra çekindi,m gerçekten
şuan en mantıklı şey topik sprey.. bir umut kan değerlerini yukarda tutmak için içilen pekmez... ve eczaneden aldığım 4 ampül karışımı (bemix bepanthol avil ve birşey daha) saçıma sürmek.... sarımsak da canlandırıyor bilginiz olsun...
umarım sizin saç serüveniniz benim ki kadar zor değildir. iyi günler

X