Saç Kesim Şekilleri Sac Modelleri Resimleri /Sanal Katalog (ARSIV)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kaşları nasıl açtırcaz ya çok tecrübesizim ben ilk defa boyatcam saçımı tabi cesaret edebilirsem bende saçımın renginin 1 ya da 2 ton açığına boyatıp üstüne röfle yaptırmak istiyorum tam olarak böyle olsun istiyorum zemin rengi de sarı tonu da çok hoş

istediğim ren bu gibi bunun belki biraz daha koyusu yani bakıldığında kahve gibi gözüküp ışık yansımalarında kızıla dönük olmasıa.s

bende senin dediğin gibi bariz kızıllık olsun istemedim..
kuaförle konuştum o kdr para verme dedi bu rengi tavsiye etti sağolsun.. :1rolleyes:
hemde kızıl gibi rengi döndürmek içinn saçı mahvetmıolarmış bu renkte, üstüne kahwe boyadıgında kurtulabliomuşsn

Kizlar,pazartesi kuaförde randevum var, bu tonlarda röfle attiracagim insallah :dance:

2. resimdeki kadar bembeyazım:sm_confused:
şimdiki saçlarımda ilk resimdekinin tonlarında herkes bu saçımın daha yakıştığını söylüyor ama ben sapsarı saçlar istiyorum sizce böyle mi kalıyım yoksa sarışın mı olayım çok kararsızım:uhm:
gözlerim yeşil kaşlarımda kumral. sarı daha iyi olur gibiCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…