Saç Kesim Şekilleri Sac Modelleri Resimleri /Sanal Katalog (ARSIV)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

ben bu tarz kesimleri seviyorum ama saçlarım düz olmadığı için cesaret edemiyorum

Yeni konu açmak istemedim kızlar hepsi grubundaki EREN 'in saçının rengini tam olarak bilen var mı?
bu renkk

arkadaşlar bu renk nasıl tutturulur acaba çok hoşuma gidiyo saçlarım koyu kahve böyle yapmak istiyorum

bende beğendiğim bi iki saç rengini sizle paylaşayım dedim yaz sonunda saçlarımı bu renklerden birine boyatmak istiyorum...sizce nasıl

ortadaki bayanın saç rengine bayıldım ben :)

benim saçlarım mesela bu renk engüzeli doğallık bu rengin ikton açığına boyatmayı düşünyorum..en azından diplerden çıktığında kötü bi görünüm olmaz..artık boyayla uğraşmak istemiyorum..düşünürseniz bence sizde öyle yapın..

rosalinda...(thalia) çok severdim bu hatunu ya çok sevimli saçları da çok güzel

yada şuan ki saç rengimin(altınkahve) aralarına sarı tonlarda çok değil birkaç tane balyaj(yanılmıyorum dur inşallah) attırsam nasıl durur acabaa...?
off kafayı yiyeceğim...

bunun gibi ama benim saçım bu kadar uzun değil....

ahhhh ahhhhhhh sarışın olmak istiyorum ama cesaret edemiyorum
mary kate-ashley olsen

ben de sarı yaptırıcam saçlarımı,alttaki resimdeki rengi çok beğendim ne renk oluyo bir de bu röfleyle mi yoksa boyayla mı elde edilmiş bi renk sizce:sm_confused:

Charlize Theron'un Aeon Flux filmindeki bu saç modeli beni acaip etkiledi....:hooray: bayıldım...:hooray: öldüm vede bittim....jeyyarjeyyar
kesinlikle bu model olacaklar benimde saçlarım.. ama azcık daha uzamaları gerekiyo... :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…