Saç için Perfectil kullananlar yazabilir mi

Öyle gerçekten stres herşeyin başı. Dökülen saçlarınız geri geldi mi peki

Öyle gerçekten stres herşeyin başı. Dökülen saçlarınız geri geldi mi peki
Evet durdu.
Saçlarım çıktı.
Kafam bebek saçları ile dolu.
Dökülme olmuyor mu diyeceksin evet dökülüyor ama o tarif edemediğim dökülmeler durdu.
Tabi bu arada şampuanımı da değiştirdim.

Birde ne yapsan önüne geçilemeyen dökülmeler var. Bu dökülmelerin maalesef ki çaresi yok.

Anladım teşekkür ederim. Günde 100 saç teli dökülmesi normalmiş.

Saçlarım stresten tutam tutam dökülüyor. Perfectil kullanmayı düşünüyorum doktoruma danışıp. Daha önce kullanıp memnun olan var mı
valla benim de sürekli saçlarım dökülüyordu özellikle duştan sonra avuç avuç kel kalıcam sandım bir an ben de kan tahlili yaptırdım, demir 30 çıktı. doktor önemli değil dedi zorla ilaç yazdırdım ben kullandım demir ilacını ama işe yaramadı. en son folik asit vitamini aldım 2 aydır kullanıyorum ve cidden saçlarımda dökülmeler azaldı. tamamen bitti demiyorum ama büyük oranda azaldı. urbanın saç toniğini de her duş sonrası kullanıyorum. ben faydasını gördüm sana da tavsiye ederim vitaminden bir zarar geleceğini de düşünmüyorum.

Teşekkür ederim araştıracağım dediğiniz vitamini. Urbanın saç toniği sipariş etmiştim kullanıcam onu da

Ogx şampuanı sipariş ettim. Sarımsak surmustum o zaman o dokulmedi ama onu da sürekli yapamıyorum üşeniyorum. Yeni saçlarım çok güçsüz ve ince çıkıyor onları güçlendirmek istiyorum
Ogx şampuanında geçen sene bir haber okumuştum. Saç dokulmesine sebep olan bir madde bulunmuş. Dava açılmış şirkete. Ben de geçen yaz kullandım, dokulmem iki katına çıkmıştı. Kullanmayın.

Saçlarım stresten tutam tutam dökülüyor. Perfectil kullanmayı düşünüyorum doktoruma danışıp. Daha önce kullanıp memnun olan var mı
kızımın saçları da böyleydi dermatologa götürdüm kan testleri falan yapıldı çok şükür bişey çıkmadı bize bi karışım yaptırdı çam terebantinin içine evigen bepanthol bemiks tüplerini karıştırdık onu saça sürüp streç filme kafasını sardık üç kere kullandık saç dökülmesi durdu maşallah çoğaldıda

kızınız Kaç yaşında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…