Saç için Perfectil kullananlar yazabilir mi

fazla vitamin alımı kansere bile sebebiyet verebiliyormuş.o yüzden ne bulursak kullanmamalıyız.ben vejeteryan olduğumdan mesela eksik kalan bazı vitaminleri ilaçla iğneyle alıyorum vücuduma.aynını et yiyen kişiye tavsiye etmem gibi gibi.
İlk defa duydum teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için. Bazı vitaminlerin fazlasını vücut idrarla dışarı atabiliyormus ama herşeyin fazlası zarar tabiiki. Siz perfectili kullanırken kan değerleriniz nasıldı

Saçlarım stresten tutam tutam dökülüyor. Perfectil kullanmayı düşünüyorum doktoruma danışıp. Daha önce kullanıp memnun olan var mı
Perfectil değil ama expecia diye bı ilaç biliyorum bı çok tanıdığım kullanıp memnun kaldı emziren anneyseniz doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz

İlk defa duydum teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için. Bazı vitaminlerin fazlasını vücut idrarla dışarı atabiliyormus ama herşeyin fazlası zarar tabiiki. Siz perfectili kullanırken kan değerleriniz nasıldı
başka hastalığımdan kan sayımım yapılmıştı aynı hastanede.dermatolog onu gördü ekranında perfectil kullanabilirsin artı ducray sprey dedi ben de aldım kullandım.sormadım ne eksi ne fazla neye göre olur dediniz diye

Bioblas sarımsaklı deneyin bende ilk yikamada bile fark etti. Dove kullanıyordum en az o döküyordu. Elidor falan kullanınca banyoda peruk birakiyordum resmen. Bir de dermokilin Argan yağlı maskesini alın o da dokmedi mesela.

başka hastalığımdan kan sayımım yapılmıştı aynı hastanede.dermatolog onu gördü ekranında perfectil kullanabilirsin artı ducray sprey dedi ben de aldım kullandım.sormadım ne eksi ne fazla neye göre olur dediniz diye
Herhangi bir yan etkisi oldu mu? Dökülen saçları geri gelenler olmuş galiba o ilaçla yorumlarda okumuştum

Ön disimde kist çıktı çekilmesi ve ameliyat olmam gerekti ona moralim bozuldu ve stres yaptım ondan sonra başladı dökülmeye, devam ettikçe de daha da stres oldum öyle döngüye girdi
Kendi kendimize yapıyoruz resmen ya. Kendinizi bu olayın geçtiği konusunda telkinlerle sakinlestirim faydasını görürsünüz.

Tam benim konu, stres insan vücudundaki vitaminleri yok ediyor.
Resmen kanımızı emiyor.

Doktorlar stres uzak dur derken aslında bize cok şey anlatmak istiyor.

Ben cok stresli yıllar sonucunda birden inanılmaz derece de artan tarif edemeyeceğim dökülmelerle bas basa kaldım.

Hamilelikte biliyorsunuz 3 ay sonunda sac dökülmesi olmuyor doğumdan 4 ay sonraya kadar.
İnanılmazdı o dökülmeler.
Ne yaptıysam durmadı.
Strese sokan ne varsa hayatımda çıkardım.

Sonra solgar snh kullanmaya başladım.
Ki msm maddesi insan icin cok önemli yiyeceklerle oynandığı icin alamıyoruz ve sac dökülmesi cok etkiliyor.
3 ay kullanıp 1 ay ara veriyorsunuz.
Saçlarım dökülmesini durduruyor.
Msm nin vucudumuz icin gerekliligi ve yararını araştırın. Liste liste bitmez.

Araştırın.
Kafanıza bişey taktığınızda baktınız aklınızdan çıkmıyor, anlamsız bi kelime söyleyin unutana kadar. Cok etkilidir.

Saçlarım stresten tutam tutam dökülüyor. Perfectil kullanmayı düşünüyorum doktoruma danışıp. Daha önce kullanıp memnun olan var mı
Perfectil kullandım çok çok memnun kaldım.
Saçlarım artık dökülmüyo
Diğer değerlerize de baktırın
Haricinde üç ay gece 10 civarı kullanılıyo
Anında etki ediyo zaten

X