Saç için Perfectil kullananlar yazabilir mi

Saçlarım stresten tutam tutam dökülüyor. Perfectil kullanmayı düşünüyorum doktoruma danışıp. Daha önce kullanıp memnun olan var mı
Perfectili bilmiyorum ama benim de avuc avuc dokuluyodu . Hunca sampuani kullaniyorum 3 aydir cok fark etti . O dokulmeden eser kalmadi diyebilirim . Hunca sarimsak ve defne ozlu olani kullaniyorum

Saçlarım stresten tutam tutam dökülüyor. Perfectil kullanmayı düşünüyorum doktoruma danışıp. Daha önce kullanıp memnun olan var mı
Önce uzman bir cildiye doktorundan kesin dökülme sebebini öğrenmelisiniz, erkek tipi saç dökülmesiyse çözümü yok ve asla geç kalınmaması gerekiyor aksi halde geri dönüşü yok resmen kel kalınıyor..

matematikdoktoru Selam.
Perfectil kullanmadim,bir tanidigim memnun oldugunu soylemisti.
Ben de ona benzer quality life vitamin compleksi kullanmistim.
Bir sure sonra dokulmedigini gordum.
Biraktiktan 3,-5 ay sonra yine dokuluyordu su an yine basladim kullanmaya.

Tabi ki once doktorla gorusmeli ve tahlil yapilmali bu durumlarda.ben de bir eksiklik yok.
Irsi olarak ince,seyrek ve yagli saclarim.yillarca da rofleyle,ombreyle bilincsizce yakinca...

Kendimi bildim bileli hem bitkisel sampuan arastirir denerim,yag karisimlari yaparim.
Ancak icten mudahaleyle dokulme duruyor.

Gectigimiz yillarda hindistan cevizi yagi,bemiks,evigen,bepanten karisimi suruyordum.
Simdi hindistan cevizi-hint yagi-cam terebentini ya da zeytinyagi-aloe vera karisimi kullaniyorum uzamasi ve sari olan yerleri kestirebilmek icin.

Son olarak sac mezoterapisi cazip geliyor şu aralar.ise yaradigini dusunuyorum sac cikmasi anlaminda ama dokulmeye yariyor mu bilmem.

iyi şampuan saç kremi bakım ürünü kullanmak gerekiyor bir de.ucuzlarının içinde saçı döken kimyasallar var.perfectil ben kullandım 1 seneye yakın.dökülmemi durdurdu.ama başka vitaminler de kullandım yanında.ve her gün bir avuç kabak çekirdeği yedim.

Erkek tipi değil genel bir dökülme var görünürde seyrelme yok. Telogen dökülme tipiydi sanırım. Bir kere daha böyle yaşamıştım durmuştu birkaç ay sonra. Dökülen saçlar çıkıyor ama güçsüz. Vitaminle desteklemek istiyorum

Mezoterapi sürekli yapılması gerek diye biliyorum. Bırakınca çıkan saçlar dokuluyormus

Ogx şampuanı sipariş ettim. Sarımsak surmustum o zaman o dokulmedi ama onu da sürekli yapamıyorum üşeniyorum. Yeni saçlarım çok güçsüz ve ince çıkıyor onları güçlendirmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…