Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Çok teşekkür ederim ben onu değiştireyim o zaman kolestonda çok koyu olur sanki yorumlarda öyle yazılmış loreal daha başarılı sanırım
Loreal küllüde başarısız malesef :KK43: o yüzden Koleston perfect kullanın derim. Zaten K.Perfect çok koyu tutmuyor markette satılana göre

Küllünün en kaliteli ürünü Koleston Perfect. 8.1 boyayın güzel zemin olacaktır. Ama saçınız 7.1 kabul edeceğinden. 7/1 ile devam edin

Benim saclarim koyu kumral koyu kestanr gibi bi renkti sac uclarimda aciklik vardi. Bu renk tam otursun bi seferde diye bi cahillik edip saçlarımı actim tupturuncu oldu sonra saclarimi voila findik kabuguyla nevacolor cok acik kullu kumrali karistirip boyadim yine tupturuncu oldu hemen ertesi gunu koleston kullu sariya boyadim turunculugu gitsin diye turunculugu biraz olsun gitti daha sonra nevavolor kullu kumrala boyadim. Suan saclarim guzel bi kahverengi tonu oldu ama yinede benkm istedigim renk degil ve bi an once uçlarına sari balyaj atabilecegim güzel bir kumral renk oturtmak istiyorum.

Küllünün en kaliteli ürünü Koleston Perfect. 8.1 boyayın güzel zemin olacaktır. Ama saçınız 7.1 kabul edeceğinden. 7/1 ile devam edin

doreyi nereyi oturtuyorsun anlamam ama :) senin saç rengin çok canlı güzeldi biraz aynı tonu kullanabilirsin bence
Hiç bilmiyorum valla boyayı almaya gidince karar vericem bakalım. Zaten şuan o parlaklıktan eser yok.

Loreal küllüde başarısız malesef :KK43: o yüzden Koleston perfect kullanın derim. Zaten K.Perfect çok koyu tutmuyor markette satılana göre
Anladım canım kolestom perfect bulmaya çalışayım o zaman hem bu arada saçım dinlenir şapkaya geziyorum zaten :))

Hiç bilmiyorum valla boyayı almaya gidince karar vericem bakalım. Zaten şuan o parlaklıktan eser yok.

hadi ya o zaman illuminanın da çok kalıcılığı yok.ya benim saç diplerim çok parlak eski sarı olan yerler güzel tutuyor boyayı ama kendi doğal rengime güzel tutmuyor ne yapsam?

slm kızlar bende mavi toz açıcı aldım saçlarım şuan kestane gibi bi renk boya olarakta palette küllü kumral koyu sarı ve cila içinde açık küllü sarı aldım bu akşam yapıcam açık kumral istiyorum olurmu sizce korkuyorum :18::18::18:

Anladım canım kolestom perfect bulmaya çalışayım o zaman hem bu arada saçım dinlenir şapkaya geziyorum zaten :))

Brezilya fönüne giderken kafama eşarp takmıştım hiç unutmam :KK70:

hadi ya o zaman illuminanın da çok kalıcılığı yok.ya benim saç diplerim çok parlak eski sarı olan yerler güzel tutuyor boyayı ama kendi doğal rengime güzel tutmuyor ne yapsam?

Boyamaya diplerden başla cnm zaten zamanla açılcak diplerin :)

slm kızlar bende mavi toz açıcı aldım saçlarım şuan kestane gibi bi renk boya olarakta palette küllü kumral koyu sarı ve cila içinde açık küllü sarı aldım bu akşam yapıcam açık kumral istiyorum olurmu sizce korkuyorum :18::18::18:
Önce açıp boyayın , 8.1 boyamanızı tavsiye ederim önce

Önce açıp boyayın , 8.1 boyamanızı tavsiye ederim önce

cvp için teşekürler dün akşam açtım turuncu oldu haliyle ama açık turuncu tahminimden dahada çok açıldı bugün boyucam inşallah aslında 2 gün dinlenip öle yapıcaktım ama akşama misafir geliyomuş :KK9::KK9::KK9::KK9:

Insan mecbur olunca işte değil mi :KK70:

Bi keresindede kızıl boyuyordum , hadi değişiklik olsun dedim 8/44 mü neydi ben nerden biliyim (ozamanlar öyle bilinçsizdim valla) bi boyadım anam dipler çilekten bile daha açık kırmızı sonrası nasıl koyu. 2-3 gün işe leoparlı eşarbımla gittim sonra da emine bederin taktığı şeylerle 1 hafta idare ettim sonra siyah boyadım kurtuldum

cvp için teşekürler dün akşam açtım turuncu oldu haliyle ama açık turuncu tahminimden dahada çok açıldı bugün boyucam inşallah aslında 2 gün dinlenip öle yapıcaktım ama akşama misafir geliyomuş :KK9::KK9::KK9::KK9:
Mecburr dimiii ay bende sırf bu ay düğünler var diye renk değiştirdim.

Canım benim saçım epeydir bakır, palette 8-77 tarçın bakırla boyuyorum. Aslında memnunum ama boyadıktan bir hafta sonra bile sarı gibi oluyor rengi çok açılıyor. Şöyle bir bakırı nasıl elde edebilirim, hangi markadan, numaradan?
$saç rengi.jpg

X