Saç egzamasi nasil geçer?

yulecim

how deep is your love
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
130
251
25
Kizlar iki yildir bu belayla ugrasiyorum,bundan once hic bir sekilde boyle sorunum yoktu. cildiyiye randevu bulamiyordum uzun zamandir ozellerde malum cok yuksek,devlet hastanesinde gecenlerde randveu buldum bir iki adet sampuan yazdi ama hic etkisini gormedim. tavsiyeleriniz var mi acaba?

seboreik dermatit olabilir mi, bir internetten bak istersen. ben 20 yıldır bu illeti çekiyordum, çeşit çeşit şampuana servet yatırdım. doktorların verdikleri zaten işe yaramıyor. bir de bu meret üç ayda şampuana bağışıklık kazanıp eski haline geri dönüyordu.

çareyi mecitefendinin organik ardıç katranı sabununda buldum. saçı keçe gibi falan yapmıyor. bildiğin o sabunla kafamı yıkamaya başladığımdan beri (ki neredeyse bir yıl olacak) bu illetten eser kalmadı. aktarda bulursan bir şans ver derim. ama normal olmayacak bak, doğal organik serisi olacak. sabun koyu sarı çirkin bir renk.

reklam saymasınlar ben buranın dinazorlarındanım. hörlerim haa

seboreik dermatit olabilir mi, bir internetten bak istersen. ben 20 yıldır bu illeti çekiyordum, çeşit çeşit şampuana servet yatırdım. doktorların verdikleri zaten işe yaramıyor. bir de bu meret üç ayda şampuana bağışıklık kazanıp eski haline geri dönüyordu.

çareyi mecitefendinin organik ardıç katranı sabununda buldum. saçı keçe gibi falan yapmıyor. bildiğin o sabunla kafamı yıkamaya başladığımdan beri (ki neredeyse bir yıl olacak) bu illetten eser kalmadı. aktarda bulursan bir şans ver derim. ama normal olmayacak bak, doğal organik serisi olacak. sabun koyu sarı çirkin bir renk.

reklam saymasınlar ben buranın dinazorlarındanım. hörlerim haa
cok tesekkur ederim,inan sampuanlardan bi fayda gormedim. baktim simdi ama seboreik dermatit gibi degil benim ki kucuk kucuk minnacik ama yinede deneyecegim bir ihtimal olsa dahi iyi gelir belki :KK43:

Benim çok çok kötüydü bir şampuan kullandım geçti. Marka ismi verebiliyor muyuz buradan yasak mı bilmiyorum yasak değilse söyleyeyim

Kızımda vardı ama şuan geçti
Biz özel doktora gittik serum ve bitkisel karışım tarifi verdi eczanede yaptırdık
Birde şampuan olarak head&shoulder clinic straight pahalı Biraz onu kullanıyoruz sadece

X