Saç egzaması,geçirenlerden yardım istiyorum

Şuan onu kullanıyorum dercos vichy şampuan ve saç kremi harika çok iyi geldi benimde azmıştı dermatit kafamda kasım aralık alerjinin çok beter olduğu dönemdir ben selyum kullanıyodum oda iyiydi ketoral hiç fayda etmedi bana en süper vichy dercos serisi

Bende sac bakım maskesi var tamamen dogal yengeme uyguladim ve gecti isteyen olursa instagram hesabımdan ulasabilir aysgl810707 kimyasal yok

Coresatin hangi rengini adınız

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun öncelikle bu hastalık bende de vardı ben bunu bazı yöntemlerle yendim... bunları size anlatmak istiyorum bence bir zararının olmadığını düşünüyorum yine de doktorunuza başvuraraktan yaparsanız daha iyi olur öncelikle arkadaşlar ben maden suyu ve karbonatı kafama karıştırıp döktüm saç diplerinde beklettim daha sonra altın otu çayı var altını otu çayını günde 3 defa olmak suretiyle birer bardak içtim çay olarak içtim yani Bir de onun çayını saçlarıma döktüm demleyip sacima döktüm saçlarım bayağı bayağı düzeldi hatta yok oldu diyebilirim yani sizlerin de böyle yapmasını tavsiye ediyorum. Duzenli kullanımda hiç kalmıyor mesela ben 3 defa yaptım.. Bir haftada 3 defa yapmam da tamamen kepek bile kalmadı hiçbir şey kalmadı ayrıca günde bir çay kaşığı karbonati bir bardak suyunuza katıp için göreceksiniz ki hiç bişey kalmayacak bana dua edersiniz . Altın otu çayını hoc birakmayin bnce hangisi fayda etti bilmiyorum cnku hepsini aynı hafta üzerinden yaptım .ikisininde deneyin...insllah şifa bulursunuz sofa bulanlarda yorum yazarsa bana çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…