Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç dökülmesinde çörek otu yağı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

zeyzey0101

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2017
8
13
30
çörek otu her derde deva olduğu söyleniyor. bir arkadaşımsaçı seyrekti ve saçın ortasında seyreklik vardı saç dipleri gözüküyordu çörek otu ile bir kür yapmış ve 3 ay içerisinde gayet iyi sonuçlar aldığını söyledi. küçük küçük saçları çıktı saçı çoğaldı resmen bende denemek istedim.
aslında o çok uğraştı hemen bırakmadı ve şuan 5. ayda ve hala uyguluyo. sonra biraz araştırdım ve baya kullanıp memnun kalan olmuş.
kür tarifi: doğal çörek otu yağı alıyorsunuz. her sabah kalktığınızda aç karnına kahvaltıdan yarım saat önce bir tatlı kaşığı içiyordunuz. yapmanız gereken bu kadar. ama tadı iğrenç ve ben yarım bardak suyla beraber içtim. bunu tabi 3-4 ay olmak üzere her gün tekrarlıyorsunuz.
ben araştırdım direkt yağı saça masaj olarakta uyguluyorsunuz. zeytinyağı ve çörek otu yağı hafif nemli saça masaj olarak dipten uça sürün ve 3 -4 saat bekletin sonra yıkayabilirsiniz. sonuçları sizinle paylaşcam bir ay sonra bakalım umarım etkili olur.

Hemen deniycem inşallah olur ayrıca ben çörekotu yağının sabah aç karna içildiğinde kilo vermeye yardım ettiğinize duymuştum

X