Saç Bakım Ürünleri saç bakım yağları

besste9619

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2017
2
1
27
arkadaşlar bugün a101 de satılan natural saç bakım yağını aldım. fiyatı da 3 liraydı.
fiyatı sebebiyle kafam karışmadı değil.
aranızda bu ürünü kullanan ve nasıl kullanılması gerektiğini bile varsa yardımcı olabilir mi?
şimdiden teşekkürler

arkadaşlar bugün a101 de satılan natural saç bakım yağını aldım. fiyatı da 3 liraydı.
fiyatı sebebiyle kafam karışmadı değil.
aranızda bu ürünü kullanan ve nasıl kullanılması gerektiğini bile varsa yardımcı olabilir mi?
şimdiden teşekkürler
3tl çok makulmuş ama şüphelendirmiyor değil içinde hangi yağlar varmış canım :)

çam terebentin, badem , ceviz ,defne yaprağı, badem , susam , ceviz canim
başlık açtıktan sonra kullandım gayet yumuşak ve parlak yaptı saçlarımı kesinlikle tavsiye ederim :)

Belucha Kozmetik Fitoterapi doğal kozmetik ürünlerini tavsiye ederim. Ginseng şampuan ve 35 çeşit bitkisel ekstreler ile yapılan saç yağı inanılmaz sonuç veriyor. CNR Expo Sağlık Fuarına ve Merkezefendi Tıp festivaline katılan şeffaf bir firma , sattıkları ürünlerin arkasındalar . Saç dökülmesi problemlerine karşı etkili,yeni saçların çıkmasını teşvik eden ve saç kalitesini arttıran saç beyazlamasını durduran ,kafaderisi bakımı yapan ve kafa derisi damarların kan dolaşımı sirkulasonunu dengelediği için baş ağrılarına bile etkili olan inanılmaz ürünler var.

X