Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bende saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. Stresten çok döküldü. Ne yaparsam geri çıkar saçlarım öneriniz var mı? Zeytinyağını denedim daha çok döktü saçımı

Kızlar bende saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. Stresten çok döküldü. Ne yaparsam geri çıkar saçlarım öneriniz var mı? Zeytinyağını denedim daha çok döktü saçımı
Öncelikle bi cilt doktoruna gorunmenizi tavsiye ederim gereken tahliller yapilir

cilt doktoruna gidicem evet ama verilen ilaçlar saç çıkartmaz diyorlar beni için saçlarımın geri çıkması önemli
Önemli olan önce saç dökülmesinin durmasi zten bunu önlediğinizde yeni saclarda cikacaktir elbet once dokulmeye odaklanin

Teşekkür ederim en yakın zamanda gideceğim
Size önerim : Sıcak duş almayın saçınız için daha dogal urunler kullanın.
Duzenli tarayın her gece bu kan dolaşımını arttırır tabi sert taramamak kaydı ile.
Her gun duş almak yerine 2 veya 3 gunde bir sacinizi yikayin, saçın yağlanmasi saçı besleyecektir.
Doktora gidince umarim güzel sonuclar alırsınız ☺️

Size önerim : Sıcak duş almayın saçınız için daha dogal urunler kullanın.
Duzenli tarayın her gece bu kan dolaşımını arttırır tabi sert taramamak kaydı ile.
Her gun duş almak yerine 2 veya 3 gunde bir sacinizi yikayin, saçın yağlanmasi saçı besleyecektir.
Doktora gidince umarim güzel sonuclar alırsınız ☺️
Saçlarımı taramaya korkuyorum dökülüyor diye. Stresten dökülen saçlarda geri çıkmaz diyorlar daha fazla stres oluyorum daha da dökülüyor kısır döngüye girdim resmen. Saçlarım baya bir seyrekleşti kel kalıcam diye korkuyorum bu gidişle. Sarımsak sürmeyi deniyorum bir işe yarar mı sizce

Saçlarımı taramaya korkuyorum dökülüyor diye. Stresten dökülen saçlarda geri çıkmaz diyorlar daha fazla stres oluyorum daha da dökülüyor kısır döngüye girdim resmen. Saçlarım baya bir seyrekleşti kel kalıcam diye korkuyorum bu gidişle. Sarımsak sürmeyi deniyorum bir işe yarar mı sizce
Hiç denemedim doktora gitmeden bisey denemeyin. Kulaktan dolma bilgilerle strese girmeyin. Kadinlarda saç çıkma orani erkeklerden daha fazla boyle düşünüp daha fazla canınızı sıkmayın

Kızlar biz bu topigi neden bıraktık ya 🥺
Zorla buldum şimdi topigimizi 🤭
Bı gelin bakın bisey sorcam frambuazli saç sirkesi varmış kullandınız mı 😬
Nerde buluruz baya iyi diyollar 🤔

Kızlar biz bu topigi neden bıraktık ya 🥺
Zorla buldum şimdi topigimizi 🤭
Bı gelin bakın bisey sorcam frambuazli saç sirkesi varmış kullandınız mı 😬
Nerde buluruz baya iyi diyollar 🤔
Hoşgeldin ajkom.
Saç sirkesi surekli kullanilmaz ya fazla şişirildi o ürün. Onun yerine hindistan cevizi yagi veya hint yagi öneririm

Hoşgeldin ajkom.
Saç sirkesi surekli kullanilmaz ya fazla şişirildi o ürün. Onun yerine hindistan cevizi yagi veya hint yagi öneririm
Amanim o konuştuğumuz zaman hindistan cevizi yağını aldım 😍
Benim kız saç sirkesi istiyo 😅
Kabarmayi ve kepeği önler diye araştırmış alalım diye tutturdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X