Sabredemediimmmm:)

Canım ben de aynı senin gibi yapmıştım. Çok sabırsızlanmıştım ve eşimden gizli evin karşısında vermiştim tahlili... kanı alan çocuk bile adetin geçmeden gelmişsin demişti! veee hamile olduğumu tam adet günümde öğrenmiştim. İnşallah seninde aynısı olur canım tabi her şeyden önce hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah

Kızlar aradım biraz önce, kadın negatif dedi Demek ki hayırlısı buymuş, ne yapalım canımız sağolsun(

Kızlar aradım biraz önce, kadın negatif dedi Demek ki hayırlısı buymuş, ne yapalım canımız sağolsun(

Canımmm keşke evde testin pozitif çıkınca kan verseydin insan sabredemiyor işte.Canın sağolsun rabbim hakkında hayırlısını böyle uygun görmüş demekki sağlık olsun.Ben artık inanıyorumki bizim için e hayırlı zamanı bekliyor allahım yada sabrımızı deniyor.Rabbim gönlüne göre versin arkadaşım elbet bir gün bizde pozitif haberini alıcazz :teselli:

arkadaşım boşver üzülme demekten başka bişey gelmiyo elden ben evde yapılan idrar testlerinden yaptım silik çıkmıştı çizgi dün kan testi verdim sabah aldım malesef negatif çok umutlanmıştım yıkıldım ama napıyım yaradan mevlam en iyisini bilir:a015:

kan tahlili icin hic erken degil cnm iyiki yapmissin beklemekten daha iidir isallahhh guzel haberini burda bize ciglik cigliga haykirirsin bitanem

aaaa bende yeni gordum su yazini cnm ya cok uzuldum inanki ama pes etmek yok diger aya tamammi hadi allah yardimcin olsuna.s.a.s.a.s.

canım ya üzülme herşeyin hayırlısı.demekki senin için hayırlısı buymuş.allah sevdiği kullarını denermiş ya bizide deniyor işte.ama bunun karşılığınıda alacaz emin ol.ümidini yitirme o yeter.işallah önümüzdeki aya olur.rabbim hepimizede yaşatır bu mutluluğu işallah.

canım sen yinede umutsuzluğa kapılma ve bekle adetinin gecikmesini.çünkü bende adet günümde yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı.2 hafta sonra adetim geçince tekrar yaptırdım ve pozitif çıktı geç döllenme varsa negatif çıkabiliyo

Bozma moralini, ben de sabırsızlıkla pozitif sonucu bekleyenlerdenim.Yapcak bisey yok sabırlı olucaz.Doğru zamanda olacağına inanıyorum,demek ki daha zaman varmış.

bence en iyisi test filan yapmamak,
adet 2-3 gün gecikince belki
insanı yıpratmaktansa hiç yapmamyı tercih ederim
ama olsun tatlım
inşalah bir gün pozitif sonucunuda duyarsn

demekki hakkında hayırlısı buymuş umutlar devam ediyor ne zaman Allahtan umut kesilmişki şimdi kesilsin

canım temmuz ve ağustosta çift çizgii görmek isteyenler olarak merak ettik seni.burda gördüm.neyse bozma moralini.demekki bu ay nasip değilmiş.bu temmuz ayı zaten bi şanssız biliyosun.umutlarımız ağustosa.

hey umutsuzluga kapilmak yok bakiiim. bak ben yeniden kendimi toparlasam da bir an once yeniden maratona maslasam diyenlerdenim. bir ay oncesine kadar da sen gibi dusunuyordum niye olmuyor?

oluyor canim Allah verecek merak etme. sadece gun falan saymayi birak. insanin elinde degil ama.

bizim burada bir arkadas var. reglleri o kadar duzensiz ve sorunlu idi ki, iki haftada bir haftada bir regl olurdu surekli tahliller olcuml;er. sonra bir baktik hamile. Allah ikiz verdi. biri kiz biri erkek. dogal yoldan.

yani rabbim isteyecek. sen de hayirlsisi icin dua edeceksin.

uzulmek yok. denemeye devam...

Arkadaşlar, bi ara geldim eve sonra gezmeye gittik. Kafamı dağıttım iyi geldi:lepi:, bugün regl günümdü ağrım var gelen giden yok. Ayrıca laboratuardan sonucumu aldım sadece negatif yazıyor, sonuç yazmamışlar! İnsan bi değer yazar! klava: Ama ben bu gece regl olurum herhalde çünkü baya sancılanıyorum ve akıntım var.:tomato: Hatta oldum diye gidiyorum olmamışım, bide regl olacakmışım gibi ateş basıyor. Sabah gelir benim kırmızılar. :tomato:

Ben kendimi biliyorum ama ne zaman ümitlensem tersi çıkar! kafamçokkarıştıTest sonucunu aldıktan sonra sancım başladı zaten, demek kendimi psikolojik şartlamışım, en azından günüm şaşmadan regl olurum, yoksa bu şişlik beni çok rahatsız ediyor.klava:

Hepinize çoooookkk teşekkür ederim arkadaşlar, hep diyorum Rabbim hepimize herşeyin en hayırlısını versin, Amiiiiiinnnnna.s.a.s.a.s.

canım ya üzülme.Allah büyük bizlerinde olacak bebişleri.nice ümitsiz hastalar var.onlar bile çaba harcıyolar.çok şükür bizim büyük bi problemimiz yok.sadece vaktini bekliyor işte.emin ol vakti gelince hemen olur.sadece Allah sabrımızı ölçüyor.kimine veriyor sokağa atıyolar,yada aldırıyorlar.bizede vermeyerek sınav ediyor.sınavı kazanan biz olacaz.küçük kuzularımızı alacaz kuacağımıza işallah.ümitleri yitirmek yok.bu ay olmazsa diğer aya.rabbim herşeyin hayırlsından versin.:emir_bebek

Gece gelir sandım ama hala gelen giden yok, kendi kendime stresten tıkır tıkır işleyen düzenimi bozdum!! Ben bi salağımmmm((

Gece gelir sandım ama hala gelen giden yok, kendi kendime stresten tıkır tıkır işleyen düzenimi bozdum!! Ben bi salağımmmm((

canım ya öyle deme.herşeyde bi hayır vardır.işte bu stres çok kötü.takmamak lazım ama elde değil biliyorum.ama sabretmek lazım.elbet olacak.şimdiden pes etme.ne kadardır istiyosun.bak benimki 5 yıl bitiyor 6 ya giriyor.ben bile yitirmedim ümidimi.işallah olur dua ediyorum hepinize.üzülme.herşey yoluna girecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…