Sabredemediimmmm:)

birebira

Herşey güzel olacak..
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
651
2
Merhaba Arkadaşlar,

Bilenler bilir bi kaç gündür sabırsızlanıyorum test yapmak için, aslında regl günüm yarın ama ben kan testi verdim bu akşam ve yarın sabah alacağım sonucu! Erken diye kızmayın lütfen, belirtilere dayanamadım. İnşallah psikolojik değildir!

Lütfen benim için dua edin de en hayırlısı ne ise başıma o gelsin. Eşimden gizli verdim tahlili eğer negatifse söylemeyi düşünmüyorumkafamçokkarıştı İnşallah negatifse de pozitifsede hakkımda hayırlısı ne ise o olur. Bu ilk kan testim ve çok heyecanlıyııımmmmmmmmcoksekeriremsu

yumurtan catladıgı zaman 14.gun cıkıyor testte ıhsallah hamılesındır canım bende asılama yaptırdım bugun 9.gunum

yumurtan catladıgı zaman 14.gun cıkıyor testte ıhsallah hamılesındır canım bende asılama yaptırdım bugun 9.gunum

Ayy sende sabırsızsındır şimdi, inşallah tutmuştur güzelim. Aslında bunlar güzel heyecanlar, Rabbim bize dermansız dertler vermesin inşallaahhh!!

Canım inşallah dualarınız kabul olur. Allah isteyen herkese bebiş versin. Beklemenin ve umutlanmanın ne demek olduğunu iyi biliyorum. Sevinçli haberlerinizi alırız inşallah.

İnşallah hamişsindir canım. İyi haberlerini bekliyoruz.. a.s.

canım inş"allah hamişsindir keşke önce idrarda deneseydin belki ondada çıkardı benim günümden 3 gün önce çıkmıştı çünkü

canım umarım hamişsindir.neolacak bu bizim sabırsızlığımız?benimdedün adet günümdü ama ben dün sabah idrar testi yaptım ve tabiki negatifti çünkü bu sabah adet oldumtatlicadiarzuama pes etmek yok:lepi:allah herkezin gönlüne göreversn

canim kan testi 1 saatte cikiyor. neden bu kadar gec veriyorlar. bak burada ben bile sabredemedim. hadi iyi haberlerini bekliyoruz.

hakkında hayırlısı olsun canım
inşallah olumlu sonuç alırsın
bende bugün test alıp yarın sabaha yapiim dedim ama elim gitmedi
pazar günü yani 3 gün sonra regl günüm
sağlıklı hayırlı bebişler versin bizlerede Rabbim
bana ve isteyene ikiz :)))

canım aslınd aslında 10 dakikada çıkan bir test için neden bu kadar bekletirler anlamam.tabi yerine göre değişiyordur.bence bu aksam idrardada dene çıkabilir.inşallah hamilesindir.allah yardımcımız olsun

hakkında hayırlısı neyse o olsun tatlım negatif çıkarsada sakın üzülme ama inşallah pozitif çıkar arkadaşım hayırlısı bakalım

inşallah sonuç pozitiftir canım.kesin sonuç verir zaten kan.ben reglimden 1 gün önce evde ucuz testlerden yapmıştım ve sonucu almıştım :) allah hakkında hayırlı olanı versin .

canim kan testi 1 saatte cikiyor. neden bu kadar gec veriyorlar. bak burada ben bile sabredemedim. hadi iyi haberlerini bekliyoruz.

Canısı aslında ben bugün 6 servisine bindim, ve laboratuara telefon açtım beni bekleyin diye:)) Yani kan örneğimi alıp kapattılar!! Yarın sabah 9 da arayın sonucu alırsınız dediler. Bakalım artıkın heyecanla bekliyorum, eşiminde haberi yok! Allahtan misafirlerimiz vardı da düşünmeme fırsat kalmadı. Şimdi gittiler:)

Sen nasıl oldun fıstığım, dualarımdasın!

canim ben gayet iyiyim. sadece ameliyat yerlerim agriyor ve tekrar hamile kalacagima eminim yakin zamanda Allah'in izni ile. sadece bir kac ay dinlenmem gerekiyor. rahmin kendini toplamasi lazim.

hadi bakalim senin haberlerini bekliyoruz. :içelim:

Saat 09:00 oldu.. :dance: Hadi birebira bekliyoruz güzel haberlerini :içelim:

evet canım bende çok merak ettim sonuç ne olumlu yada olumsuz bilgi verirsen bize seviniriz.....sounç ne olursa olsun yanındayız.... hakkında hayırlı ne ise o olsun.....allah gönlüne göre verir inşallaha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…