Sabredemediimmmm:)

canım ya üzülme.Allah büyük bizlerinde olacak bebişleri.nice ümitsiz hastalar var.onlar bile çaba harcıyolar.çok şükür bizim büyük bi problemimiz yok.sadece vaktini bekliyor işte.emin ol vakti gelince hemen olur.sadece Allah sabrımızı ölçüyor.kimine veriyor sokağa atıyolar,yada aldırıyorlar.bizede vermeyerek sınav ediyor.sınavı kazanan biz olacaz.küçük kuzularımızı alacaz kuacağımıza işallah.ümitleri yitirmek yok.bu ay olmazsa diğer aya.rabbim herşeyin hayırlsından versin.:emir_bebek

cnm bu yazını okuyunca okadar duygulandım ki şimdi ağlamak üzereyim bak ne güzel isyan etmiyorsun bekliyorsun zamanını cnm herzaman dua ediyorum hepinize inş bebek isteyene RABBİM biran önce versin diye...cnm öpüyorum seni....
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN BÜTÜN İSTEDİLKLERİNİZ OLSUN.....a.s.:1hug::teselli::emir_bebek::emir_bebek:

canım benim bozma moralini diycem ama biliyorum faydası olmayacak.seni çok iyi anlıyorum.elimizden bişey gelimiyo.sabredip beklemekten başka.rabbim inşallah hepimize bebişlerini sağlıkla yollar.bak bende hamiştim kalbi durmuş aldılar bebeğimi.rabbim sağlıkla nezaman gelecekse o zaman versin .her işte bi hayır var derler ya.sabret arkadaşım inan bebeğin hiç ummadığın anda gelicek.çooooook öpüyorum

hiç beklemediğimiz umutsuz bir anımızda mı gelecek bu bebişler.?her ay hayal kırıklığı yordu beni.bende şu sekiz günü gçire bilsem...:)tuvlete gitmeye korkar oldum valla.
allah hepimizin yardımcısı olsun

cnm bu yazını okuyunca okadar duygulandım ki şimdi ağlamak üzereyim bak ne güzel isyan etmiyorsun bekliyorsun zamanını cnm herzaman dua ediyorum hepinize inş bebek isteyene RABBİM biran önce versin diye...cnm öpüyorum seni....
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN BÜTÜN İSTEDİLKLERİNİZ OLSUN.....a.s.:1hug::teselli::emir_bebek::emir_bebek:

uyyyy ölürüm sana.canım benim çok saol.allah kabul etsin canım.duaya çok ihtiyacımız var.....dua edenlerden allah razı olsun.

canım ya takma kafana diycem ama olmuyor.kendimden biliyorum.bende buay negatifim canım yazmıştım hatta.ama regl belirtileriyle hamişlik belirtilri okadar çok benziyomuşki insanın umutlanmaması elde değil.ne yapalım artık herşeyin hayırlısı....allahım inşallah bu güzel duyguyu,mutluluğu hepimize yaşatır:emir_bebek::emir_bebek:.......ama en önemlisi pes etmek yoooook......:lepi:

hiç beklemediğimiz umutsuz bir anımızda mı gelecek bu bebişler.?her ay hayal kırıklığı yordu beni.bende şu sekiz günü gçire bilsem...:)tuvlete gitmeye korkar oldum valla.
allah hepimizin yardımcısı olsun

al bendende okadar
heray ayni manzara yoruldum valla

kızlar aynı sıkıntıları geçen ay bende yaşadım malesef adetimi 9 gün geçmişti idrarda çıkmayınca kanda baktırmaya karara verdim belirtilerimde vardı oysa. çokta umutla beklerken malesef negatif sonucunu aldım ilk kez böle bi geçikme yaşamaıştım. sonuçta şunu anladım psikolojik oluyor tüm bunlar. bence herşeyi oluruna bırakmak lazım. kendimizi şartalamamamız lazım. biliyorumki hiç ummmadığımız anda gelecek bebişlerimiz bize. rabbim düşmanıma aratmasın. hepimizin hakkaında hayırlısı olsun inşallah. dularım tüm bebek isteyenlerle...........

canım ya öyle deme.herşeyde bi hayır vardır.işte bu stres çok kötü.takmamak lazım ama elde değil biliyorum.ama sabretmek lazım.elbet olacak.şimdiden pes etme.ne kadardır istiyosun.bak benimki 5 yıl bitiyor 6 ya giriyor.ben bile yitirmedim ümidimi.işallah olur dua ediyorum hepinize.üzülme.herşey yoluna girecek.

Canım bak bir ben değil herkes çok sevmiş yazını, yabangülüm geceleri dualarımdasınız. Bazen isim isim bazen hepsi diye, emin ol burada haber alınca kendim gibi seviniyorum. Dilerim Allah bu güzel kalbinin hatırına sana da bir an evvel bebişini gönderir, Allah ım sen dualarımızı duy Ya Rabbiiimmm! a.s.a.s.

canım benim bozma moralini diycem ama biliyorum faydası olmayacak.seni çok iyi anlıyorum.elimizden bişey gelimiyo.sabredip beklemekten başka.rabbim inşallah hepimize bebişlerini sağlıkla yollar.bak bende hamiştim kalbi durmuş aldılar bebeğimi.rabbim sağlıkla nezaman gelecekse o zaman versin .her işte bi hayır var derler ya.sabret arkadaşım inan bebeğin hiç ummadığın anda gelicek.çooooook öpüyorum

Seni biliyorum güzelim, ateş ölçmeden de takip ediyordum, o zaman çok sevinmiştim ve inşallaaah yine sevinicem senin için. Rabbim hepimize hayırlısını verir inşallah..a.s.a.s.

kızlar aynı sıkıntıları geçen ay bende yaşadım malesef adetimi 9 gün geçmişti idrarda çıkmayınca kanda baktırmaya karara verdim belirtilerimde vardı oysa. çokta umutla beklerken malesef negatif sonucunu aldım ilk kez böle bi geçikme yaşamaıştım. sonuçta şunu anladım psikolojik oluyor tüm bunlar. bence herşeyi oluruna bırakmak lazım. kendimizi şartalamamamız lazım. biliyorumki hiç ummmadığımız anda gelecek bebişlerimiz bize. rabbim düşmanıma aratmasın. hepimizin hakkaında hayırlısı olsun inşallah. dularım tüm bebek isteyenlerle...........

Aynen benimde 3 gün oldu hala olamadım. İçimden bir ses hamilesin diyor:uhm:, öteki ise saçmalama testtinde negatif daha ne bekliyorsun diyor:uhm:. Karnım ağrıyor, hah diyorum çok şükür regl oluyorum ama gelen giden yok.:1no2: Kuru kuru sancı çekiyorum. Göğüslerime bakıyorum bi acıyo bi acımıyokafamçokkarıştı

Neyse yarın yıllık izne çıkıyorum:teytey: ve bir müddet olmayacağım, internetimde olmayacak. Hepinizi çok çok öpüyorum, geldiğimde temmuz bitmiş olacak, inşallah listemiz dolar ve hamişlerimiz çoğalır. Bende geri döndüğümde moralim düzelmiş olarak başlarım yeni sezona:icecream:

Sevgileeerrra.s.a.s.

Canım bak bir ben değil herkes çok sevmiş yazını, yabangülüm geceleri dualarımdasınız. Bazen isim isim bazen hepsi diye, emin ol burada haber alınca kendim gibi seviniyorum. Dilerim Allah bu güzel kalbinin hatırına sana da bir an evvel bebişini gönderir, Allah ım sen dualarımızı duy Ya Rabbiiimmm! a.s.a.s.[/

ay canımsın ya.inan bende her namazdan sonra mutlaka senin ismini söylüyorum.tabi sonra k.k tüm istiyenlere diyorum.allah şahit.canım hepimize nasip etsin işallah.senin gibi arkadaşlarım olduğu için gurur duyuyorum.iyiki varsınız....a.s.a.s.a.s.

X