Makyaj Ürünleri Sabahları gözlerin daha canlı görünmesi için Vazelin

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
M

melisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisanur
Kıslar size bi önerim var
Sabah kalktığınızda gözlerinizin canlı görünmesini istiyorsanız göz alttlarınıza vazelin sürün ve hafif göz kalemi çekin çok güzel görünüyo gözler

Benim gözler mavi olduğu için pırıl pırıl parlıyo bu işlemi yapınca ayna gibi oluyo şasen şakkıdı :icecream:

• Konu Sahibi melisanur
cnm bnmde gözlerim renkli de ne kadar sürüo parlaklık dayanıomu bari epey:) denicem ama saol

• Konu Sahibi melisanur
Canım güzel gözükebilir ama bildiğim kadarıyla göz altı derisi çok hassastır, yüz derisinden daha incedir. Bu yüzden vazelin göz altında yağlanmadan kaynaklanan beyaz beyaz pütürlere yol açabilir. Dikkat etmek lazım..

• Konu Sahibi melisanur
yaptığın zaman güzel görünebilir ama vazelinin göz altı için sağlıklı olup olmadığını öğrenmek lazım. sonra kaş yapalım derken göz cıkarmayalım demi

• Konu Sahibi melisanur
cnm bnmde gözlerim renkli de ne kadar sürüo parlaklık dayanıomu bari epey:) denicem ama saol

Canım gözlere parlaklık veriyor ve göz altlarını dinç gösteriyo sabah kalktığımızda genelde gözler çökmüş olurya tam tersi oluyorŞeniz

• Konu Sahibi melisanur

Canım ben genelde yapıyorum öyle b problemle karşılaşmadım öneriydi sadeceyerimseniben

• Konu Sahibi melisanur
yaptığın zaman güzel görünebilir ama vazelinin göz altı için sağlıklı olup olmadığını öğrenmek lazım. sonra kaş yapalım derken göz cıkarmayalım demi

Canım ben denedim öyle yazdım daha önce denemeden bi topic açmıştım bi tohum hakkında:)) ordan tecrübeliyim herhangi sorunla karşılaşmadımjeyyar

• Konu Sahibi melisanur
beyazını hiç bilmiyorduma.s.
pembesi çok yapış yapış sürmüyorum bile...

Evet var asicim Şeniz gülsuyunun da beyaz yani saf olanıyla sabahları yüzünüzü yıkarsanız çok güzel bi cilde sahip olursunuz pembe renkli gülsuyu vede vazelin karışımlı oluyor

• Konu Sahibi melisanur
yaw bu vzelin de mazot gibi kokuo ama ben pek hazzetmiom

• Konu Sahibi melisanur
Bhosluk bu resimdekiler ne böle kocişinmi yoksam :Roflol:

• Konu Sahibi melisanur
artık parfümlü vazelinler çıktı çok güzel deneyin

• Konu Sahibi melisanur
Bende alım bare vazelindenyerimseniben

• Konu Sahibi melisanur
Vazelin çok yağlı bir üründür beyazıda pembesi de ayrıca ellere sürülür vazelin, göz altında ne işi var delü melisanur?

• Konu Sahibi melisanur
Efenim vakti zamanında güzellikle ilgili kurs gördüğüm sırada hocamız gözlere göz kreminden başka krem sürülmemesi gerektiğini aksi durumda göz çevresinde yağlanma olabileceğini söylemişti. Ben onun yalancısıyım tabi. Sadece bir uyarı

• Konu Sahibi melisanur
Ya göz altına vazelin sürülür mü,yağ bezesi yapar bi süre sora,bence sürmeyin öle her şeyi gözaltınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…