Makyaj Ürünleri Sabahları gözlerin daha canlı görünmesi için Vazelin

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kıslar siz bana bakmayın en iyisi kullanmayın :)) bilmiyodum yağ bezesi yapabileceğini bende gösterdiği etkiyi söylemiştim çok pardon benneyaptımki

arkadaşlar yanlış bilgi vermek istemem ama vazelin ten rengınızı koyulastırıyormus öle bişey duymustum.özellikle vazelin sürüp güneşe cıkmak rengi alabulalı bir koyuluk verıyormus.ben sadece dudaklarım ve ellerım için kullnıyorum gece yatacagım zamn yumusaklık vermesi için

VAZELİN YARIYOMu şimdi işe yaramıyormu anlamadım yane:=)

sana kesinlikle katılıyorum vazelin harika birşey. bana dermotolog önermişti. tamamen dogal bir ürün vazelin kullan demişti ve bne 3 yıldır göz çevreme günde iki kere vazelin sürüyorum. renksiz ve kokusuz tüpte olanlardan. hiç bir yan etkisini görmedim aksine cokda memnunum.

ya bende karar veremedim kullansakmı kullanmasakmı off bayan olmak ne kadar zor yaa :S

Denemk lazım veya bi eczaneye sorabiliriz kızlar bu kadar sorun etmeyin ama ciden gözler parlıyo göz çevresi çok güzel diri görünüyo

ben yapmıştım siz de deneyin gerçekten güzel oluyo

göz çevresi yaglı olan zaten beyaz bezeleri çıkan sürmesin daha beter yapar,ama kuru olanlarda nemlendirir.açıkçası ben göz kremlerinin kandırmaca oldugunu düşünmeye başladım.sanki aynı kremi daha küçük kaplara koyup bizi kazıklıyolarmş gibi gelio...fisfisfis

göz altına sürdüğün vazelin gerçekten diğer arkadaşlarında söylediği gibi pütürler yol açar.Üstelik geri dönüşü de yoktur.Bunun zararını şimdi değil zamanla görürüsün.bence vazelin sürme derim.

vazelin cildin sert olan yerlerini yani dirsekler ayaklar gibi yerlri yumuşatmak için iyi

arkadasım goz altına vazelın surulurmu yaaaa...bır sure sonra göz çevrende yağ butonları oluşur.benden söylemesi

göz cevresi degilde dudaklari sürülünce yumsacik yapiyor

Bence de kesinlikle sürmeyin arkadaşlar sakıınnn.. göz çevresi çok hassas..ben bazen göz kremimi bile azıcık fazla sürsem, dozunu kaçırsam küçük yağ bezeleri oluyo..vazeliniii heleee hiç düşünemiyorum bile..ben vazelini ayaklarıma,dirseklerime ve dudaklarıma kullanırım sadece..göz bu yanii vazelin olurmu hiçç..arkadaşımızda kötü niyetle tavsiye etmemiştir zaten de ben yinede müdahale edemeden geçemiycem..sabah kalktığınızda güneş koruma faktörlü bir göz kremi ve hafif bir nemlendirici sürüp, rimel, allık ve dudaklara hafif renkli bir parlatıcı yüzünüzün canlanması için yeterde artar bile güzel ülkemin güzel kızlarııı....kaydirigubbakcemile5:smiley-cool:

vazelin tercihi olarak renksiz olan tercih edilmeliymiş ve yüze sürülmezmiş,sadece el ve ayaklar içinmiş hele göz altına herşey sürülmez ilerde yağ torbaları oluşabilir,yine bunları bu sitede okudum

wazelin göz çewresinde beze oluşumu yapabilir... genelde wazelini güneşe cıkmadan sürerler bronz laşmak için we işede yarar gercekten ...

Walla eskiler hep yüzlerine vazelin sürerlermiş,şimdi de ananem ondan başka krem kullanmaz ve hiç kırışık yok benden sölemesi :KK66:))))))

göz altındaki deri çok hassa ve çabuk kırışabilir oyüzden ne vazelin ne göz altı kremi hiçte kullanmayın.Gül suyunu pamukla uyguladığınızda morluklara birebir.Ama vazelini dudağıma ve ayak topuğuma kullanıyorum yumuşacık yapıyor.Beyaz vazelini yeni duydum pembe kullanıyordum hep

göz çevresine uygun olduğunu sanmıyorum çünkü nasırlara iyi geliyor ama herkese etkisi farklı olabilir sonuçta evet dudaklara da iyi geliyor, bir de tuhaf bir kokusu olmasa

göz cevresine vazelin olur mu yaa..normal yüzümüze sürdüğümüz nemlendiricilerin bile sürülmemesi,sadece göz için üretilmiş nemlendiricilerin göz çevresine uygulanması gerektigini bile düşünen uzmanlar var..vazelin bu..yag bezelerinin oluşması işten bile değil.göz çevrende aydınlık ve fresh bir görüntü istiyorsan bence aydınlatıcı kozmetik ürünlerinden yardım alabilirsin..pastelin bile var mesela.

Son düzenleme:
bu vazeline neymiş ya her derde deva =)

Son düzenleme:
X