Bölgesel İncelme Sabah sporunu kaçta yapıyorsunuz?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

akli_karisik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
851
4
ben sabahın 8inde kalkıyorum sabah sporumu yapıyorum ardından markete gidiyorum markete gidene kadar 15 dk geçiyor.siz kaçta yapıyorsunuz kaçta yapılmalı sabah sporu?

Dışarıda yapılacaksa yazın güneş sıcaklık vermeden yapılmalı. yani sporunuz en geç saat 10.00 a kadar bitmeli bence.

Evde yapılacaksa sabah uyanınca yapılmalı.

ışe gittiğim için 7 de çıkıyorum yarım saat koşup sıkılaştırıcı hareketler yapıp dönüyorum banyo masaj derken evden çıkışım 8.45 i buluyor.

önceden sabahları 6'da yapardım, yarın salonda başlayacağım ve 9.00-9.30 arası evden çıkacağım artık 9.30-10.00 gibi başlarım, daha ilk günüm olduğu için bir hafta kadar bocalama döneminden sonra zamanı tam oturtabilirim sanırım.

aslında yine eskisi gibi 6.00 da yapmak en iyisi de o saat için 5.30 da çıkmalıyım ve dışarılar pek tekin olmaz.

herkese merhaba...
sabah 05 45 de kalkıp saat tam 06 00 da sitenin bahcesındeki spor merkezınde oluyorum.. Açık havada 1 saat spor yapıyorum .. ardından kahvaltı ve duş.... saat 09 00 da işteyim.. butun gun rahatlıgını yasıyorum...

şu an yapmıyorum da çok yakında saat 7'de veya 6'da yapıcam sanırım. koşu yaparken gerzek okul çocuklarıyla karşılaşmak istemiyorum ona göre ayarlıycam bir saat.:87:

X