Saatler sonra silik çizgi

merhabalar bugün gebelik testi yaptım negatifti 2 saat sonra gidip baktım silik bir çizgi çıktı böyle bi durum yaşayan varmı? Test bozuk olabilir mi
Canım 10 dakşkadan sonra çıkan sonuçlar geçersizdir maalesef :KK43:

Resmi koyabilirmisiniz
7286397C-70C6-4FFF-A04B-BAC4536E497F.png

Canim sen 2 saat sonra çıktığına emin misin eger 2 saat bile olsa gerçi bi ihtimal var çünkü ben adetime 13 gün kala yapmıştım 6 saat sonra ikinci çizgi çıkmıştı sonra 8 gün kala 20 dakikada çıktı ve 6 gün kala erken gebelik testinde 2 3 dakikada cikmisti yani senin şu an da yapman gereken tek şey 2 günde bir sabah ilk idrarla tekrarlamak ama benim ilk yaptıklarında ikinci çizgi seninkindende inceydi yani

Canim sen 2 saat sonra çıktığına emin misin eger 2 saat bile olsa gerçi bi ihtimal var çünkü ben adetime 13 gün kala yapmıştım 6 saat sonra ikinci çizgi çıkmıştı sonra 8 gün kala 20 dakikada çıktı ve 6 gün kala erken gebeli
Canim hamile olmasan bile 13 gun once 6 saat sonra ikinci cizgi çika bilir. O ay hamile kaldiysan o çizgi hamileliye işaret değil. Benim evde 1 saat sonra silik cizgi çikan onlarla testim var ortada gebelij yok. Ama bu arkadaşda baya pembelik var

Resmi koyabilirmisiniz
Canim sen 2 saat sonra çıktığına emin misin eger 2 saat bile olsa gerçi bi ihtimal var çünkü ben adetime 13 gün kala yapmıştım 6 saat sonra ikinci çizgi çıkmıştı sonra 8 gün kala 20 dakikada çıktı ve 6 gün kala erken gebeli
Adetime 7 gün var ama kasıklarımdq batmalar oldu heyecanlandım hemen test yaptım bekledim bekledim çıkmadı 2 saat sonra baktım ve şaşırdım kaldım ama 10 dk sonrası olabiliyo gibi şeyler okudum ve paylaştım sizle.. inşallah vardır hamilelik🙏🏻

Canim hamile olmasan bile 13 gun once 6 saat sonra ikinci cizgi çika bilir. O ay hamile kaldiysan o çizgi hamileliye işaret değil. Benim evde 1 saat sonra silik cizgi çikan onlarla testim var ortada gebelij yok. Ama bu arkadaşda baya pembelik var
Yaa varmıdır dersiniz😊 çok istiyorum 2 düşüğüm varr coraspirin kullanıyorum bebek istiyorummm inşallah isteyen dileyen herkese nasip etsin Rabbim

Canim hamile olmasan bile 13 gun once 6 saat sonra ikinci cizgi çika bilir. O ay hamile kaldiysan o çizgi hamileliye işaret değil. Benim evde 1 saat sonra silik cizgi çikan onlarla testim var ortada gebelij yok. Ama bu arkadaşda baya pembelik
Bende onu söyledim zaten benim cok cok cok silikdi onun baya belli onun için belki o 2 saat sonra bakti ama daha erken de çıkmış olabilir diye ama ben hamileyim su an doğru çıktı

Adetime 7 gün var ama kasıklarımdq batmalar oldu heyecanlandım hemen test yaptım bekledim bekledim çıkmadı 2 saat sonra baktım ve şaşırdım kaldım ama 10 dk sonrası olabiliyo gibi şeyler okudum ve paylaştım sizle.. inşallah vardır hamilelik🙏🏻
Yaa bence dediğim gibi var görünüyor canim insAllah da devamını görürüz hayırlısıyla hayirli haberlerini 🤗🤗

Yaa varmıdır dersiniz😊 çok istiyorum 2 düşüğüm varr coraspirin kullanıyorum bebek istiyorummm inşallah isteyen dileyen herkese nasip etsin Rabbim
Kuruma çizgisine benzetmedim. Baya pembe. Bende hep gri renkde olurdu saatler sonra. Belliydi kuruma çizgisi olduğu. InsaAllah vardir. Ama kendini herşeye hazirla. Yarin sabah ilk idrarla tekrarla ya da adet günü tekrarla

Ümit vermek gibi olmasın ama ben var gibi diyorum yaa insAllah da olur
Yaaa inşallah çok teşekkür ederimmm 🙏🏻🙏🏻Çok mutlu oldum ihtimali bile yetti şuan😊
Canım 10 dakşkadan sonra çıkan sonuçlar geçersizdir maalesef
Bende onu söyledim zaten benim cok cok cok silikdi onun baya belli onun için belki o 2 saat sonra bakti ama daha erken de çıkmış olabilir diye ama ben hamileyim su an doğru çıktı
Yaa çok sevindim adına canım sağlıkla al kucağına inşallahhh😊

Kuruma çizgisine benzetmedim. Baya pembe. Bende hep gri renkde olurdu saatler sonra. Belliydi kuruma çizgisi olduğu. InsaAllah vardir. Ama kendini herşeye hazirla. Yarin sabah ilk idrarla tekrarla ya da adet günü tekrarla
Evet bendede öyle oluyordu kuruma çizgisi gibi değil ondan ümitlendim ama geç çıkması tuhaf geldi . Adet günü tekrarlıycam çok teşekkür ederim ilginiz için🙏🏻😊 içim rahatladı bunları duymak ve ihtimali bile okadar güzel ki inşallah doğrudur ve sağlıklı bir gebelik olur hepimiz için..

Canım sakın bana kızma, umutlarını yok etmek istemem ama benim de testim böyleydi. 2 saat sonra böyle çıktı, gecikmem vardı bir de. Tam hayallere kapıldım randevu aldım hamileyim diye dusunuyodum ama değilmişim malesef :KK43: 10 dkdan sonrası geçersiz malesef ki
İşte benim de korktuğum bu 😔 kızmıyorum olabilir tabiki de nasip napalım.. pes etmek yok 🤗

X