Rüzgar Çetin'in annesi babası ağladı

Arkadaşlar çocuk çocuk diyorsunuz da 31 yaşındaki adam bu. Baba ne yapabilir bir yaştan sonra? Kendisi sorumsuz adinin tekiymiş.

31 yaşında koca adamı babası araba kullanmaktan nasıl men edebilir ki ? Hiç birimizin evladının ilerde mükemmel olacağının bir garantisi yok,ve elbette bu durumda üzülüp ağlıyor olmalarıda çok normal...
Ama asıl olan ölene ve ardında kalanlara oldu,umarım alabileceği en ağır cezayı alır.

içeceksen mekana özel otomobilinle gitmeyeceksin, taksi tutmak çok mu zor, kaza değil cinayet bu, videoyu izleyen herkes cinayet olduğunu gayet kolay anlar, avukat orduları vardır, nüfuslu tanıdıkları vardır 2 yıl yatsa iyi yine...

Bırak ihmali , alkolü , sızmış mı sızmamış mı kısmını , ben videoyu izleyince bilerek direksiyon kırdığı teorisini bile geçirdim aklımdan .

Umarım nüfuslu tanıdıklar devreye girmez .

Bu görüntüler bir kazanın değil , cinayetin görüntüsü bence . Kim bilebilir o polislerle o gece bir husumet yaşamadığını ? Al sana komplo teorisi .

Can bu ya , millet içip içip direksiyon başında bizi aracımızın ön camından fırlatsın diye taşımıyoruz .

Kınamayın evlat bu, bazen anne baba ne kadar iyi yetiştirmeye çabalasa da Allah evlatla imtihan edecekse hic birşey faydalı olmaz. Onca kazaya rağmen uslanmamış anne babası ne yapsın. Belki arabayı gizli aldı ellerinden.

‘KEMER TAKILI DEĞİLDİ’ SAVUNMASI

Elleri kelepçeli olarak Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’ne sevk edilen Rüzgar Çetin’in ifadesi memur suçları soruşturma bürosu savcısı İsa Dalgıç tarafından alındı. Çetin, yaklaşık 2 saat süren savcılık sorgusunda pişman olduğunu söyledi. İstanbul 5’inci Sulh Ceza Hâkimliği sorgusunda da çok üzgün olduğunu belirten Rüzgar Çetin, “Orta şerit boştu. Oraya doğru manevra yapmak isterken araç kaydı” dedi.

Çetin’in avukatı ise hâkimlikte yaptığı savunmada, hayatını kaybeden polis memurunun emniyet kemerinin takılı olmadığını, kemerin takılı olması durumunda belki de bu kadar ağır sonucun olmayacağını öne sürdü. Avukatının kaza nedeniyle müvekkilinde iç kanama olabileceğini belirterek hastaneye sevk edilmesi talebi de reddedildi. Çetin tutuklanarak Metris Cezaevi’ne gönderildi.
http://ilerihaber.org/emniyet-kemeri-takili-olsaydi-polis-olmezdi/29442/

polis suçlu oldu yani

evet hem öğretmen olcakmış polis olmuş bu birinci suçu, bide kemer takmamış buda ikinci suç, yetmezmi aklamaya ches?

valla kader mi demeli ne demeli bilemiyorum o koltukta öğretmen sıfatıylada oturuyor olabilirdi, sonuçta adamcağız bi çatışmada falan ölmedi ki, o koltukta kim olsa ölecekti, keşke kemerini taksaymış
ben böyle sorumsuz alkollü sürücülerin aldığı canlara çok üzülüyorum, cezalar daha ağır olmalı, alkollü yakalandıysa ehliyete el koyma değil hapis cezası olmalı, hem önizleme olur onlar için, bak bakalım bir daha trafiğe çıkıyormu alkollü

polis suçlu oldu yani
Bu savunmayı yapmak zorunda ama chess. Avukatın da yapması gereken bu, söyleyecek ki cezada indirim sağlasın. Umarım gerçekten hukuki bir ceza alır. Gereksiz indirimler yer almaz.

Bu polisi suçlu değil kusurlu yapıyor. Bunu görmezden gelerek karar vermek de olmaz.

Çocuğun suç dosyası kabarık demek ki bir mutsuzluğu ve yanlış giden birşeyler var neden psikoloğa götürmediler bu raddeye getirdiler , felaket geliyorum demiş ama anne ve babada iş yok bol para olsa ne yazar!? İnsan çocuğu ile mutlu ve mutsuz olur , paranın kurtaramadığın şeylerden de bu gelir ,

allah rahmet eylesin gencecik bir hayat gitti ...

rahmetli dayimizin basina benzer olay gelmistii , ölen kisi alkolli cikmisti , ailesi parayi kabul etti dayim hapis de yatmamistii.... kan parasi denen sacma bir teklif......

bu olayin sonunu cok merak ediyorum ,

allah rahmet eylesin gencecik bir hayat gitti ...

rahmetli dayimizin basina benzer olay gelmistii , ölen kisi alkolli cikmisti , ailesi parayi kabul etti dayim hapis de yatmamistii.... kan parasi denen sacma bir teklif......

bu olayin sonunu cok merak ediyorum ,
Bu kamu davası ailenin şikayetine bağlı olmadan soruşturma yapılır.

Dayınızın olayında resmi merciilerin henüz haberi olmamıştı sanırım?

Çocuğun suç dosyası kabarık demek ki bir mutsuzluğu ve yanlış giden birşeyler var neden psikoloğa götürmediler bu raddeye getirdiler , felaket geliyorum demiş ama anne ve babada iş yok bol para olsa ne yazar!? İnsan çocuğu ile mutlu ve mutsuz olur , paranın kurtaramadığın şeylerden de bu gelir ,

Ne mutsuzu, doyumsuz şımarık bir züppe.
Mutsuzsa at kadar adam doktora gitsin kendisi bir zahmet. Mutsuz diye adam öldürdü hazret.

İlgilenmesi gereken zamanı kaçırıp sadece iş ve para ön plana çıkınca o yıllar geri gelmiyor ,böyle iş hayatı yoğun olan insanlar çocuk dünyaya getirmemesi sanki daha hayırlı gibi , bu günden olan birşey değil bu taaaa çocukluk gününe inmek şart , çocuk yetiştirmenin bir kitabı yok ama hareketlerinden yetişkinliği nasıl olacağın bir ip uçları vardır , bunları kaçırmamak lazım buda ilgiyle olur para harcamakla olmaz
bazılarının evladı adam olmadı mı olmuyor.

Doğru düzgün yetiştirselermiş o zaman. Ağlayacaklarına.
2 yıl ne ya? sonuna kadar çeksin cezasını, keyfe keder gitmiş bir canın bedeli para ya da 2 yıl olamaz. Yarın birgün başkasının çoluğunun çocuğunun canına kast edecek it, çeksin cezasını.

Bu kamu davası ailenin şikayetine bağlı olmadan soruşturma yapılır.

Dayınızın olayında resmi merciilerin henüz haberi olmamıştı sanırım?

yoo hayir mahkeme olmustuu , tutuksuz yargilanmisti , ölen adam arac yolunda yaya idi sarhos mus vs ....

X