Rüzgar Çetin'in annesi babası ağladı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Capture.JPG

Annesi ve babası ağladı
Rüzgar Çetin'in ölümlü kazaya karıştığını öğrenen ünlü yönetmen Sina Çetin ve eşi emniyette ağladı.
Sitene Ekle

Daha önce iki kez ehliyetini kaptıran Rüzgâr Çetin bu kez alkollü oturduğu direksiyon başında ölüme neden oldu. Aşırı hızla zikzak çizerek öndeki araçları geçmek isteyen Çetin polis aracına çarptı. Bir polis şehit oldu

ANNE VE BABASI KARAKOLDA AĞLADI
Kaza haberini alınca anne Rebekka Haas ve baba Sinan Çetin, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne geldi. Çift olayın şokuyla karakolda ağladı. Avukatları da dün 05.00'te emniyete gitti. Avukatlarının ve Çetin'in isteği üzerine; olay yeri incelemeye "Tek taraflı zabıt tutulmaması, adil bir tutanak düzenlenmesi için" jandarma da çağrıldı. Yönetmen, adliyeye sevk edilen oğlunu orada da yalnız bırakmadı.

TUTUKLANDI 15 YIL HAPİS İSTEMİYLE YARGILANACAK

İstanbul Cumhuriyet Savcısı İsa Dalgıç yaklaşık 2 saat boyunca Çetin'in ifadesini aldı. Çetin, birden fazla kişinin ölümüne ve yaralanmasına sebep olmak suçundan tutuklandı. 31 yaşındaki Çetin, 2 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.

Rüzgâr Çetin’in dosyası kabarık

- Aşırı hız yüzünden cipiyle takla attı.

- Bir kez tehlikeli araç kullanmaktan, 2 kez de alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konuldu.

- Şimdi de Eylül 2018’e kadar ehliyetine el konulacak

Rüzgâr Çetin’in 14 Temmuz 2006’da yine Çırağan Caddesi üzerinde aşırı hızla kullandığı cipiyle takla attığı ve kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı öğrenildi.

Ehliyetini 2004 yılında Hakkari, Yüksekova’dan alan Çetin’e, şimdiye kadar 28 trafik cezası kesildiği belirtildi. En son Eylül 2015’te tehlikeli şerit değiştirmekten ceza uygulanan Çetin’in ehliyetine Temmuz 2006 ve Ağustos 2007’de iki kez alkollü araç kullanmaktan el konulduğu da öğrenildi.

Rüzgâr Çetin’in ehliyetine, üflemeli alkol cihazını reddettiği gerekçesiyle 2 yıl, kan testinde yasal sınırın üstünde alkol çıktığı için 6 ay, 100 ceza puanını doldurduğu için ise 2 ay olmak üzere 28 Eylül 2018’e kadar el konulacak.

Rüzgâr Çetin’in Mart 2015’te attığı , “Ortaköy-Bebek-Beşiktaş-Karaköy hattında trafik sorununu çözebileceğimi iddia ediyorum, yetkililer sesimi duyun” şeklinde ki tweet’i yeniden sosyal medyaya konu oldu.

Sabah

http://www.milliyet.com.tr/annesi-ve-babasi-agladi-gundem-2186681/

Son düzenleme:
adil tutanak ne ya, kamera kayıtları var işte, millet kör mü?

haberden anladığım 2 yıl yatar bence, siz 2 yılda kavuşcaksınız, ya o çocuklar babalarına ne zaman kavuşacak

bir de çok çocuğumuz var diye övünüyordu bunlar, umarım diğerleri de rüzgara benzememiştir

Ben bu anne babanın gerçekten üzüldüğüne emınım,bunların evınde yatılı çalışan bır karı koca ile tanışmıştım,ıyılıklerını çok anlattmıştı,ne yapsın evlat,ıkı yıl yatsa çıkar ceza almaz dıyenler,ıkı ayda çıksa ne ,dahada iflah opmaz,bıttı yaşantısı,polisımızn şehıt oldu,ama bu çocuk artık ölmekden beter olur,vallahı bu haberıde okuyunca amann dedim araba fılan almım,vicdan azabından ölürüm ben

tabii ki her anne baba üzülür ağlar ve tabii ki samimidir, ama keşke bu kadar trafik suçu varken altına o arabayı çekmeselerdi mesela... İki defa alkollü araba kullanmaktan ehliyetine el konmuş, bir gün böyle bişey olacağı belliymiş aslında... İnşallah en azından bundan sonra doğru yolu bulur

Ya o masum polisin annesi babasi evladi napsin :KK43: ben sinan cetin ve esine cok uzulemiyorum birazda onlarin sucu ogullarinin bu kazayi yapmasi ,zaten ogullarinin yaptigi kaza degil resmen cinayet olay ortada onlarin cocuklari en azindan hayatta insallah en agir cezayi alir da hapiste akli basina gelir..

Ya o masum polisin annesi babasi evladi napsin :KK43: ben sinan cetin ve esine cok uzulemiyorum birazda onlarin sucu ogullarinin bu kazayi yapmasi ,zaten ogullarinin yaptigi kaza degil resmen cinayet olay ortada onlarin cocuklari en azindan hayatta insallah en agir cezayi alir da hapiste akli basina gelir..

karısı tek başına iki çocuk büyütecek şimdi kolay mı, peki neden? bi tikinin şımarıklığı yüzünden, kimse keyfi için başkasının hayatıyla oynayamaz

karısı tek başına iki çocuk büyütecek şimdi kolay mı, peki neden? bi tikinin şımarıklığı yüzünden, kimse keyfi için başkasının hayatıyla oynayamaz
Aynen kim bilir ne zor hayatlari vardi belki de polislerimizin isleri zaten cok zor ama bu polisimiz pisi pisine sehit oluyor en cok uzuldugum o zenginlere birsey olmaz en fazla bir kac yil yatar cikar ama o polisimizin ailesi ömür boyu cekecek bu aciyi Allah yardimcilari olsun :KK43:

Bile bile lades demişler.
Oğlanlarının altına araba vermeyeceklerdi. Bu, bu!

Belki bir polis arabası olmasaydı bu kazadaki, başka başka sonuçlar da olabilir miydi acaba?!
Neyse..Kaçarı olmamalı. Ceza çekilmeli!

açık söyleyeyim Sinan Çetin'i severim, hiç böyle bir çocuğu olacağı aklıma gelmezdi.. şaşırdım ve ölen polisimize çok üzüldüm. kıyamam evlatları kaldı ortada bir pislik yüzünden..

Bir de bu oğlan, Sinan Çetin'in ilk evliliğinden olan oğlu mu acabao_O

Böyle sorumsuz bir evlat yetiştirdikleri için oturup hallerine ağlasınlar

oğullarının mahvettiği yok ettiği hayata ağlasınlar da zaten

"İlk evliliğinden Rüzgar (d.1985) adında bir oğlu olan Sinan Çetin, ikinci evliliğini aynı zamanda filmlerinde sinamatograf olarak çalışan Rebekka Haas (d.1963) ile 1990 yılında yaptı. Bu evlilikten de Rafael Cemo Çetin (d.1992), Orfeo Çetin(d.1994), Tess Sahara Çetin (d.1996) adlarında 3 çocuğu dünyaya geldi."

Evet öyleymiş..

Son düzenleme:
Yatsın çeksin cezasını 2 yıl degil 20 yıl yatsın, resmen keyif düşkünlüğü sonucu ölüm yaşanmış.

2 yil, 15 yil mi? Allahim yanina koymasin insallah. Insan cani bu kadar değersiz demekki, yaziklar olsun..

Geçtiğimiz ay bir genç, kazada öldürdüğü gencin hapis cezasını sosyal durumdan dolayı para cezasına çevirtti.ölen gencin babası çok isyan etti ama ne fayda.

Sosyal durumunuz batsın.paranızla alınmıyor bu canlar.

Ağlamışlarmış ta bilmem neymiş.polisin ailesi ne halde?
Kim olursa olsun cezasını çekmeli.

X