Rüyada Siyah Karganın eve girmesi

Bilunn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2024
107
92
23
Hanımalar hayırlı geceler. Peygamberimizin dediği gibi rüyalarınızı hayıra yoran insanlara anlatın ki hayır olsun. Gecenin bu saati korkuyla kalktığım bir rüya gördüm. Bebeğim ve kocam ôlmüş bebegimin mezarına koyuyorum bebeğimin mezarı suyla kaplı ama kendi kendime konuşup oturma odasına geçiyorum siyah bir karga pencereden bakıyor ben odaya girince bir anda odaya uçuyor. Bende uçarken bağırdım korkudan ve bana çarpmaya yakın uyandım. Elim ayağım titredi. Bu nasıl bir rüya anlamadım. Bu arada kendimi kendi suretimde de görmüyorum. Instagram'da stalkladığım bir fenomen olarak görüyorum. Eşimi de o fenomenin eşi olarak yani ben ve eşim onlarmışız. Hadi o bilinçaltımdan yansıdı diyelim. Karga ne alaka. Kargaya dair yakın zamanda hiçbir görsel görmedim. İsmi bile geçmedi. Mesajci rüya çok görürüm. Hatta rüyalarım da çıkardı. Zamanında çok insana şunu gördüm bunu gördüm diye anlatınca rüya görmez olmuştum ya da saçma sapan rüyalar görüyordum. Bu rüya beni rüyamdan uyandırınca sorayım dedim.

X