Rüyada baskalarinin beni hamile olarak görmesi ?

EvluBayan000

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2018
943
368
28
Kızlar ben evleneli 1bucuk seneye yakın olucak. Evlendigimiz günden beridir eşimle çocuk istedik hep ama bir sebeb olmamasına rağmen çocuğumuz olmadı. Ama şu son 3 aya kadar takmiyordum pek bu aralar çok istiyorum ki bebek gördüğüm zaman duysalallasiyorum. Ve üstüne de bu rüyalar . 1 hafta önce rüyamda hamile olduğumu öğreniyorum ve bunu eşime haber ediyorum esimde mutluluktan bana sarılarak öyle bir agliyorki hıçkıra hıçkıra. Neyse rüyayı gördüğüm gün farklı bir ilden tanıdığım sevdiğim bı abla beni aradı rüyamda seni gördüm işte hayrolsun dedi anlat abla dedim. Rüyamda sen hamileydin karnı burnunda dedi bende sana hamilelik kıyafeti bakalım diyordum dedi. Rüyayı aynı gün gordugumuzemi sok oluyum hamile olduğumu gormesinemi :) neyse az önce sosyal medya üzerinden konuştuğum 2 senelik bir arkadaşım var kızın sesi titreyerek beni aradı seni rüyamda gördüm okadar etkilendimki biran önce seninle konuşmak istedim dedi. Beni rüyasında şöyle görmüş bunların marketleri var ben oraya arkadasimla gidiyorum markette muzu görüyorum ve canım okadar çok çekiyorki arkadaştan da istemiyorum. fakat orda hamilemiyim veya hamile olduğumu bilmeden mi aseriyorum bilmiyorum. Daha sonra arkadaş
Canımın çektiğini okadar çok fark ediyor ki hemen kostur kostur bana muzlari getirrken ortalıktan kayboluyor um yolculuk için başka bir yerde tren beklerken arkadaş muzlari oraya getiriyor. Hatta yanımda bı arkadaşım daha varmış bu aralar senin caninda herşey çekiyor diyormuş bana. Sizce bu kadar rüyaların ve 1 hafta içerisinde görmem normal mi arkadaşlar kendimi gerçekten çok ümitlebdiriyorum. Hiç beklemediğim insanlar beni hamile olarak görmesi benimde ilk defa böyle bir rüya gormem. İnsan ister istemez çok etkileniyor. Sizce bunların anlamı nedir arkadaşlar? Arkadaşım en kısa zamanda hamile haberini alicam gördüğüm rüyadan çok etkilendim diyor.

Hayr olsun bence takıntı yapmışsın çünkü aynı durum bende de var ben aşırı çocuk istediği me yordumkendi ruyami
Bide çok saçma benim ki doğurmuşum kocaman olmuş eşime diyorum cidden ben mi dogurdumdiye evet diyor

sizi etkilemek istemem ama bende hamile kalmadan önce 3 farklı kişi rüyasında görüp aramıştı. aynı günlerde. bir hafta sonra hamileliğimi öğrendim. tabiki tesadüf de olabilir.
insallah allah gönlünüze göre verir. bir an önce hayırlısıyla güzel haberi duyarsınız.

Ay amin ya amin bugün cuma ettiğim dualar görülen rüyalar gerçekleşir inşallah. Bende okadar çok istiyorum ki inşallah rüyanın gerçekliği olur

Bilnçaltımız rüyalarımızı etkiliyor.Açıkcası neyi çok istesem aklımda yer etse rüyamda görüyorum.İnşallah hamilesindir fakat bazen bilinçaltı oyunları da oluyor.Çok yaşadım.

Bdv’ye Değil de Rüya tabiri köşesine yazsaydınız belki daha çok yararı olurdu
Benim yorumum da Çevrenizde maddi anlamda yardım ettiğiniz kişiler var o kişilere yardım etmeye devam edeceğiniz anlamına gelir.

Bilnçaltımız rüyalarımızı etkiliyor.Açıkcası neyi çok istesem aklımda yer etse rüyamda görüyorum.İnşallah hamilesindir fakat bazen bilinçaltı oyunları da oluyor.Çok yaşadım.
Ben kendi rüyami çok düşündüğümden etkiledigini tahmin ediyorum. Ama başka kişilerinin 1 hafta içerisinde beni hamile olarak görmesi okadar etkilediki

Bende kendimi iki hafta iki ruyada kiz cocugu dogurmusum kucagimda seviyorken yada babasinin gogsunde uyuyorken gormustum meger o anlarda yumurtlama dollenme vs donemleriymis ve tutmus insallah sizde en kisa zamanda hamile kalirsiniz

Ben kendi rüyami çok düşündüğümden etkiledigini tahmin ediyorum. Ama başka kişilerinin 1 hafta içerisinde beni hamile olarak görmesi okadar etkilediki
Maddi anlamda destekleriniz ,yaptığınız “hayır” anlamına gelir Arkadaşların da dediği gibi tamamen “bilinç altı oyunu “

Rüyadır üzerinde durmayın rüyalar gerçek hayatınızı etkileyince bir sorun vardır aksi durumda ismi üzerinde rüyadır çok fazla anlam yüklemeyin

İnşallah tutar rüyalar. Eğer doğru çıkarsa, bu başlıktan verirsiniz güzel haberi. Ama genelde bilinçaltının yansıması oluyor. Ve farklı kişiler de istemsiz olarak görüyorlar sizin hamile olduğunuzu.çünkü bilinçaltında herkesde, artık onun için sırada çocuk var gibi bir düşünce oluşuyor. Sizi gördüklerinde hamile olarak görüyorlar.

Çok heyecan ve hayalkırıklığı yapmayın.

rüyaların inşallah hayra çıkar ama çok ümütlenme canım. tamamen bilinçaltının oyunu o. 3 yıllık evliyim çocuk için ilk günden beri tedavi görüyorum son 2 tyıldır hamile gördüm isim koyarken gördüm kucamda emzirirken gördüm sonuç yok ama :) o yüzden çok takmamaya çalış bence

Hepsi çok istedigimizden heralde:) bugün cuma canım rabbim çocuğu olmayan isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah. Son 1 seneye kadar anlamıyordum eşimle sevgili gibiydim anne adayı olduğumun farkında bile değildim ama son 3 aydır annelik duygusunu tatmak istiyorum bende :)

Bizde yeni evlendiğimiz zaman 2 ay kadar herkes beni rüyasında hamile olarak görüyordu. Kendimden şüphe etmeye başlamıştım aile hekimine gittim böyle böyle ya kendimden şüphe ediyorum dedim ki ilaç kullanıyordum olamazdı. Doktor gülmüştü. Rüyalar bilinç altı ile alakalı hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…