Rüyada aynı kişiyi görmek

Gunes1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2022
161
75
Merhaba, daha önce başına gelen varsa yorumlayabilir mi?
Fikirlerinizi merak ediyorum.
Yıllar önce hoşlandığım bir çocuk vardı. Aramızda bir şey olmadı. Sadece bana yakın davrandığı olmuştu bir iki olayda. Ama sonra başka bir kızla sevgili oldu ve yıllardır onunla.
Onu unutalı çok oldu hiç özlem duymuyorum. Hatta gelse istemem. Ondan sonra çok uzun süreli başka birinden hoşlandım. Düşünecek olduğumda bile onu düşünüyorum. Onu görmüyorum hiç iletişimimiz yok.
Ama sürekli birkaç ayda bir rüyamda bu kişinin bana yakın davrandığını görüyorum. Sevgili olduğumuzu görüyorum. Uyanınca her seferinde ya ne alakasi var diyorum saçma sapan rüyalar diyorum. Dert etmiyorum. Aradan aylar geçiyor yine rüyamda görüyorum.

Telepatik bir şey midir, bilinçaltımda kalmadığına eminim.

Bilinçaltında kalıp kalmadığını sen anlayamazsın fakat çok büyütülecek bir şey yok bunda. Ben 2 gun sadece yazlık yerde bakıstıgım (kendi adıma bişey hissetmediğim) cocugu rüyamda gördüm 2-3 kez. Rüya bu. En olmadık kişileri bile gösterir bilemeyiz. Neticede beyin onu gördü kodladı. Bu demek değildir ki ona bişey hissediyorsun ya da telepatik durum var. Yani rüyada gördüğünüzde sizde bir etkisi yoksa takılmayın buna. İnsan zihni karısıktır rüyaların hala nedeni nasılı çözülebilmis değil.

Merhaba, bu kişiyi görmenizin pek çok sebebi olabilir. Mesela o kişiyi ne ile özdeşleştirdiğinizle ilgili olabilir, yaptığı iş ile ilgili hayatınızda bir değişim olabilir, o kişi kendinizde farketmeniz gereken bir şey için rüyanıza giriyor olabilir. Ben böyle durumlarda rüyamı anlamaya niyet ediyorum

Gerçekten bayağı düşündüm ama bir anlam çıkaramadım. İçimde ona dair bir his yok. Özlem yok. Ama birkaç ayda bir kesin onu benimle sevgiliyken görüyorum. Ya da bana yaklaşmaya çalışıyor rüyamda. Hepsinin ortak konusu bu onunla olan rüyalarımın.

10 sene önce lisede bir çocuktan hoşlanıyordum birseyler yasamadan bitti gitti içimde büyük dertti ama çok sular aktı üstünden. Üç sene oldu evleneli. geçen seneye kadar inanırmısın ayda 15.20 kere görüyordum. Sürekli ama sürekli. Artık alıştım rüyama gelmediği günü uyumuş saymıyordum içimde ne his ne birsey yoktu ama görüyordum. Geçen sene hamile kaldım biraz sıkıntılıydı suan 6 aylık ve sen diyince farkkettim ki artık hiç görmüyorum. Çünkü gerçekten ciddi anlamda düşünmeye fırsatım olmadı. Uzun lafın kısası biz düşünmüyoruz desekte beynimiz oyun oynuyor gerçekten başka uğraşlar işine girince bu durumda son buldu. En azından bende böyle oldu

Allah analı babalı büyütsün sizinki benimkinden de betermiş bir anlam yüklememek lazım öyleyse. Zamanla geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…